Prześwietlili stowarzyszenie Piechocińskich. Rodzinne koneksje i wielka kasa

| Aktualizacja:

Stowarzyszenie wicepremiera Janusza Piechocińskiego i jego żony inkasowało milionowe dotacje od instytucji rządzonych przez PSL - donosi "Super Express". W ciągu kilku lat zwiększyło swoje przychody o ponad 1000 procent.

wróć do artykułu
  • ~Kinga
    (2014-03-24 08:18)
    tak tak to te ich programy rządowe zakichane - ZŁODZIEJ NA SWOIM
  • ~Smuda
    (2014-03-20 15:59)
    Po prostu PSL! A wy idioci głosujcie dalej na złodziei...
  • ~pl
    (2014-03-20 14:45)
    Wczorajsze utrzymanie w mocy przez Sąd Najwyższy wyroku uniewinniającego Beatę Sawicką i burmistrza Helu Mirosława Wądołowskiego jest jednym z największych skandali w historii polskiego sądownictwa. Doskonale pamiętamy nagranie, na którym Sawicka mówi o „kręceniu lodów” i przyjmuje łapówkę. „Otwierajcie biznes w Warszawie, zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała, jak tra la la. Przeprowadzam się i koniec, i kręcimy lód. [...] Warszawa nasza, mówisz i masz” – chwaliła się agentom CBA. Myli się jednak ten, kto sądzi, że dzisiejszy wyrok jest przyzwoleniem na robienie lewych interesów i przyjmowanie korzyści majątkowych. Podejrzewam, że gdyby sprawa dotyczyła zwykłego Kowalskiego, finał byłby zupełnie inny. W tym konkretnym wypadku mamy jednak byłą posłankę Platformy Obywatelskiej i byłego polityka Unii Wolności, co – jak widać – zmienia podejście wymiaru sprawiedliwości. Mając na uwadze poprzednie – budzące co najmniej wątpliwość orzeczenia Sądu Najwyższego – nie mam już złudzeń: polski wymiar sprawiedliwości wymaga nie reformy, ale gruntownej zmiany od podstaw. W obecnej sytuacji nie ma bowiem szans na zaufanie Temidzie, a zwykły obywatel jest przed nią zupełnie bezradny.
  • ~iza
    (2014-03-20 14:56)
    rewelacja
    rodzina na swoim
    a Tusk udaje greka
  • ~stasiok
    (2014-03-20 15:01)
    ~Templariusz2014-03-20 13:47
    PiSowska pacynko wiesz gdzie służby przez 6 miesięcy "obrabiają" delikwenta aby wręczyć mu łapówkę? Toż to metody putinowskiej Rosji aby zniszczyć politycznego przeciwnika.
  • ~nmopl
    (2014-03-20 15:02)
    ta partia powinna juz dawno zejsc ze sceny politycznej to partia przytuanga --wszedzie za cene krzesla i kasy oraz roznych stanowisk dla swoich i naszych zasprzedancy --rolnicy i ludzie wsi przegonic ta cholote --niech wam nie zatruwa zycia nic dla was --tylko dla siebie --
  • ~alfanabeta
    (2014-03-20 15:02)
    Eeee. tylko Janukowycz kradnie.
  • ~po dogania pis
    (2014-03-20 15:11)
    yes oligarchowie zyja i drwia z wyborcow polskich
    umofy pełowo psl owe i polikotowe,
    hihihi kiedy ten narod zmadrzeje
  • ~Św. NH
    (2014-03-20 15:12)
    KLĘCZĄCY INACZEJ POZDROWIENIA DO WIEZIENIA!
  • ~leming
    (2014-03-20 15:15)
    sawci9ka niewinna,chlebowski niewinny,drtzewiecki niewinny,józef bąk niewinny,piechiociński niewinny.
    winny janukowycz=-złodziej jeden.
  • ~Tak to wygląda
    (2014-03-20 15:16)
    A nas gnębią sk...ny krwiopijcy-okupanci.Zniszczyli przemysł,nie ma pracy,żadna instytucja nie działa.Całkowity rozkład państwa,tylko oni zębami trzymają koryto.
  • ~prawda
    (2014-03-20 15:19)
    z taka patalogia rzadzenia nigdy nie bylo a kleczac mial sluzyc obywatelowi
  • ~George
    (2014-03-20 15:23)
    Kiedy wreszcie ludzie się opamiętają i pogonią to złodziejskie towarzystwo?
  • ~POdode
    (2014-03-20 16:17)
    Pora na polski Majdan!
  • ~sam
    (2014-03-20 14:41)
    Systemy się zmieniają a towarzysze z PSL przefarbowani z ZSL wciąż przy korycie. Rozliczyć, osądzić karnie i osadzić a potem partię zdelegalizować.
    Rudo-zielona ( PO-PSL) ośmiornica oplotła nasz kraj.
  • ~Terminator
    (2014-03-20 16:18)
    Rzadko ktora morda jest tak wulgarna jak tego knajaka na zdjeciu.
  • ~nemo
    (2014-03-20 16:22)
    Piechociński co za kariera???Zaczynał od wsiowego komsomolca,potem był paziem Kiszczaka przy okrągłym stole,aż trafił na Tuska,który zrobił z niego wicepremiera.Kto go wybierał do sejmu? no kto? przyznać się pastuchy
  • ~rolla
    (2014-03-20 16:28)
    czy Kalemba puścił bąka o Piechocińskich. może doda też sawickich?
  • ~stonka
    (2014-03-20 16:30)
    a rodzina kłopotków też ma posady w ministerstwach?
  • ~AAA
    (2014-03-20 17:11)
    Złodziej na złodzieju czyli ,,Rodzina na swoim ".Program rządowy.