Guział odbija piłeczkę. "Referendum tak drogie, jak brak przecinka"

| Aktualizacja:

Organizator referendum broni się przed zarzutami, że głosowanie będzie niezwykle drogie. Zdaniem Piotra Guziała trzeba będzie zapłacić za nie tyle, ile za jedną błędną decyzję przetargową.

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2013-08-21 14:35)
    ten Guział to arogancki duren !!! prosze mi wytlumaczyc dlaczego moja zlamana reka ma mniej bolec tylko dlatego ze "kowalski" tez ma zlamana reke ??!!! to jest prymitywna i przewrotna argumentacja !!! jezeli mu sie wydaje ze "ma prawo" do wydawania wielkiej kasy tylko dlatego ze to kosztuje tyle co "brak przecinka" to jest to kretyn ktory roztrwania pieniadze podatnikow !!!
  • ~Alek
    (2013-08-21 13:26)
    Formalnie to jest jej podwladny a traktuje ja jak dziewczyne na posylki. Gorzej nawet..
  • ~jeden z wielu
    (2013-08-21 12:32)
    Każdy dzień bez HGW na urzędzie prezydenta Warszawy, to dzień zyskany dla miasta i jego mieszkańców. Do urn Warszawiacy i odwołajmy tego chazarskiego szkodnika.
  • ~iks
    (2013-08-21 11:43)
    Mysle ,ze Warszawiacy nie sa tak glupi ,aby odwolac dobrego prezydenta.Wpadki kazdemu sie zdarzaja,
  • ~Aśka
    (2013-08-21 11:37)
    Bazyli mówił ze tez mnie kocha
  • ~urysnzorro
    (2013-08-21 11:36)
    Pewnie Guziec informacje powziął od zaprzyjaźnionego przegranego w przetargu. Kumpel jeszcze poczeka do czasu jak PIS-y i Guźce przjmą stery rządów. Wówczas Staruch i żyleta z Łazienkowskiej obejmą władzę w Straży Miejskiej i Marszałkowskiej w Ratuszu. Jaki Pan taki kram.
  • ~Aśka
    (2013-08-21 11:34)
    Nie obchodzi mnie ze Bazyli ma 90 lat czy nie żyje, ja go kocham
  • ~e=mc2
    (2013-08-21 11:32)
    ~PO co głosowałem na PO?2013-08-21 11:06
    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami. Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami. Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy. Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację ! Trzeba mieć odwagę by przyznać się do własnej głupoty. Ja, jako były wyborca tuska i PO przyznaję się do tego i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków. Przepraszam z całego serca.
    Tu cudaku nnigdy na Tuska nie głosowałeś a to co tu "napisałeś jest materiałem przeznaczonym do powielania!!! Autorstwa KC PIS!!!
  • ~jsd
    (2013-08-21 11:32)
    ghdacząca bufetowa - klasyka gatunku na Platformie Obszczymurków "im Lenina", im durniejszy tym wyżej na POsadzie... przykłady, proszę . Analfabeta POd żyrandolem, putinowy POdnóżek jako sepleniasty Amber POkręt oraz ta jego wataha debilnych "fachowców"... much, arłuklów zdRadków, grabarz-cyków, mirów, zbychów, kopaczów , gradoKATARów, nowaków z zegarkami niewiadomego POchodzenia, szumilasów i tym POdobnych klichów...
  • ~pisior
    (2013-08-21 11:31)
    Guział ma rację. Należy odwołać przetargi na drogi, ulice, mosty i metro. Śmieci spokojnie mogą się walać jak w Neapolu, po co je wywozić. Tunel Wisłostrady zasypać. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze należy wydać na pomnik mgły smoleńskiej.
  • ~Aśka
    (2013-08-21 11:30)
    Kocham Bzlylego
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-08-21 11:17)
    Pan Guział już przebiera nogami, aby postawić pomniki Lecha Kaczyńskiego przed pałacem prezydenckim i w każdej dzielnicy Warszawy i zasłużyć sobie na łaskę swego szefa- Jarosława Kaczyńskiego. Może wtedy coś mu skapnie z pańskiego stołu (np. europosłowanie).
  • ~PO co głosowałem na PO?
    (2013-08-21 11:06)
    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami. Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami. Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy. Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację ! Trzeba mieć odwagę by przyznać się do własnej głupoty. Ja, jako były wyborca tuska i PO przyznaję się do tego i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków. Przepraszam z całego serca.
  • ~Zielone Wysypisko
    (2013-08-21 11:02)
    PAMIĘTAJMY O ŚMIECIACH.

    ŚMIECI TERAZ TRZEBA SEGREGOWAĆ.

    MAFIA PO-Palikot-PSL-SLD ...

    ... DO KUBŁA !!!
  • ~Kolo
    (2013-08-21 10:57)
    widziałem wczoraj wywiad z HGW w TVN... Ta baba nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności za nic. Wg. niej wszystko jest super.. no może za mało komunikowała się z ludźmi. Zgroza! Typowa PO-wska mentalność, która uważa że można kłamać, kręcić, oszukiwać, bo taka jest polityka. Wyrzućcie ją warszawiacy, to cały rząd zmięknie i może coś zacznie coś pozytywnego robić
  • ~PO-rażka
    (2013-08-21 10:57)
    Drogowy Obciach PO

    Z danych Światowego Forum Ekonomicznego wynika, że jesteśmy pod względem dostępu do dróg, kolei i lotnisk… jakieś 100 lat za Namibią, czy Rwandą.

    Przygotowany przez ŚFE najnowszy Globalny Raport Konkurencyjności nie pozostawia złudzeń co do jakości polskiej infrastruktury.

    Spośród 144 krajów notowanych w rankingu Polska znalazła się na 79. miejscu – między 78. Kazachstanem i 80. Kenią. Wyprzedzają nas m.in. Kazachstan, Namibia i Rwanda, a także większość krajów europejskich.

    Raport potwierdza, że katastrofalnie na tle światowych standardów wypada polska sieć drogowa, ale z koleją i lotniskami jest niewiele lepiej.

    Mimo kolejnych otwieranych kawałków autostrad nasze drogi znalazły się na 124. miejscu za Bangladeszem, Etiopią, Zimbabwe i Wietnamem. Jeśli natomiast chodzi o lotniska, to zajmujemy 105. miejsce np. za Mali, Kambodżą i Tadżykistanem. Najwyższe miejsce, z trzech gałęzi transportu, zajmuje kolej – 77. pozycję, tylko pięć miejsc dalej niż Bangladesz.
  • ~Marian - stary Warszawiak
    (2013-08-21 10:53)
    Jestem Warszawiakiem i wiem ,że HGW można lubić ,lub nie , ale wiem,że Warszawa nigdy nie miała tak dobrego prezydenta-trzeba być ślepym by tego nie widzieć.
    Panie Guział niech pan popatrzy co pan zrobił na "swoim" Ursynowie ( dzielnica Warszawy) -widzi szpilkę u HGW a nie widzi belki u siebie .
    Guział jesteś kaczym ignorantem ,polityczną miernotą, marnujesz czas i nasze pieniądze.
  • ~Henio
    (2013-08-21 10:49)
    Ja jednak wierzę w Tuska, przez Putina i Merkel uwielbianego, stworzyciela Zielonej Wyspy, pełnej szybkich kolei, tanich autostrad i stadionów.

    Wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych.

    I w jednego Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który przez PeO został stworzony przed wszystkimi długami.

    Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, Fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, jak w PRL prawda o zbrodni w Katyniu.

    FAKTY przez Lisa stworzone i przez bzdurczoka Durczoka mówione, współistotne Tuskowi, a przez niego wszystko się stało.

    On to dla nas zstąpił z Kremla by z Pawlakiem POdpisać na 25 lat "najtańszą" w UE umowę gazową, ku radości Putina.

    A za sprawą Angeli POchodzącej z POlski, przyjął miliardy z UE i został przez nią POklepany, za dziadka w Wehrmachcie.

    POd Władimira i Angeli namową, POnownie został wybrany jak oznajmia OBOP.

    Wstąpił do rządu, siedzi po prawej Bronka i lewej Palikota, skąd POwtórnie przyjdzie w chwale a agresja jego wobec Kaczynskiego i Rydzyka nigdy się nie skończy.

    Wierzę w pancerną brzozę zdradkę i Radka jej ożywiciela, który od Tuska pochodzi i wspólnie odbierają uwielbienie i chwałę od Władimira z KGB i z WSI, za zgodę na "katastrofę" POd Smoleńskiem.

    Wierzę w kryzys UE, wydłużony czas do emerytury, oczekiwanie na lekarzy specjalistów i eutanazję dla przewlekle chorych jako odpuszczenie grzechów.

    Cieszę się z bezrobocia, pragnę tylko wódki, suchego chleba, haszu, marychy i dopalaczy.

    Nie oczekuję Świąt Niepodległości a WOŚPu, Woodstocku,feministycznych manif i niekończących się parad miłości.

    Nie lubię prawicy, kleru, AKowców i ich filmu Czas Honoru.

    Uwielbiam Stawkę i Hansa Klossa z NKWD oraz Kiepskich, Wojewódzkiego, Ranczo i Taniec z gwiazdami.

    Uwielbiam Tuska, Millera, Palikota, Kwaśniewskiego, Michnika, Urbana i Wałęsę.
  • ~hgw w Warszawie zrobiła bardzo
    (2013-08-21 10:42)
    dużo choć nie bezbłędnie.Poprzedni prezydent nie zrobił NIC bo całą robotę z MPW zrobił pan Ołdakowski i oprócz tego pustka.HGW to jednak inna infrastruktura komunikacyjna (2-ga linia metra,tabor,nowe trasy komunikacyjne,naprawa zniszczonych jezdni i chodników itd.Jak wygra Guzioł to szybko pewnie zyska ksywkę Guzik (z pętelką)...
  • ~kasandra
    (2013-08-21 10:36)
    Biedna, biedna ta "warszawianka" z godz. 09.41. Coś mam wrażenie, że niczego nie rozumie biedactwo!. Ja niczego szczęśliwie nie podPISałam i niczego nie muszę na zawołanie Guziała robić. Natomiast jestem szalenie ciekawa - CÓŻ TO DOBREGO TEN PAN ZROBIŁ DLA URSYNOWA??? Bo jakoś efektów jego pracy nie widać! Dla mnie jego działania w sprawie Pani Prezydent to jest tylko odgrywanie się, za nasze pieniądze, za to, że nie dostawał premii za swoją pseudodziałalność! I to by było na tyle! Jak mawiał profesor Stanisławski!