Ostrołęka przeciw gender. Pawłowicz dała radnym wykład, czytała o masturbacji....

| Aktualizacja:

Radni z Ostrołęki przyjęli uchwałę o zaprzestaniu szerzenia ideologii gender wśród dzieci - donosi "Nasz Dziennik". Wykład na temat tej ideologii wygłosiła posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz.

wróć do artykułu
  • ~Jacek Różan
    (2014-10-05 11:38)
    Jeżeli ktoś zna osobiście te osoby w lewym górnym rogu to proszę o imię nazwisko od lewej tego pana nr 1,2 i pani oraz pełnione funkcje i wykształcenie.
    Z góry dziękuję za informację.
    A propos zachowania tych osób bez komentarza obojętnie jaka to partia czy bezpartyjni to słoma tej pani wystaje z kozaków.
    Biedne miasto zaprasza takie osoby które przeszkadzają i non stop się wiercą.
    Jak się spotkam z panem panie Arkadiuszu C. to zadam panu to pytanie?
    Wstydźcie się za takich ludzi na spotkaniach.
  • ~Jacek Różan
    (2014-10-05 11:18)
    Kolega podesłał mi link do tego artykułu i widzę PO komentarzach ilu w Ostrołęce jest durni ktuży mają prostackie komentarze żywcem przekalkowane z prostackich mediów.
    Zakładam się na 100%,że pani prof.Krystyna Pawłowicz w 5 min.gasi każdego komentującego yntelygenta plującego na PiS,kościół i księży.
    Ale cóż jak to mówią jesteś tym co jesz.
    A że większość się odżywia produktami z Biedronki ogląda TVN,Polsat słucha Zet,Rmf to są właśnie tak płytkie komentarze.
    Wiesio 13 już samym swoim nickiem PO kazuje jaki jest The Beściak.
    amen,abuela,zimnylechu muszą założyć stronkę żal pl. i tam piszcie swoje tępe teksty,bo samo PO siadanie komputera nie świadczy o wiedzy.
    Za takie chamskie wpisy administrator powinien podać ip.na Milicję.
    Widać,że buraki jak zwykle obrodziły w tym roku w Ostrołęce.
    Szkoda inteligentnych mieszkańców Ostrołęki którym taki właśnie motłoch robi ferment.
    Jak jeden z drugi jesteś kozak to podpisz się imieniem i nazwiskiem.
    Alleluja i do przodu pani Krystyno.
  • ~zadowolony z Waszego rozsądku.
    (2014-04-22 13:03)
    BRAWO Ostrołęka. Przynajmniej macie myślących Radnych.
  • ~zimnylechu
    (2014-04-20 16:56)
    Najlepsz baba to wlasna graba.:)
  • ~zimnylechu
    (2014-04-20 16:43)
    Wszyscy chyba wiedza ze:
    "Najlepsza baba to wlasna graba".:)
  • ~zimnylechu
    (2014-04-20 16:38)
    Masturbacja malolatow powinna byc prowadzona wedlug wskazowekklechy jak to robil ks.Gil w Republice Dominikanskiej.
    Tam wlasnie jedna z matek ktora przyszla na plebanie ujrzala ksiedza Gila otoczonego grupa chlopcow. Wszyscy z opuszczonymi spodniami bili konia ku chwale Boga.
  • ~abuela
    (2014-04-19 21:29)
    Bidula. Gada, żeby gadać.
  • ~ewa
    (2014-04-19 16:44)
    Ja mysle że pawłowicz niema waginy i jest obojniakiem dlatego opowiada stale takie bzdety.
  • ~amen
    (2014-04-19 16:43)
    Nigdy nie bierzcie na żone baby która stale biega po kosciołach bo szybko osiwiejecie.
  • ~kik
    (2014-02-11 20:26)
    juz nie dlugo was pisiorow rozliczymy za dzender ta pawlowicz pojdzie na bruk szmata zawsze bedzie zawsze i dziwka
  • ~obserwator
    (2014-02-11 20:02)
    Nieprofesor Pawłowicz już niedługo wyborcy cię rozliczą i ciesz się że głupota nie ma skrzydeł bo pofrunęłabyś jak gołębica.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-10 14:43)
    Lajno z PIS...ta/ten pawlowicz !
    To jest intelektualna elita PiS-u?...
    Nic dziwnego,ze Kaczyński na tle takiego towarzystwa kreuje się na wielkiego męża stanu i mędrca opatrznościowego prawicy;choć prawdę powiedziawszy,to i na kupie nawozu i mucha jest królem.
  • ~Genitaliusz
    (2014-02-10 14:42)
    Bardzo niepokoją mnie seksualne fantazje Pawłowicza.
    To mogłoby być niezłe pole do popisu dla psychiatrów i seksuologów.
    Dlaczego tym świętoszkowatym ,rozmodlonym, pełnym katolickiej miłości ,żarliwym miłośnikom Rydzyka wszystko kojarzy się z tym co poniżej pasa ,,a jeszcze konkretniej między nogami ! ??
  • ~tekwon
    (2014-02-10 10:52)
    o masturbacji to pani Pawłowicz wie z autopsji, tyko masturbuje sobie mózg zamiast tego co ma między nogami, a właśnie pytanie co ma?
  • ~cziras
    (2014-02-03 18:19)
    Jak patrzę na to szpetne coś co ma naczelna jałówka IV Rzepy w miejscu gdzie inni mają twarz to chyba zaczynam rozumiec o co im chodzi z tym całym gender. Ni to kobieta ni to facet - nie mogłoby się toto w koncu zdecydować na jakąś płeć ???
  • ~wie lebny
    (2014-02-03 14:03)
    Palikociarnia ma dość dziender teraz zmiana na starych dziadów mają jednego za Sląnska do Eurolianiudu
  • ~słowianin/ten prawdziwy/
    (2014-02-03 10:04)
    No tak... popierajmy pederastów i dewiantów w rodzaju PANA ANNY GRODZKIEJ w sejmie. Oni ustanowią nam prawa i metody wychowawcze dla naszych dzieci.
  • ~lewacka rewolucja - nie przejdzie!
    (2014-02-03 09:30)
    bardzo dobra kontrofensywa. trzeba uchronić dzieci i rodziny przed inwazją dewiantów i nihilistów. naprzód!
  • ~kaczor
    (2014-02-03 08:29)
    klampa
  • ~JKa
    (2014-02-03 07:27)
    Ciekawe kiedy inkwizycje w Polsce wprowadza?
    bo cofamy sie w rozwoju coraz szybszym tepie.

Może zainteresować Cię też: