Prezydent na Powązkach: Zachęcam wszystkich do ofiarności

| Aktualizacja:

Prezydent Bronisław Komorowski, który odwiedził gro bliskich na warszawskich Powązkach, namawiał warszawiaków by uczestniczyli w kweście na odnowę cmentarza. Zdaniem prezydenta, to nie musi być duża kwota, ale "parę złotych" wrzuconych do puszki to świadectwo uczestnictwa we wspólnocie narodowej.

wróć do artykułu
  • ~b
    (2014-11-01 22:15)
    najwieksza sitwa
  • ~Robnad
    (2014-11-03 02:07)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki jest efektem nieudanej aborcji z nieodwracalnymi uszkodzeniami mozgu.dzis chodzil swieczki gasic i chryzantemy kradl dla mamusi na urodziny
  • ~rolnik z bilgoraja
    (2014-11-02 18:17)
    jak POwiesilem w chlewni zdjecie tej damy to swinie przestaly jesc
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-11-02 19:29)
    Lans na grobach Bronka Analfabety wraz z małżonką Lipidową Tarczą Antyrakietową , wyprodukowaną na izraelskiej licencji..
  • ~allonquin
    (2014-11-02 19:41)
    A sam - panie pr, ile pan wrzucil? A panskie tajemnicze dzieci???Gdzies znikły, a takie były w kampanii wazne...Wstydu nie ma, brzuchac jeden
  • ~Po-wiazkowa skarbonka
    (2014-11-02 19:48)
    KomoRuski wyskrobal 2zl, a Dzidzia 5zl,czyli razem zrzucili7zl
  • ~sowa
    (2014-11-02 19:49)
    a my zachęcamy pana prezydenta aby z własnej kasy odnowił kilka nagrobków,to będzie dobry przykład dla rodaków.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-02 21:52)
    re Robnad i inni
    pelne nienawisci komentarze w stosunku do Prezydenta Polski .
    Wstyd !
    Wolicie sunie z Zoliborza zwana "prezesem" ??? hofmanka sobecka ??? pawlowicz ?
  • ~Robnad
    (2014-11-02 22:13)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki jest efektem nieudanej aborcji z nieodwracalnymi uszkodzeniami mozgu.dzi chodzi swieczki gasic
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-02 23:26)
    Re Robnad to ty jestes jojo ))))

    Joachim Brudzinski: moje córki uwielbiaja Jaroslawa Kaczynskiego
    TVN24/x-news
    Wystarczy popatrzec na pania Ewe Kopacz, zeby stwierdzic, ze jej
    wartosc jest zerowa - uwaza Joachim Brudzinski.
    Calkiem odmienna jest opinia posla o prezesie PiS. Brudzinski opowiedzial o szczególnej sympatii, jaka jego dzieci darza Jaroslawa Kaczynskiego. - Moje dwie córki uwielbiaja pana premiera miedzy innymi dlatego, ze ma dystans do siebie
    i kiedys rozdawal dzieciaczkom pluszowe kaczuszki - mówil posel.
    ---
    Dohtory i profesowy )) PIS jak pawlowicz
    prawdziwa nauka komunistyczna

    DR KACZYNSKI WYCHWALAJACY LENINA W SWOJEJ PRACY, DR RYDZYK (ZWIERZCHNIK KACZYNSKIEGO) I JEGO 'DOKTORAT' NA TEMAT RADIA MARYJA, JAK ROWNIEZ DR ANDRZEJ LEPPER (WSPOLPARTNER KACZYNSKIEGO W ODNOWIE MORALNEJ 4 RP) I JEGO DOROBEK NAUKOWY ... :))
  • ~anka
    (2014-11-03 04:32)
    niech bronek zacheci tych zlodzieji z ul. wiejskiej
  • ~Robnad
    (2014-11-02 15:04)
    łowca PIS debili2014-11-02 09:55

    wbij sobie do tego durnego czerepu moronie, że ja nikogo nie POdrabiam.
    dotrze, czy PO prostu masz mendo to samo z obu stron?
  • ~daz
    (2014-11-03 05:19)
    Komoruski,kiedy stawisz sie w sadzie na wezwanie w sprawie WSI???
  • ~gonzo
    (2014-11-03 07:22)
    Podróbka PIS 2014-11-03 07:00
    a co to?
    szmaciarz Tofik sie przebudzil,
    podrapal po jajach i juz znowu zaczal ujadac ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-03 06:53)
    re Robnad to efekt wlazenia w tylek prezesa bez wazeliny .

    I jeszcze jedno - jezeli byl to zamach, to oddajcie milionowe odszkodowania,
    ktore pobraliscie za bliskich, ktorzy zgineli w KATASTROFIE.
    To szczyt hipokryzj i cynizmu, ocierajacego sie o malwersacje,
    korzystac z pieniedzy wyplaconych ofiarom katastrofy, a jednoczesnie pluc jadem wrzeszczac
    w kolko o zamachu.
    Tak postepuja ludzie bez honoru.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-03 06:58)
    Kaczynski, nigdy nie przepracowal nawet pelnego roku kalendarzowego na etacie,
    zyje od dziecka na cudzym, jego rodzice tez. Wiemy juz kim byli i ze sie wybitnie
    dla komuny zasluzyli. Bracia maja mature dzieki komunie bo nie przeszli do ostatniej
    klasy maturalnej, rodzicow znajomi, moze organizacja partyjna, pomogla
    im sfalszowac swiadectwo i zostali przeniesieni do 2 roznych, gorszych liceow warszawskich,
    Lech na Mlociny do szkoly dla dzieci wojskowych i partyjnych, z internatem choc mial do domu blisko.
    Mozna tak wypisywac bez konca prawde ale ona ich sie nie ima, klamstwo tylko rozkwita,
    glownie z powodu wsparcia ..kosciola i glupiej czesci spoleczenstwa. Wierza, nie weryfikuja.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-03 07:00)
    Rzygam na tym forum, bo gardzę wami, Polacy.
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-11-03 07:02)
    Lans na grobach Bronka Analfabety wraz z małżonką Lipidową Tarczą Antyrakietową , wyprodukowaną na izraelskiej licencji.. A jak wygodnie, to usuwa się krzyże albo stawia pomniczek najeźdźcom, prawda PO-wskie świnie?!
  • ~łowca PIS debili
    (2014-11-03 07:17)
    Podróbka PIS 2014-11-03 07:00

    Dopadla sraaaczka prezesa ? Falszowac posty nie pomoze konusowi !
  • ~ZOLNIERZ AK ZYGMUNT KAMIENSKI
    (2014-11-02 18:29)
    Bronek = udajeszze jestes BAR ON EK- a okradliscie i okradacie Emerytow- bezrobotnych i wszelaki lud PO krzywdzony przez WLADZE WASZA I WSZELAKIEJ PATOLOGI IDIOTOW RZADOW - OD KOMUNY PO FALSZYWA UNIE EUROPEJSKA- udajecie ze PO pomagacie a naprawde okradacie PL - BEZROBOCIE I BIEDA I NEDZA; Wybory lotrow i zlodzieji zdrajcow- od 25 - cofacie - PL -i narod w normalnosci wolnosci rownosci sprawiedliwosci= po lityka WNUCZKOW HITLERA I STALINA= TO ZNISCZENIE NARODU PL I GODNOSCI GODNOSCI CZLOWIEKA- POLAKA

Może zainteresować Cię też: