Profesor Krasnodębski: Musi nastąpić zmiana władzy

Eurodeputowany PiS uważa, że to najwyższy czas na zmiany polityczne w kraju. Profesor Zdzisław Krasnodębski twierdzi, że Platforma już mocno się zużyła, trzeba ją więc zastąpić nową władzą.

wróć do artykułu
  • ~GLIWER
    (2015-01-02 10:13)
    profanie KRASNODEBSKI, PEWNIE MASZ RACJE, ALE ZEBY ZMIENIC WLADZE TRZEBA NAJPIERW WYGRAC WYBORY, O CZYM PROFAN POWINIEN WIEDZIEC. W demokracji w inny sposob wladzy sie nie zmienia. Paniał durak?
  • ~goj
    (2015-01-01 23:16)
    głosuje na jude z PO
  • ~Stif
    (2015-01-01 20:23)
    Panie Krasnojakiśtam...powiem tak... - takiego wała...jak Polska cała...
  • ~SRU
    (2014-12-31 23:00)
    Gladka wypowiedz,zbedna kultura. Dertyzacja niezbedna nie tylko w PO.
  • ~Rychu
    (2014-12-31 17:34)
    Co to jest? Droga do kibla czy plany Wilczego Szańca ze szczurem w środku.
  • ~pik
    (2014-12-31 16:52)
    Musi to na Rusi towarzyszu Krasnodębski (po polsku: Czerwonodęby). Ssij dalej kasę z UE i ciesz się, ze masz pełne koryto.
  • ~christ
    (2014-12-31 16:24)
    oto pan profesor Krasnodebski stwierdzil publicznie , ze dotychczasowa wladza PO sie zuzyla. A przeciesz to samo stwierdzila pani OBOROWA w po-PGR-owskim zakladzie rolnym w Manieczkach, i miala byc moze racje !!! Tyle, ze od profesora to juz wymagalbem konkretow a nie pszytaczanie cudzych cytatow bez podawania zrudel !!
  • ~cool observer
    (2014-12-31 15:47)
    Krasnodębski, Zybertowicz, Staniszpis, Pawłowicz,... - "kwiat polskiej nauki", wzorzec Sevr obiektywizmu naukowego, walka o wartości, bez zaangażowania politycznego...Rzygać się chce, jak się słucha tych 'ekspertów" !
  • ~antybezmyślnik
    (2014-12-31 14:50)
    Ludzie !!!- Krasnodębski- od lat pracuje na uczelni w Hamburgu!!! Nie przeszkadza mu opcja niemiecka-jak głosi jego guru JarKacz !! Wiosną 2014r. ramienia PiS-u dostał się do EuroParlamentu -j eszcze mu mało?!!To jest dopiero szczyt HIPOKRYZJI !!! Głosić demokratyczne dyrdymały, ale Kasę brać od znienawidzonych!!! OHYDA!! NIGDY więcej PiS-u przy władzy w Polsce!! NORMALNI POLACY- NIGDY!!
  • ~Iza
    (2014-12-31 13:26)
    Oszołomowi marzą się gruszki na wierzbie ...
  • ~Karmen
    (2014-12-31 12:52)
    Długo ten Krasnodębski jest eksponowany. Panie tzw, profesorze powiedz Pan wprost,Premierem polskiego Rządu powinna być Pana koleżanka ,też zreszą nazywana profesorką ,czyli Pani Pawłowicz, Ta sama klasa,ta sama kultura,ten sam poziom umysłu, jak Pana, I wszystko jasne.
  • ~sowa
    (2014-12-31 11:50)
    Zgadzamy się w 100%,bo ta władza jest tak przeżarta korupcją,nepotyzmem, aferami i pospolitą głupotą ,że musi wreszcie dostać solidnego kopa od nas solidnie zmęczonych jej nierządem.
  • ~anpis
    (2014-12-31 10:33)
    a co profesorku, liczysz na etat przy korycie ???
  • ~Jarosław Bawarski
    (2014-12-31 05:50)
    Kiedyś się mówiło nie pie ...ol ,teraz mówię nie krasnodębcz bo mam rozwolnienie .
  • ~starszy pan
    (2014-12-31 05:11)
    Co można wymagać od Krasnodębskiego czy przysłowiwego Legutki ,toż to sa osobnicy o kaczych ograniczeniach sprowadzających się do"Bjek i Baśni Narodów Związku Radzieckiego" Legutko to się mści bo jego brat nie potrafił poprawnie rozwiązać zadania maturalnego ,które sam narzucił maturzystom ,pamietacie ? Prostactwo i Smerdzostwo wyłazi znich na każdym kroku,czasem jak ich słucham to sobie myślę ,że oni ... ale tego nie napiszę .
  • ~Wojciech_M
    (2014-12-31 04:56)
    POLSKA PARTIA SKARŻYPYTÓW
    W moim kraju dziś tak jest,
    że codziennie już od świtu
    działa nowa Pe Pe eS
    Polska Partia Skarżypytów.

    Władzy pragnie, że ojej,
    aż z ochoty często zarży,
    a gdy coś nie wyjdzie jej,
    wtedy jojczy i się skarży.

    Skarży się i wścieka się,
    i stosuje kruczki cwane.
    Wybory jej poszły źle?
    Jasna rzecz, że sfałszowane!

    I myśl, którą trafia szlag,
    trzyma się jednego toru
    w Polsce demokracji brak,
    w Polsce dawno jest Białoruś.

    Potem spływa z wrednych warg
    i przez chorą biegnie głowę
    na ten temat mnóstwo skarg,
    także międzynarodowe.

    Skarżypyty, w to im graj,
    będą się zasłużyć chcieli
    i na własny plują kraj
    od Strasbourga do Brukseli.

    Tak od morza aż do Tatr
    w polskich losach szuka zgrzytu,
    znacząc swój paskudny ślad
    Polska Partia Skarżypytów.

    A na koniec świta mi
    myśl i jest w niej łut humoru,
    co też by się działo, gdy
    w Polsce byłaby Białoruś.

    A odpowiedź prosta jest,
    proszę Państwa, niech ja stracę,
    wtedy nowa Pe Pe eS
    dawno by siedziała w pace!
  • ~Cliq
    (2014-12-31 02:28)
    Owszem, ale potrzeba zmiana na lepsza wladze a nie na PiS
  • ~miliardy kacze
    (2014-12-30 23:19)
    Poprzez stworzenie całej sieci fundacji: Fundacja J. Kaczyńskiego, Fundacja im. L. Kaczyńskiego, Fundacja M. Kaczyńskiej, Fundacja "Nowe Państwo", Fundacja "Nowy Kierunek", Fundacja "Solidarna Wieś", PiS zgromadził majątek WIELKOŚCI KILKUNASTU MILIARDÓW ZŁOTYCH.

    Szczególnie osiągniecia Fundacji "Solidarna Wieś" są zaskakujące. Powołana do życia statutowo w roku 1997, zakłada wspieranie kultury i nauki na wsi. Pomoc znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej rodzinom wielodzietnym rodzinom i samotnym pozbawionym pomocy rolnikom. Dwa stypendia dla dzieci i kilka zapomóg po 2 tysiące każda wypłaconych rolnikom, to dorobek tej fundacji w trakcie pierwszego dziesięciolecia działalności. Losów reszty finansów fundacji nigdy nie ujawniono. Całym tym konglomeratem polityczno-finansowym zarzadza Sławomir Siwek.
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2014-12-30 23:10)
    ciekawe jakie haki z KGB dostal pulkownik torunski ze swojej firmy na kaczora

    kaczor przelyka gladko wszystko

    NAZWANIE BRATA OSZUSTEM A BRATOWEJ CZAROWNICA I ZYCZENIE JEJ SPALENIA NA STOSIE

    NAZWANIA ICH DOMU SZAMBEM

    nawet przelyka Ziobre

    RYDZYK PLUJE MU W TWARZ DZIELI I OBRAZA POLSKE a kaczor mowi ze deszcz pada

    ~HEIL KACZOR !!! HEIL HEIL HEIL !!!
  • ~archimago7
    (2014-12-30 23:09)
    w majaczeniach sekty smolenskiej;
    .Polska NOWOCZESNA, jak Kościół Katolicki i ksiądz Natanek.


    Polska SOLIDARNA, jak piździelcza bojówka "solidarnI z kibolami"

    Polska BEZPIECZNA, jak pod opieką piździelczego gestapo.

    Polska OPIEKUŃCZA, pod opieką pisielczej ubecji i agentów Tomków po dwutygodniowym kursie "oficerskim"

    Polska DEMOKRATYCZNA, jak demokracje ludowe, z cenzurą, przejetymi mediami i jedyną partią rządzącą .

    Polska PRAWORZĄDNA, z ziobrem i jego usłużna politycznie prokuraturką.

    Polska PRAWIE SPRAWIEDLIWA z aresztami wydobywczymi, zeznaniami 'skruszonych" bandziorów i wyrokami sądów na telefon z gabinetu premiera.

    Polska ZLUSTROWANA w celu wyeliminowania opozycji przez skur..wiony IPN.

    WIDZIELIŚMY JUŻ TEN PISIELCZY 'RAJ NA ZIEMI".

    BRRRRRRRRRR !!!