Nałęcz: Absolutny odjazd od rzeczywistości arcybiskupa Michalika

| Aktualizacja:

Prezydencki minister uważa, że arcybiskup Józef Michalik powiedział dokładnie to, co myślał. Jego zdaniem, hierarcha kompletnie się w ten sposób skompromitował. Ma też nadzieję, że Polacy doczekają chwili, gdy przewodniczący Episkopatu dokona prawdziwego rachunku sumienia.

wróć do artykułu
 • ~PIS
  (2013-10-10 16:04)
  Od dziś jestem anty prawicowy mam dosyć kleru po dziurki w nosie glosuję na lewice
 • ~wALDEMAR
  (2013-10-10 11:34)
  potworne spustoszenia w umysłach wielu Polaków dokonali przez lata księża i hierarchowie kościelni. Widać to w tych wpisach, gdzie niektórzy nie są w stanie nic złego pomyśleć o np.takim Michaliku, który kpi z skrzywdzonych dzieci, obraża rodziny Polskie, pochwala zachowania pedofilskie przestępców kościelnych. To woła o pomstę do nieba, tu widzę,że znajdują się wazeliniarze, którzy bronią tą zgniliznę. Nawet w tak bulwersującej sprawie na cały świat , NASZ PREZYDENT I INNI PRZEDSTAWICIELE WŁADZ NABRALI WODY W USTA. TO JEST WIELKI SKANDAL,TO SIĘ NIE MIEŚCI W GŁOWIE.
 • ~Widmo
  (2013-10-11 08:05)
  mam już trochę lat i nigdy przez całe życie nie widziałem żeby dziecko zaczepiało dorosłego w kontekście seksualnym - skąd w ogóle taka podła sugestia? Nigdy nie widziałem cienia zainteresowania tego typu u dzieci - szukają ciepła - zgoda ale nie TEGO typu, nigdy. Sugerować coś innego to podłość.
 • ~mentalista
  (2013-10-10 13:46)
  Niejaki o.Tasiemski z KAI wmawiał dziś mało rozgarniętemu prezenterowi telewizyjnemu, że nie księża ale 18-23 chłopcy stanowią trzon pedofilów w Polsce. W wywiadzie zabrakło mi pytania, jaka część tych młodocianych była molestowana w dzieciństwie przez księży.
 • ~Galalan
  (2013-10-10 11:48)
  pisowiaki, wam jak coś jest nie na 'rączkę", jest coś niewygodnego, to zaraz swemu przeciwnikowi przyklejacie łatkę komunisty i po takim stwierdzeniu zaraz ogarnia was wielka ulga, a nawet rozkosz. Czas zajrzeć w swoje puste czerepy i szukajcie tego co was różni od innych /pomyślunku/.
 • ~siostra przełożona
  (2013-10-10 11:39)
  Ten katabas powinie przepraszać na kolanach za to co powiedział.
 • ~wiej lebny
  (2013-10-10 21:17)
  kler to urzednicy z piekła rodem tzwani nietykalni ich premier ani prezydent nie rusza a prawo maja na lewo oni tylko prawo buskie buzkatego od wuzka
 • ~metronom
  (2013-10-11 09:41)
  Do komentarza Piotra Gursztyna.
  Jeżeli dla Pana zarówno biskupi i księża to celebryci i dlatego można porównywać zachowania Polańskiego z zachowaniem księża z Pilawy i biskupa Michalika, to gratuluję. Moim zdaniem od wychowawców społeczeństwa, a do tego tytułu kler aspiruje, można wymagać więcej moralności niż od innych grup zawodowych. Jeżeli nie, to miejsce dla pedofili w sutannach jest na lawach sądów i w więzieniach a nie w zakonach i kościelnych domach opieki dla emerytowanych księży.
 • ~Lutek
  (2013-10-10 16:11)
  Nasz kochany Prezydent Komorowski do wspolpracy nazbieral rozne smieci,ale az takiego Profesora,stekajacego Nalecza?,to mu gratuluje,i dalej beda mowic ze bol to jest bul.
 • ~Bogdan
  (2013-10-10 19:21)
  Zapytuję Gdzie jest Prezydent Polski niejaki Komorowski. Co robi jego cała niezliczona kancelaria. Gdzie jest nasz premier Tusk. Co robi cała jego kancelaria. Dlaczego obaj w/w przeze mnie nabrali wody do ust. Dlczego nie wypowiadaja sie w sprawie ostatniej wypowiedzi szefa Sekty Watykankiej - na RP- dlaczego go nie potepiaja. CZYZBY TEZ WSZYSTKO CHCIELI ZAMIESC POD DYWAN. Boja sie bo sa przywodcami panstwa wasalnego Watykanu?
 • ~wiele bny
  (2013-10-10 21:12)
  kler buja w niebie a co na ziemi to ye bie ble ble przecież to szamani i nie maja nic z rzeczywistośćia z łzeczywistostoscia i nie czystoscia
 • ~krysztofiak1963
  (2013-10-11 08:59)
  A dlaczego Komorowski nie wezwał nuncjusza i nie wręczył mu noty protestacyjnej? To jest skandal - brak reakcji władzy państwowych. Wyborcy oczekują działań formalno-dyplomatycznych, a nie prywatnych komentarzy ze strony Nałecza; oficjalnego stanowiska Prezydenta.
  http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/678644,partie-polityczne-wobec-psychopatycznej-wypowiedzi-michalika.html
  Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski swoją sentencją rozgrzesza każdego „bydlaka gwałcącego nasze dzieci”. Jego wyjaśnienia swojej wypowiedzi są obrzydliwą żenadą – nie powiedział, iż wstyd mu za siebie; nie przyjął nawet pokuty, do której wzywa maluczkich niemal w każdej swojej homilii. W tej sytuacji milczenie Prezydenta oraz Premiera, a także liderów SLD, PSL i PiS, staje się aktem jeszcze bardziej obrzydliwym. Ich milczenie przyzwala bowiem na formułowanie w przestrzeni publicznej przez ludzi establishmentu makabrycznych insynuacji o odpowiedzialności dzieci za akty pedofilii.
 • ~v
  (2013-10-12 15:37)
  plebanki majo siedziec cicho ,wybory,wiadomokto z jakiego plemienia jestesmy
 • ~ludz nieslepy
  (2013-10-12 15:49)
  a szef niejadzie po, kk ,ma swiento
 • ~olmaria7
  (2013-11-05 19:27)
  re - emerytka - ludzie nie mają pojęcia o wprowadzanym na siołę prawie genderyźmie w Polsce w przedszkolach ! Trzeba ich też uświadamiać co to za ohyda mająca uczyć dzieciaki o "przyjemnościach masturbacji" i innych zboczonych seksualnych zachowaniach ! Rodzice posyłający dzieci do przedszkoli powinni sie zainteresować ta sprawą, która oczywiście będzie przedstawiana jako dodatkowa nauka dla malucha. Zdaję sobie sprawę, że ten tekst nie zostanie wydrukowany, ale chociaż ktoś przeczyta,
 • ~Robnad
  (2013-10-10 11:31)
  Nałęcz, zajmij się raczej ortografią prezydĘta, i jego bon motami na POziomie sołtysa z ruskiej budy. możesz mu też wąsy golić.
 • ~PRECZ Z kOMUNA I KWASEM:
  (2013-10-13 19:02)
  ty nalecz ty matole czerwony ja ci mam policzyc ilusccie niewinnych wymordowali i do dzis niewygodnych mordujecie wy musicie raz nazawsze klapy zamknac dosc wciskania ciemnoty 65lat waszego belkotu wystarczy .
 • ~christobal
  (2013-10-10 13:03)
  Polański nie jest pedofilem - mówi seksuolog Zbigniew Lew -Starowicz. Tłumaczy, że choć było to zachowanie seksualne wobec nieletniej, to nie wyglądała ona jak dziecko, tylko jak kobieta. - Pedofilia to pociąg do ciała dziecka, a w tym przypadku był to pociąg do ciała rozwiniętej kobiety - uzasadnia. Natomiast Daniel Olbrychski, mimo że potępia zachowanie Polańskiego, winą za całą sytuację obarcza matkę 13-latki.
 • ~misz
  (2013-10-10 11:41)
  Kościół faktycznie za dużo spraw zamiatał pod dywan. Ale denerwuje mnie opinia Nałęcza, oślizgłego padalca, który zawsze jest tam, gdzie konfitury i zawsze z głównym prądem.A wiadomo, że tylko g...o płynie z prądem.
 • ~Waldemar
  (2013-10-10 11:48)
  Komuchowski "profesor" o mentalnosci i slownictwie gminnego chlopka-roztropka. Jaki "prezydet" - taki i "doradca".

Może zainteresować Cię też: