Ziobro krytykuje Platformę: Skala korupcji przeszła wszystkie granice

| Aktualizacja:

Solidarna Polska chce doprowadzić do przedterminowych wyborów. Zdaniem Zbigniewa Ziobry, skala korupcji w PO przekroczyła wszystkie granice, więc jedynym wyjściem jest rozwiązanie Sejmu i ludzie, którzy "uczciwość mają w sercu".

wróć do artykułu
  • ~Waldek
    (2013-11-04 12:40)
    Ten Mazowiecki nic dobrego dla polski nie zrobił , tylko sam się obłowił , bo tyrał do śmierci jak chce matoł i dużo szkody narobił.
  • ~Jasnowidz
    (2013-11-04 12:12)
    Pan Żiobro niegłupi chłopak,miał ogromnego pecha że związał się z kaczyńskim,Uprawiane kłamliwe krytykanctwo,zdeformowało mu umysł,stał się kojotem wyjącym za minionym czasem.Obecnie Żiobro przypomina załosnego pływaka,ze złamanym wiosłem i dziurawym kajakiem,dryfującym na zdradliwym i trującym smogu medialnym,
  • ~Rb.
    (2013-11-05 22:34)
    ~Re~ Wiesio13bicz na PISmatolki---.Wiesio czy ty czasami nie jestes bachorem w ciekniet-ego Stefka?
  • ~SLD-PO co to za różnica?
    (2013-11-04 23:06)
    Co trzeci członek PO ma zaledwie wykształcenie podstawowe!

    Więc o czymkolwiek tacy mają pojęcie?

    Zatem i nic dziwnego, że nie widzą jakiejkolwiek różnicy między kilkaset miliardami a jednym bilionem zadłużenia zagranicznego.

    Że nie widzą iż bezmała 1/6 dochodu państwa, czyli ponad 43 mliardy, przekazywana jest cyklicznie co roku lichwiarzom i spekulantom, a to z tytułu odsetek za powzięte kredyty.

    Że nie widzą iż korupcja jest niczym innym, jak li groźnym procesem prowadzącym wprost do degeneracji ustroju demokratycznego.
  • ~grom52
    (2013-11-04 18:05)
    Jeżeli PartiaOszustów nie chce oddać władzy PIS-owi - to niech odda ją mafii Pruszkowskiej. Z pewnością zyskali by na tym Polacy.
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2013-11-04 17:08)
    Za rzadow PO przestalem wierzyc w organy kontrolujace,czy scigajace korupcje
    na wyzynach wladz.Owszem sady,prokuratury,urzedy skarbowe znakomicie radza
    sobie z proletariatem,szara masa ale gdy przychodzi zajac sie tymi zlodziejami u gory dziwnie te wszystkie organy sa bezsilne.Tak rzad Donalda skutecznie
    podporzadkowal sobie wszystkich kontrolujacych.Zaden urzad skarbowy nie sprawdzil i boi sie sprawdzic skad corka Donalda wziela pieniadze na apartament w Warszawie za bagatela 800 000zl a syn na nowego Mercedesa
    to tylko jeden z malutkich przykladow te najwieksze wyjda gdy ta banda lapowkarzy odejdzie i przestanie rozkradac za przyzwoleniem wszystkich kontrolujacych nasze publiczne pieniadze.Bo zadni prywatni przedsiebiorcy okrasc sie nie dadza.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-11-04 17:07)
    RE:~starszy pan2013-11-04 13:27 - Kiepską masz pamięć, a może to juz demencja starcza? Bzdury pisać może każdy, ale nie mozna zakłamywać prawdy.
  • ~Tofik
    (2013-11-04 16:05)
    re~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-04 14:31
    POnieważ jest was trzynastu, to jeden w dupie będzie POsiadał trotyl, drugi sztuczną mgłę. trzeci hel, czwarty magnes, piąty bombę próżniową, szósty bombę paliwową, siódmy jeden wybuch, ósmy dwa wybuchy, dziewiąty kilka wybuchów, a POzostali załadują sobie w dupsko całe dwie tony saletry amonowej od Brunona K. Jak już dupska będą pełne to wyślemy was trzynastu w prezencie Putinowi.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-04 15:03)
    dostanie paczkę z Niemiec
    Donald Tusk orzekł, że ani on, ani jego żona, nie chcą wyglądać, jak dziady i dlatego partyjni koledzy kupują mu garnitury i sukienki dla małżonki.
    '
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-04 14:31)
    Prezes oddaj ukradzione Biurowce RUCH - 180 milionow w fundacjach PIS schowane !
    TROTYL...
    sztuczna mgla,
    hel,
    magnes,
    bomba prózniowa,
    bomba paliwowa,
    jeden wybuch,
    dwa wybuchy,
    kilka wybuchów...
    3-4 osoby sie uratowaly...!!??!

    do Qrfy nedzy, zdecydujcie sie na cos !
    a moze to wszystko przez telefon od Jarka ...
  • ~starszy pan
    (2013-11-04 13:27)
    Nawet gdyby uznać argumentację Ziobry za słuszną ( co byłby idiotyzmem) to jedna Platforma przez siedmio letni okres nie dokonała mordu na byłym pośle lub posłance jak to zdarzyłsię pod egidą Zibry a może z poruczenia.
  • ~Halinka
    (2013-11-04 12:27)
    Zibro marzy sie powrot do wladzy ,do tego zeby byc znowu prokuratorem ktory wszystko moze i kazdego wsadzilby do wiezienia .O tym samym marzy kurdupel , kaminski i cala zgraja obecnych i bylych pisuarow.Na szczescie to tylko marzenia ktore juz nigdy sie nie spelnia.Ziobro i caly pis sa juz na smietniku historii i przemineli jak pekniety wrzod na d...
  • ~kajot551
    (2013-11-04 13:53)
    Oj chcialoby sie dostac do POLITYKI i ZDRAD -ZAPLATA ZA START NA EURO LENIA Z DUZA GAZĄ JUZ SIE NIE TRAFI CWANIAKOM TRZEM .ZAPIS WINIEN BYC JASNY WCHODZISZ Z PARTI I SPISKUJESZ Z KURSKIM NA BRUK ,NA MORDE I KOPA W D..PE,
  • ~Jasnowidz
    (2013-11-04 12:40)
    No ulęgałki dziennikarskie,Jasnowidz nie został wydrukowany,zamiatacie prawdę pod dywan.Jak długo jeszcze?
  • ~KIBIC
    (2013-11-04 17:02)
    Przestałby się kompromitować ten psi DUPEK!
  • ~der
    (2013-11-04 21:10)
    RUDA kałamarnica oplotła nasz kraj. Rudy Kaszub stworzył nam amber-państwo.
  • ~Bilda
    (2013-11-04 12:32)
    Ten Zionbro to hibiony człowiek ,,gdzie on znaidzie dwie, trzecie SEJMU na POdczerwień
  • ~zetek
    (2013-11-04 12:26)
    Wyjątkowo obleśny i żałosny dupek.
  • ~JKa
    (2013-11-04 12:09)
    Dlaczego Ziobro nie wspomni o machlojkach Rydzyka,
    a jesli ma dowody na PO od tego jest prokuratura, na co czeka
    jestem za.
  • ~KAMELIA