Niesiołowski: Przegraliśmy przez wściekłą kampanię w kościołach

| Aktualizacja:

Stefan Niesiołowski w swoim stylu ocenia porażkę PO w wyborach uzupełniających w Rybniku. Jego zdaniem, kandydat PiS zwyciężył tylko dzięki "agresywnej kampanii w kościołach".

wróć do artykułu
  • ~haha
    (2013-04-23 13:21)
    to jest juz koniec nie ma was już.
  • ~pingwin
    (2013-04-23 13:23)
    nie wsciekla tylko bardzo rzeczowa P Niesiol to pan jest wscieklym ujadaczem...
  • ~ulisse
    (2013-04-23 13:26)
    cala nadzieja we Franciszku.
  • ~bełkot Stefana -kolejny
    (2013-04-23 13:29)
    Kolejne "złote myśli " WŚCIEKŁE ŚLINOTOKI Niesiołowskiego !
    Niesiołowski to przez takie wypowiedzi jak twoje , Platforma dostaje po tyłku , a będzie jeszcze bardziej bolało ! NARÓD NAPRAWDĘ MA DOŚĆ "polityki miłości !!!
  • ~Równia POchyła
    (2013-04-23 13:31)
    Niesiołowski: Przegraliśmy.

    Tak jest: przegraliście, przegraliście, przegraliście
    nieudacznicy, dyletanci, aferałowie, lodziarze !!!
    To POczątek końca. Amen
  • ~Zgred
    (2013-04-23 13:32)
    "Na tym polega uwiąd starczy że zamiast mówić człowiek warczy" Sztaudynger.
    Do budy burku.
  • ~Polon
    (2013-04-23 13:34)
    Z piszyzmem trzeba aktywnie walczyc, nie lekcewazmy tego!
  • ~zinuś
    (2013-04-23 13:34)
    Pan Niesiołowski jest w błędzie ,byłam świadkiem jak ksiądz dziekan przed wyborami agitował na rzecz PO i co na PO można a na PIS nie można ,jak to jest Panie Niesiołowski
  • ~sasza
    (2013-04-23 13:36)
    niesiolowski kundel WSPOLPRACOWNIK SB sugeruje dzis ze p.Macierewicz jest rosyjskim agentem to wskazuje ze kundel ma blak aut ..a kiedy sie budzi to majaczy pasozyt w Polskim spoleczenstwie.
  • ~Kriss68
    (2013-04-23 13:37)
    Niestety muszę to stwierdzić! Pan Panie Niesiołowski powinien odwiedzić i to czym prędzej ,odpowiedniego lekarza.Najlepiej nie z PO bo ci równierz będą Panu wmawiać że to normalne, że nadmiar wiedzy jest teoretycznie szkodliwy ,itd.itd. Polityk z Pana jak z koziej pupy trąbka.Niestety w Pana przypadku dymensja starcza mocno postępuje.
  • ~Obywatel wolnego kraju (a nie tuskostanu w rosji)
    (2013-04-23 13:38)
    niesioł bujaj się
  • ~1963
    (2013-04-23 13:41)
    Dobre Stefan, naprawdę dobre. Ty to masz łeb. -wielki jak chóóój.
  • ~jan
    (2013-04-23 13:50)
    znowu nazarl sie dzikiego szczawiu .miernoty zlodzieje i tepaki wsciekle i stare .pisowcy narazie wygryuwaja tez trzeba pogonic tych wyznawcow psycholi .zastawia polske pomnikami i wyplatami na smolenskich .nie moze juz byc ani po ani pisowcy
  • ~Nostradamus
    (2013-04-23 13:55)
    WSCIEKLY PSISKO - niesiol - juz dawno POwinien byc na lancuchu!
  • ~siepacz
    (2013-04-23 13:57)
    misa z pomyjami jest blisko przelania
  • ~antydebil
    (2013-04-23 14:03)
    ależ to jest kawał chama i debila.
  • ~polka
    (2013-04-23 14:03)
    Czy istnieje w PO inny dobry kandydat TO WSZYSTKO DIABLA WAERTE JAK NISIOLOWSKI ...JUZ POLACY SIE BUDZA I NIE WIERZA W KLAMSTWA I OBLUDE ..I nadchodzi koniec ery PO -5 lat rzadu niudanego zasprzedancow ..POLAKOM NIE WMOWI SIE BRAK PRACY __BRAK KASY _ROZPRZEDANA POLSKA ROZPASIONY RZAD I PO i PSL ---KTO WINIEN KTO WINIEN ..AZ TAK GLUPIM NARODEM NIE JSA POLACY
  • ~fąfelek
    (2013-04-23 14:04)
    Bardzo mi brakowało tegogłębokiego, myślacego wyglądu. Nie róbcie tak długich przerw w sesjach zdjęciowych. Odbieracie nam cała radość.
  • ~Gloria Perdenia
    (2013-04-23 14:04)
    Kościół pamieta ze dostał od PiS zwrot mienia, które nigdy do niego nie nalezało. Chodzi o niemieckie majatki koscielne przejete na terenach zachodnich przez PRL.
    W ten sposób za społeczne pieniadze PiS kupił sobie przychylnośc Czarnej Struktury. Żołnierzami zas Czarnej Struktury sa ciemne dziadki i babcie moherowe karnie głosujace we wszelkich wyborach zgodnie ze wskazaniami proboszcza.

    Ludzie nie dajcie sie ciemnocie ! Głosujcie na Ruch Palikota !
  • ~kasienka
    (2013-04-23 14:07)
    Przegraliscie bo jestescie PO prostu beznadziejni, chamscy, arogannccy, ograniczeni intelektualnie i zdemolowaliscie Panstwo Polskie..