Kto zagrał Preisnera bez jego zgody? "Niech przeprosi PiS za swoje kłamstwa"

Kto wykorzystał utwór Zbigniewa Preisnera w czasie obchodów rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu? Kompozytor satysfakcji domagał się od PiS, okazuje się jednak, że do odtworzenia pieśni przyznał się ktoś inny.

wróć do artykułu
  • ~HRABIA MONTE CHRISTO
    (2013-04-23 15:54)
    PAN KOWALSKI PO ZONIE PRAISNER BO PEWNIE LEPIEJ MU MARKETINGOWO DZWONILO. MORDA FAKTYCZNIE JAK OD KOWALA I NAWET NAZWISKO NIE POMOZE. DE FACTO NASTEPNY POZYTECZNY IDIOTA SIE UJAWNIL
  • ~Józef Moneta
    (2013-04-23 15:56)
    Te , "artystycznie" whooj
    kiedyś nazywał się Kowalski
  • ~Szyba
    (2013-04-23 15:58)
    Bardzo dobrze Panie Zbigniewie na takie numery to można złapać Maciarewicza
  • ~runBRONEKrun
    (2013-04-23 15:58)
    Preisner to kolejny Poszołom na usługach Tuskostanu. Typowa zagrywka jak z wdową po Herbercie.
  • ~odpowiedź pana P. nasączona butą i nienawiścią
    (2013-04-23 16:04)
    "Od szeregu już lat na różnych uroczystościach narodowych nadajemy pieśni patriotyczne różnych poetów i kompozytorów i jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z groźbami represji sądowych za to - napisał Bzdyl. Dodał również, że jeśli jego wyjaśnienia to za mało, byli członkowie Konfederacji Polski Niepodległej uiszczą wszelkie stosowne opłaty. "

    odpowiedź godna tuskowego celebryty i chama:
    Co na to sam kompozytor? - Mało mnie to interesuje, to jest ich prywatny problem - najpierw się pyta, a potem wykorzystuje (...). Ja powiedziałem swoje, zrobiłem swoje, a dalej proszę mnie zostawić w spokoju - cytuje jego słowa "Gazeta Krakowska".
  • ~someone
    (2013-04-23 16:04)
    Wielkie brawa dla Pana Preisner'a
  • ~nie-oszolom
    (2013-04-23 16:05)
    Hej te kumPOzytor. Ja tez nie jestem oszolomem a wierze w zamach. I przestan Patriotow ktorzy chca znac prawde co sie stalo z Prezydentem Polski nazywac sekta. I przepros PiS oszolomie..
  • ~Elena
    (2013-04-23 16:06)
    Nie ma to jak "wybitna" kultura słowa kompozytora. Zdania wypowiedziane przez kompozytora na poziomie wiejskiego obszczymurka z kłonicą w ręku
  • ~mirek
    (2013-04-23 16:06)
    jednym słowem bufon!!! bufon któremu mózg siię lasuje!
  • ~helmut
    (2013-04-23 16:06)
    preisner
    nazwisko niemieckie ale Morda Polskiego Pijaka
  • ~obserwator
    (2013-04-23 16:06)
    Slowa piekne A.Asnyk Muzyke mozna napisac inna P. Rubik zrobil by to po mistrzowsku a pan Z.Prejsner powinien sie cieszyc ze w ten sposob ktos sie o nim dowiedzial. a moze chcial byc zauwazony i wlasnie ten bunt.
  • ~baba
    (2013-04-23 16:06)
    A ta "szyba" to pancerna czy też ornament?
  • ~hamburg
    (2013-04-23 16:07)
    to jest kompozytor!? To lizus PelO i wyznawsca religii pancernej brzozy i "bulu komuruskiego". Niech najpierw nauczy sie myslec samodzielnie a potem niech sie rzuca. Ciemnota jak i reszta wyznawcoe pancernej brzozy.
  • ~Żyd Kon-Donek
    (2013-04-23 16:07)
    Czy to jarmułkowa muzyka że tak obawia się Polski?
  • ~hamburg
    (2013-04-23 16:09)
    po mordzie widac, ze nie wylewa za kolnierz. Komorki mozgowe wypalone przez alkohol. Przez to nie mysli jasno.
  • ~dziemba
    (2013-04-23 16:13)
    Megalomański artysta. A zabieraj swoje dżingle i paszoł won.
  • ~agora
    (2013-04-23 16:14)
    ten kowalski ma nierówno pod sufitem czysty leming
  • ~ghjk
    (2013-04-23 16:15)
    Zapamiętujcie te parszywe ryje. POyebownia się skończy i takich bladzów trzeba będzie wywlec na rynki miast i stawiac pod słupem, gdzie każdy będzie mógł kopnąc parcha w dupę czy plunąc w ryj.
  • ~MARIAN
    (2013-04-23 16:15)
    panie Prajsner,zanim pokaże się pan publicznie ,niech pan się ogoli,umyje,porządnie ubierze i dopiero będzie można pana oglądać.
    Nobilitacja to nie śmierdzący wygląd !!!
  • ~ted7
    (2013-04-23 16:16)
    Pan Kompozytor porostu się ośmieszył jak również swoją twórczość, jego trywialność wypowiedzi i arogancja tylko pogłębia tę śmieszność. Niech spada ze swoja muzyką na drzewo, najlepiej za granicę, bo w kraju taki arogancki bufon nie ma co szukać!