Piechociński atakuje PiS: 13 grudnia chcą wejść na Majdan

| Aktualizacja:

W Polskim Stronnictwie Ludowym trwa radość z wyników listopadowych wyborów samorządowych. W Warszawie obraduje Rada Naczelna ludowców. Podsumowując kampanie i wynik partii - 24 procent- wicepremier i prezes PSL Janusz Piechociński porównał ją do jej austriackiej odpowiedniczki.

wróć do artykułu
  • ~europejczyk
    (2014-12-06 18:44)
    Jarosław K.został wpisany do księgoi rekordów Ginesa ===partia , która najwięcej razy w świecie przegrała co kolwiek
  • ~christ
    (2014-12-06 16:43)
    do ujok, 1637
    ty zapszancu jeden, to niech wyjda na ten Majdan i beda czekac na instrukcje od Patina i KGB, tak jak twuj "ojciec"vRydzyk ktory to nadaje na rosyjskiej radiostacyji.
  • ~olo
    (2014-12-06 20:55)
    Chłopskie śmiecie zmanipulowanie wyborów uważaja za sukces,j po wyborach parlamentarnych odbierzemy te sztabki złota Buremu i trafia tam gdzie ich miejsce a łapówkarze i złodzieje do pierdla
  • ~goj i prawdziwy POLOK
    (2014-12-08 15:59)
    płemirze na kolana judaszu , wszystkie wybory od 1945r. fałszowaliscie , nabraliscie wprawy WOJEK STALIN DAŁ WAM DOBRĄ SZKOŁE (NIE WAŻNE KTO GŁOSUJE A KTO LICZY ) NIE ? piecha
  • ~sowa
    (2014-12-07 12:53)
    Po sfałszowanych wyborach ten zielony pajac gotowy jest odtańczyć na kolanach taniec zwycięstwa.
  • ~fff
    (2014-12-07 00:11)
    Świrosław przerżnął kolejne wybory i puszczają mu zwieracze
    marzy mu się majdan
    mam nadzieję, że w końcu znajdzie się tam gdzie jego miejsce czyli w Tworkach
  • ~ciekawy
    (2014-12-07 08:56)
    ,,Wicepremier i prezes PSL Janusz Piechociński porównał ją /tj. wyniki/ do jej austriackiej odpowiedniczki". Akurat. Wybory do Sejmików zostały wypaczone. 24 % PSL-manów. Cuda, cuda Komisje Wyborcze ogłaszają. Sługa PSL-manów teraz bardzo się boi pokojowego protestu, zręcznie wykiwanych wyborców. Partia mająca 5-7 % w skali kraju. Nagle w samorządach ma 24 %. Przy prawie 18 % głosów nieważnych.
    PKW w spocie reklamowym zaleca - jedno skreślenie na jednej karcie. O wielostronicowej książeczce - która też jest tylko 1 kartą ani słowa. Dziennikarze też milczeli, a jeszcze cztery lata temu wyjaśniali. Wszystkie oczadziałe partie też milczały. A teraz organizują pokojowy marsz, w dniu 13.12, protestu. Ciekawe ilu kiboli i dzielnych narodowców, co będą demolować wspólne dobro jakim są ulice, bruki i bić naszą policję /to też Polacy, mają dzieci, żony, pensje im płacą podatnicy, podobnie jak szpitale i lekarzy - też opłacają ich podatnicy/ zrobi przy okazji zadymę, rozróbę i coś w rodzaju Marszu Niepodległości?
  • ~zwolennik PSL
    (2014-12-06 23:26)
    PANIE PIECHOCIŃSKI , KALINOWSKI ZA PANA PLECAMI MÓWI O PANU cytuję ,,PIECHOCIŃSKI JAK BYŁ h---j?tak jest h---m?, jak to panu to nie przeszkadza , już dawno ten pana sku---r---wia---ły burak powinien widłować słomę w swojej zagrodzie i bykom jądra huśtać
  • ~Nina
    (2014-12-06 22:55)
    Panie Piechociński Powiedz Pan Rybakom w Jarosławcu,jak oddajecie morze obcym a nie Polakom !razem z Sawickim i jaka dola Wam przypadła?
  • ~i wciaz czekam
    (2014-12-07 12:40)
    Kiedy ta bande PSL podonimy z sejmu?To banda nierobow i drmozjadow!Kto poda mi chociaz jeden dobry przyklad,co oni dla narodu zrobili?Czekam na jeden konkretny dowod!!
  • ~buraku ty
    (2014-12-06 21:59)
    Piechociński ty sobie we wlasnych gaciach sprzątnij majdan.Bo majdanisz co rano gdy tylko pomyślisz co będzie gdy oszustwo i nierobstwo PSLu wyjdzie na jaw. Chce wiedzieć c o z j a b ł k a mi i innymi owocami.Gdzie jest min. Sawicki bo cos go nie widac ani nie slychać?
  • ~wymierz im kopa
    (2014-12-06 20:45)
    Polaku, nie lękaj się walki, w szeregu dziś stań, przed tobą czerwona hałastra...
  • ~Don Portabello
    (2014-12-06 18:46)
    A teraz gumowcy-ludowcy idą po wygrana w Unii Europejskiej, oczywiscie 100% głosow z góry gwarantowanych
  • ~007
    (2014-12-06 20:35)
    Ćwiczona małpka przyuczona na komunistycznej biblii.
  • ~Aleksandra z Wwy
    (2014-12-06 21:06)
    W tym PSL CWANIACTWO to sposób na życie,czują się wielcy jak "wyrolują" innych,a Piechociński zdradza się każdym gestem i spojrzeniem.
  • ~gosc
    (2014-12-06 19:56)
    Piechocinski dla kogo ty buraku pracujesz?
  • ~gregory
    (2014-12-06 19:36)
    Nie wolno odpuścić władzy tych fałszerstw. Trzymać za gardło wszystkimi dostępnymi metodami. Innej drogi nie ma w tym "demokratycznym kraju" HD i kamieni kupa!
  • ~PO+PSL=fałszerstwo
    (2014-12-06 19:26)
    Piechociński trzęsie portkami aż szwy puszczają.
  • ~europejczyk
    (2014-12-06 19:20)
    Jeśli inni politycy mają pracować na poparcie jak PSL to w wyborach frekwencja musiała być 180 % wyborców :) . Pamiętasz Piechociński jak groziłeś dziennikarzom w przeddzień wyborów? Wygadałeś się groźbą że jeszcze zobaczymy kto wygra ! I pokazaliście że potraficie wbrew normom i demokracji wygrać wybory , to potraficie ale co dalej ? myślicie że ludzie zaaprobują ten przekręt i powiedzą nic się nie stało ? Ten kant wam nie przejdzie !
  • ~norbert
    (2014-12-06 19:02)
    Tak jak teraz, ludowcy pod przewodnictwem Piechocińskiego, jeszcze się nigdy nie błaźnili!