Nałęcz zachwycony przemówieniem Obamy: Pokazał zbójowi zaciśniętą pięść

| Aktualizacja:

Wczorajsze przemówienie Baracka Obamy powinno skłonić Władimira Putina do zmiany polityki. Tak sądzi doradca prezydenta Tomasz Nałęcz, który komentował w Jedynce wczorajsze obchody 25-lecia wolności w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~Jaś
    (2014-06-05 10:22)
    Kiedy my będziemy wolni od takich profesorów ??? Po prostu mizeria , a jest ich niemało .
  • ~Zygmunt
    (2014-06-05 10:25)
    4. czerwca pokonaliśmy komunizm ale, niestety, nie komunistów.
    Jeden z czołowych komunistów, towarzysz Nałęcz, doradca "naszego" prezydenta, zachwyca się Husejnem Obamą. A jeszcze nie tak dawno Ameryka była głównym wrogiem towarzysza Nałęcza a Związek Sowiecki drugą (a może pierwszą) ojczyzną. Kiedy i jak to się skończy?
    PS. Polecam lekturę tekstów towarzysza Nałęcza, dostępnych m.in. w internecie.
  • ~janek86
    (2014-06-05 10:27)
    jeszcze niedawno psie syny knuly przeciwko Lechowi Kaczynskiemu z szefem putinem, . pozostaniecie na wieki jego kundlami. Lech i Maria pozostana tam gdzie sa na zawsze a wy krmlowskie biesy za murem cmentarnym , tam gdzie sie chowa samobujcow
  • ~toomcuh
    (2014-06-05 10:31)
    to prawda -profesor z wycięto przysadką mózgową, jak i jego pryncypał zresztą
  • ~janek86
    (2014-06-05 10:39)
    gnojku do ruskiej budy, swolocz
  • ~Brat łata w skarbcu.
    (2014-06-05 10:44)
    Ty się bracie za zbójem nie chowaj bo się jeszcze w Sezamie zatrzaśniesz.
  • ~heliot
    (2014-06-05 10:44)
    A tak niedawno ,kochaliśmy się z prezydentem i premierem Rosji, żółwiki,uściski,pełne zaufanie,pomnik w Osowie???
  • ~mmm
    (2014-06-05 10:45)
    " Ze zbójem nie można się układać, zbójowi można pokazać tylko zaciśniętą w pięść rękę i tak zachował się prezydent Obama i na to w Polsce czekaliśmy - oświadczył Tomasz Nałęcz. "

    Znalazł się drugi przechrzta, taki Piecha bis do kwadratu.
    Panie Nałęcz odwagi, niech pan jedzie na wschodnią Ukrainę i pod budynkiem gdzie pana przyjaciele spalili żywcem 100 młodych chłopaków pokazuje Putinowi zaciśniętą pięść i gest Kozakiewicza. Powodzenia
  • ~fela
    (2014-06-05 10:46)
    tesz zahwycona jestem ze sciagneli nam wizy ! juz czas ! w koncu !
  • ~Lobotomia nie boli
    (2014-06-05 10:48)
    Nasza Hortensja Bigos co nad wolność wzalta będzie w Normandii pewnie zabiegał żeby Puciowi z fotela ossowskie bagnety nie wyrosły.
  • ~ja ja
    (2014-06-05 10:55)
    Nałęcz i Putin mieli wspólnego przyjaciela. Tow.Nałęcz bardzo płakał po gienierale.
  • ~żart
    (2014-06-05 11:02)
    Podpuszczają murzynka "Bambo", jak stare "capy" kozę.
    Czy "koza" odwiedziła Pacanów.
    Murzynek "Bambo" nie "podkuty".
    "Przyszła koza, do woza".
    "W Pacanowie, kozy kują".
  • ~antybankster
    (2014-06-05 11:09)
    Jeden zbój pokazał drugiemu zbójowi zaciśniętą pięść panie Nałęcz. Mało kto w Polsce już wierzy w świętość USA i jest ślepy na jej działalność.
  • ~W.Putinowskij
    (2014-06-05 11:09)
    Panie Nałęcz mam kilka pana książek.Niie sadziłem jednak że jesteś pan taki prymityw.Wyzywanie Prezydenta Rosji od zbójów to elementarny brak kultury i działanie na szkodę Polski.Pewnie pan dostał jakieś koraliki od pana Obamy.,.
  • ~zbój nick
    (2014-06-05 11:12)
    Czy ten gościu oszalał? Chce wojnę wywołać za wszelką cenę, na prezydenta obcego kraju mówi per zbój, na dekiel mu padło?
  • ~tyle w temacie
    (2014-06-05 11:19)
    a zbój pokaże gnata...
  • ~mechanik
    (2014-06-05 11:21)
    NAŁECZ TY TAK CZĘSTO GADASZ GŁUPOTY NIE TAK DAWNO PLUŁES STRASZNIE NA LEWICE RÓWNIEZ KŁAMAŁES O GIERKU MIMO ZE PRAWIE NIE CAŁOWAŁES SYNA PR< A> GIERKA NA SPOTKANIU GDYBY NIE LEWICA KARIERA TWOJA BY BYŁA NA UCZELNI w PULUSKU
  • ~zatroskany
    (2014-06-05 11:26)
    Nie poznaje pana Nałęcza i muszę w związku z tym dokonać głębokiej analizy. Żaden polityk nie zmienia zdania o 180stopni.
  • ~Robnad
    (2014-06-05 11:32)
    pan profesor Nałęcz czerwony, niestety- stety jest głupszy nawet od "bula", ale to akurat w POkemonii normalne. gada w zależności od oczekiwania PÓłgłówków,
    jednak zdobyć się na słowo przepraszam, to już mu do czerwonego łba nie wpadło.

    wczoraj płakał na pogrzebie kacapskiego gienierała zniewalającego Naród(tałatajstwo POkemonskie zaliczam do robali), żeby było śmieszniej bohatera według Putina, dzisiaj bredzi na odwyrtkę.
    reasumując, według mnie to wszystko tylko czcze gadanie ku uciesze PÓłgłówków.
    mina donalda T. spoza kadru raczej nie była szczęśliwą, widocznie już widział w myślach co mu Makrela POdsunie do pocałowania, he, he, he.

    P.S.
    POdobno dostała w prezencie replikę nahajki Katarzyny II
  • ~wiktro
    (2014-06-05 11:34)
    przecież dla tego farbowanego komucha Ruscy przez 20 lat byli przyjaciółmi.. teraz są zbójami?..hahaha