Tusk broni Schetyny przed atakami: Insynuacje są bezzasadne

| Aktualizacja:

Donald Tusk stanął po stronie Grzegorza Schetyny. Premier ostro mówi, by nikt nie zarzucał Schetynie udziału w aferze korupcyjnej, bo to "bezzasadne insynuacje". Zapewnia też, że CBA nie wykonuje zleceń politycznych.

wróć do artykułu
  • ~Lobby
    (2013-11-25 13:37)
    Grzegorz Schetyna może już odejść z PO w styczniu 2014r., ale tylko on jeden. Grupiński z pozostałymi zostają w PO-można się dogadać.
  • ~mafja
    (2013-11-23 11:32)
    to jak POcałunek Don Corleone :-)
  • ~gre
    (2013-11-23 09:30)
    broni schetyny czy schetynę??? Analfabeci z PO i dziennika
  • ~grom52
    (2013-11-23 04:12)
    Grzesiu cos ty se za kumpla znalazl ? Najpierw Cie rudzielec i zlodziej POdp...la a pozniej Cie broni. " Boze uchowajm mnie przed przyjaciolmi bo przed wrogami obronie sie sam ".
  • ~nigdynieobraza
    (2013-11-23 00:50)
    Dobrze, że mamy aktualnie naprawdę dobrego zarówno Premiera jak i Prezydenta. Myślę, że Polska może czuć sie w miarę bezpiecznie, pewnie. Jak na tak trudna i krzywdzącą historię (wojna, lata komunizmu) i w dodatku kryzys, który przyszedł kiedyś że Stanów i tak niźle sie mamy. Afery niezawsze muszą być związane z politykami. Za SLD były większe afery korupcyjne. Za PiSu też bywały... P.S TChoć trochę kultury i ważenia słów -komentujący!
  • ~jl
    (2013-11-22 19:22)
    Złodziej złodzieja kryje.
  • ~Szef lokalnych struktur PO
    (2013-11-22 19:19)
    Gdy byłem niedawno z gospodarską wizytą w mieście K. jakiś emeryt zapytał się mnie, czy można wyżyć za 900 złotych?
    Odpowiedziałem mu, zgodnie z prawdą, że minimum to 1300 zlotych dziennie.
    Nie wyobrażam sobie, żeby 900 złotych wystarczyło na godne, codzienne życie!
  • ~Niewierząca w kłamstwa
    (2013-11-22 18:55)
    Co do tej pory zrobiła Pitera , przecież p. Tusk utworzył specjalnie dla niej stanowisko do walki z korupcją ??? Stworzone stanowisko tylko po to , żeby wszystkie szwindle P.O. "poukręcać łeb" ???
    Pan Schetyna nie powinien wierzyć w słowa p. Tuska. Myślę , że wszystkie kłamstwa wyjdą jeszcze przed zakończeniem kadencji.
  • ~AmberTusk
    (2013-11-22 18:30)
    PROTESTUJĘ !

    To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą -- przepraszam -- To, że nam się z niczym nie udało jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia. Także Gazety Wyborczej, polskiego Newsweeka itd.

    To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej, informatyzacyjnej, afery inwigilacji internetowej (ACTA), afery niewykorzystanych funduszy europejskich, afery wstrzymanych dopłat europejskich, afery obciętych dotacji dla polskiego rolnictwa, afery obciętej refundacji składki europejskiej, afery kolejowej, afery śmieciowej, afery sześciolatków, afery pakietu klimatycznego, afery korupcji kolesiowskiej w spółkach skarbu państwa, afery OFE oraz afery dziury budżetowej, afery przetargowej (itd. itd.)

    Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

    Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

    PS. Na mój piłkarski rozum mamy najlepszych rozgrzanych sędziów na świecie.

    PS. Na mój piłkarski rozum wszystkie kobiety powinne pracować jak najdłużej, np. do 67 roku życia.

    PS. Na mój piłkarski rozum Polska powinna solidarnie z Niemcami płacić najwyższe stawki za emisję CO2. Zamiast elektrowni węglowych powinniśmy mieć niemieckie wiatraki i francuskie elektrownie jądrowe. Stać nas przecież na to, żeby pomóc naszym zachodnim sąsiadom!

    PS. Na mój piłkarski rozum szefem NiKu PO-winien być ktoś bardzo bezstronny, np. ktoś z naszej partii.

    PS. To nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

    Jak już powiedziałem, to wszystko udowodnili już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, TOK fm i Polskiego Radia.

    POLACY, NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-22 17:47)
    OSIĄGNIĘCIA TUSKASZENKI I JEGO FACHOWCÓW - LIKWIDACJA POLSKICH FIRM , WYPRZEDAŻ MAJĄTKU POLSKI W RĘCE OBCEGO KAPITAŁU , GRUPOWE ZWOLNIENIA , 900 MLD DŁUGU PUBLICZNEGO , PODWYŻKI PODATKÓW , CIĘCIA WSZYSTKICH PRZYWILEJÓW , PODWYŻSZENIE WIEKU EMERYTALNEGO DO 67 ROKU ŻYCIA PRZY BEZROBOCIU NAJWYŻSZYM W UNII , 2 500 000 MŁODYCH, WYKSZTAŁCONYCH LUDZI UCIEKA Z KRAJU ABY NIE UMRZEĆ Z GŁODU , EUROPEJSKIE CENY I PODATKI .
  • ~Robnad
    (2013-11-22 17:46)
    "Drzazga 101 - posłuchaj ty durniu pis-bolszewi , czy ty w ogóle cokolwiek rozumiesz z tego co powiedział Pan Premier Donald Tusk. ty zgniły karku od knura jak chcesz cokolwiek komentować to naucz się ze zrozumieniem czytać"

    he, he, he. to ci się Drzazga dostało za siedzenie okrakiem na płocie, i z jaką finezją. wręcz poetyka.
    najlepsze z tego wszystkiego, to jak PÓłgłówek logiki uczyć zamierza POsługując się w tym celu wynurzeniami PDT, który zazwyczaj rano nie wie, co POwiedział wieczorem.
    można się nieźle tu ubawić.
  • ~Polak
    (2013-11-22 17:46)
    Przede wszystkim musi stanąć przed sądem i odpowiedzieć za swoje oszustwa i złodziejstwa.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-22 17:46)
    Tusk już dawno oderwał się od rzeczywistości. Powróci do rzeczywistości w celi.
  • ~Oli
    (2013-11-22 17:41)
    Smutne a jak prwdziwe i to bez względu na barwy i oponentów, oj biada Ci narodziie.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-22 17:23)
    Tusk z Rostowskim dokonali rozbioru Polski...

    z pomocą pozytecznych idiotów - wyborców. Polska ma biliard długu. Czy wy sobie z tego sprawę zdajecie? Nas rozbiora po kawałeczku. www.3obieg.pl
  • ~Schetyna to wie
    (2013-11-22 17:18)
    Przyczaił sie Tusku i zaatakuje ze zdwojona siłą.
  • ~Drzazga 101
    (2013-11-22 17:08)
    "Tusk broni Schetyny przed atakami: Insynuacje są bezzasadne"
    O Matko, a wszystkim się zdawało, że to Wojski gra jeszcze, a to echo grało,czyli że to V-Schetyna BRONI McDonalda przed atakami, bo INSYNUACJE wobec McDonalda są większego kalibru niż wobec V-Schetyny. Ale jaja, jak berety ! Na miejscu V-Schetyny to bym jak nic, szarpnął się i zwalił McDonalda z piedestału, bo to gołym okiem widać, że to zwykła, kongresowiczna wydmuszka i koniec balu, panno Lalu.
    Hej !-
  • ~Jarek
    (2013-11-22 17:03)
    Ryży ręcznie steruje prokuratorami i służbami specjalnymi - to jest widoczne jak na dłoni. Nikt już nie wierzy w chamskie intrygi w wykonaniu ryżego.
  • ~zygi
    (2013-11-22 16:59)
    ~Drzazga 101 - posłuchaj ty durniu pis-bolszewi , czy ty w ogóle cokolwiek rozumiesz z tego co powiedział Pan Premier Donald Tusk. ty zgniły karku od knura jak chcesz cokolwiek komentować to naucz się ze zrozumieniem czytać
  • ~rr