"To nieobywatelskie i niewłaściwe". Lewica krytykuje prezydenta

| Aktualizacja:

Lewica krytykuje prezydenta za wypowiedź o referendum w Warszawie. Bronisław Komorowski w wywiadzie dla TVP1 dał do zrozumienia, że nie weźmie w nim udziału. Prezydent wyraził opinię, że ostatnio referenda, które powinny być głosem obywateli, "stały się partyjną wojną przeniesioną na poziom samorządów”.

wróć do artykułu
  • ~OLA
    (2013-08-07 22:08)
    BUL,BUL, BUL ...!
  • ~PO prostu
    (2013-08-07 22:12)
    zyrandolowy uznaje ruska demokracje.
  • ~Analfabeto !
    (2013-08-07 22:15)
    Von do Mockby !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-07 22:18)
    Wyja pisiury,...
    Koltuny z PiS zawsze histeria reaguja na prawde

    PIS bedzie rzadzil ciemnym ludem...?
    Ha ha ha jarus bezzebny
    jajcarz...kot bedzie pierwsza dama , pawlowicz od oswiaty i kultury...hofman i blaszczak
    od przekretow...a reszta idiotow i wykastrowanych eunuchow "technicznych ".
    ..od przytakiwania niemocie prezesowi...!

    A RZADZIC BEDZIE RYDZYK i on bedzie ministrem finansow...od przelewow miliardow
    z kasy panstwowej do Radyja Ma Ryja...biskupi tez skorzystaja...nawet Paetz...
    bedzie mial na klerykow i nowe czerwone gacie z AMORE
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-07 22:19)
    Apel.
    Polacy, PIS-wskie hieny manipuluja wami jak szewc butem czy nie pora kupic cos na lepsze myslenie
    moze wyjc na powietrze dotlenic sie a rozum wroci. ( wywal prochy prezesa )
  • ~christ
    (2013-08-07 22:20)
    to sie spytajcie dlaczego Rydzyk schowal teraz Maybacha, skoro papisz Franciszek nakazal biskupom i ksiedzom sprzedac drogie samochody a co najwyzej kupic bardzo skromne a pieniadze rozdac biednym tak jak pan Jezus robil, ale nie, ten lajdak i POslugowiec szatana wolal tego Maybacha schowac.
  • ~JAN
    (2013-08-07 22:20)
    W BULU I NADZIEJI ..JESZCZE TYLKO 2 LATA !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-07 22:21)
    Kaczy smród
    I tak w kólko, jak nie Rydzyk, to Kaczynski, jak nie Kaczynski, to Macierewicz...Banda Trojga
    lub ta kretynka - facet pawlowicz
    .
    Aby tylko byl smród, aby Polakom nie przyszlo do glowy poczuc sie dobrze, bezpiecznie...Tfu !

    Puscily PISiury cichacza...?
    Jeden cichy gmyz, a tyle smrodu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-07 22:24)
    PISIURY
    spuszczone ze smyczy tylko plugastwa produkuja.
    Wybuchowa mieszanka katolicyzm + kumusza propaganda
  • ~warszawiak
    (2013-08-07 22:27)
    No !!
    A czy napewno jest pan "polakiem " ? posle ?
    zapytaja PIS-matoly ?

    PIS sie pruje jak kalesony prezesa ! dziadyga za 2 lata albo w psychiatryku albo w chlodni.
  • ~Marek z W-wy
    (2013-08-07 22:27)
    Jeden hipokryta Donaldino , wzywa Polakow do nie brania udzialu w referendum , a drugi hipokryta Gafa , oswiadcza , ze nie bedzie bral udzialu w referendum , czyli obaj najwyzsi dostojnicy panstwa - prezydent i premier , kpia sobie z demokracji . A do tego jeszcze na dokladke, ten kretynek posel PO Andrzej Halicki ten , co to onego czasu w ramach szczytu lizusostwa , nazwal Donaldino polskim Mojzeszem , uwaza , ze PiS zlamal prawo , zbierajac podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie odwolania prezydent Warszawy i chce , by sprawe wyjasnila PKW . Krotko mowiac , wszystkie rece na poklad w obronie czlonkini peowskiej mafii ! Mafia peowska liczy na to , ze przy pomocy prawnikow i tzw. " rozgrzanych sedziach " , uda sie mafii obronic stolek bufetowej HGW !
  • ~windy_city
    (2013-08-07 22:28)
    I słusznie - jeszcze by się dobrze stało, gdyby ugrupowanie forsujące referendum zapłaciło jego koszt, jeśli przegraliby głosowanie!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-07 22:28)
    Brawo Prezydencie...
    PISiury z 6-7 razy przegranym prezesem wyja po katąch...

    kazdy kto na kilka kroków od prezesa sie odsunie dostaje naglego olsnienia i widzi,
    ze sluzyl " prawdzie- inaczej"

    SKOK jest swietna ilustracja tego co sie stanie z Polska jak pisowskie upiory przejma wladze.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-07 22:29)
    Byl taki czlowiek w ZSRR nazywal sie J.Stalin który mówil :
    jestescie biedni bo oni sa bogaci i znalazl szerokie poparcie i mocno dzierzyl wladze - czyzby
    picolo-bezzebny..
    Prezes PIS liczyl na udana powtórke tego schematu w Polsce ?
  • ~taka prawda
    (2013-08-07 22:30)
    Komorowski w wywiadzie dla TVP1 dał do zrozumienia, że nie weźmie udziału w referendum.

    ...bo to partyjny prezydent jest...
  • ~Alex
    (2013-08-07 22:31)
    Wiesiowi 13 wyraźnie puszcza zwieracz anus-a !
    To dobry znak !
  • ~Komorowski słucha swojej partii
    (2013-08-07 22:50)
    Komorowski - prezydent PARTYJNY, działa na zlecenie Tuska. Tusk zabronił głosować w referendum, partyjny prezydent się podporządkuje...
  • ~Marek Praski
    (2013-08-07 22:58)
    Re ~warszawiak2013-08-07 22:27 ! Jest takie gnojku powiedzenie , ze stary musi , a mlody moze ! Nie zycz wiec gnojku nikomu chlodni , bo ty pierwszy mozesz sie w niej znalezc ! Idz sie lepiej przebadaj , moze chlodnia juz na ciebie czeka !
  • ~der
    (2013-08-07 23:10)
    Szczynukowicz ma najwięcej do stracenia bo może dojść do rozliczenia Szczynukowiczów za zbrodnie na Komorowskich i grabież ich majątku łącznie z ich nazwiskiem.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-07 23:11)
    Co na to martusia krolowa Polski ?
    a prawdziwa obludna katoliczka, zamezna, ale plodzaca dziecko bynajmniej nie ze slubnym malzonkiem, rozwiedziona, pozujaca po smierci rodziców w kolorowych czasopismach, ale geba pelna frazesów...
    forsa sie konczy...3.5 melona to dla niej nie wystarcza...