Profesor Krasnodębski: Musi nastąpić zmiana władzy

Eurodeputowany PiS uważa, że to najwyższy czas na zmiany polityczne w kraju. Profesor Zdzisław Krasnodębski twierdzi, że Platforma już mocno się zużyła, trzeba ją więc zastąpić nową władzą.

wróć do artykułu
  • ~goj
    (2015-01-01 23:16)
    głosuje na jude z PO
  • ~adam
    (2014-12-30 22:48)
    W roku bodaj 1980, zespol Trzeci Oddech Kaczuchy (!) nagral piosneke "Wodz". Przytaczam caly tekst, w 2014 rownie aktualny jak wtedy.
    Wodz
    Witali, wołali, wołali ,witali
    Kwiaty, krawaty, pompa i puc.
    Lakierki, szpalerki, miliony ton stali,
    Wrzaski, oklaski, Pan Prezes Pan Wódz.

    Tu telewizja a tam radary!
    Mieszkanie, ubranie, technika i cud,
    Bankiety, zalety, brygady, sztandary,
    Wrzaski, oklaski, Pan Prezes Pan Wódz.

    Kwiaty dla niego, przemowy dla czerni,
    Wódz a za Wodzem wierni.

    Kwiaty dla niego, przemowy dla czerni,
    Wódz a za Wodzem wierni.

    Radio, on wielki przemysł i socha,
    Socha w muzeum, on i dzieci,
    Wiadomo, on tę dzieciarnię tak kocha,
    On pośród chłopów w codziennej gazecie.

    On, między swymi w górniczej siermiędze,
    Oni - w strumieniu lejącej się łaski.
    Sny o potędze, sny o potędze,
    Kamera, oklaski, oklaski , oklaski.

    Oklaski dla niego, uśmiechy dla czerni
    Wódz a za wodzem wierni.

    Oklaski dla niego, uśmiechy dla czerni
    Wódz a za wodzem wierni.

    On - właśnie on, wyśpiewane z pietyzmem,
    On - druga Polska i polska sprawa.
    On - znaczy naród, jego- ojczyznę,
    On - to Police, Łańsk i Warszawa.

    Ojczyzna, ojczyźnie, ojczyzną, ojczyznę,
    Reklama i patos, patriotyzm i biznes.
    Krawaty i kwiaty, niech nastrój nie pryska.
    Chleba i igrzysk! Igrzyska, igrzyska.

    Chleba dla niego, igrzyska dla czerni,
    Wódz a za Wodzem wierni.

    Chleba dla niego, igrzyska dla czerni,
    Wódz a za Wodzem wierni

    Co jeszcze, co jeszcze, co jeszcze? Zza węgła
    Śmierdząca kaszanka nie jego dosięgła,
    Podchody i kłótnie, i broń bratobójcza,
    Prezencik od Wodza, od Wujcia, od Wujcia!

    Kto winien? On milczy. Kto winien? Nie on!
    On wzrusza sie nagle w tym ciepłym lokalu!
    On biedny, on chory, on biedny, on chory,
    On biedny, on chory, on leży w szpitalu.

    On wzrusza ramieniem, jak gdyby nic,
    Wódz a za Wodzem pic!

    On wzrusza ramieniem jak gdyby nic,
    Wódz a za Wodzem - nic!
  • ~starszy pan
    (2014-12-31 05:11)
    Co można wymagać od Krasnodębskiego czy przysłowiwego Legutki ,toż to sa osobnicy o kaczych ograniczeniach sprowadzających się do"Bjek i Baśni Narodów Związku Radzieckiego" Legutko to się mści bo jego brat nie potrafił poprawnie rozwiązać zadania maturalnego ,które sam narzucił maturzystom ,pamietacie ? Prostactwo i Smerdzostwo wyłazi znich na każdym kroku,czasem jak ich słucham to sobie myślę ,że oni ... ale tego nie napiszę .
  • ~kosmo
    (2014-12-30 15:33)
    Nie od dziś uważam, że lekarze to najbardziej skorumpowana grupa zawodowa. Cynizm i bezwzględność z jako wydzierają pieniądze jest porażająca. Arogancja narasta praktycznie cały czas ponieważ szantażują nas wszystkich właściwie bezkarnie. Ceny za ich usługi bywają tak horrendalne, że bez zbiórki pieniędzy w całym kraju nie ma się szans na leczenie - a oni nie kiwną palcem. Mam pewność, że minister pochodzący z tego środowiska nie ma szans na uporządkowanie tej 'stajni Augiasza'. Upiorna sytuacja. Rodzi się we mnie pokusa żeby malować im na białych kitlach czarny krzyż.
  • ~gerry5
    (2014-12-30 16:06)
    18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat.
  • ~Sędzia (na telefon)
    (2014-12-30 16:31)
    Głosujcie sobie jak chcecie w tych "wyborach", a i tak wygrają ci, którzy powinni.

    Zgłaszajcie sobie później protesty ale od razu mówię, że nie ma "nieprawidłowości" przy głosowaniu, która mogłaby wpłynąć na wynik :-)))
  • ~KIBIC
    (2014-12-30 17:08)
    Musi nastąpić przymusowe leczenie takich psich PALANTÓW JAK NIEJAKI krasnodębski!
  • ~Matwiej Płatow.
    (2014-12-30 17:12)
    Panie Profesorze dopóki nie powstanie partia coś na wzór ( Złoty Świt Grecja) ,to niema siły ,partii która by zastąpiła PO ( zaznaczam jestem przeciwnikiem tej koalicji).Po prostu strach Polaków przed rządami PiS jest większy niż rozsądek.Niema partii która by stawiała dobro Narodu,ponad dobrem koryta dla swych członków.
  • ~Jarosław Bawarski
    (2014-12-31 05:50)
    Kiedyś się mówiło nie pie ...ol ,teraz mówię nie krasnodębcz bo mam rozwolnienie .
  • ~Drzazga 101
    (2014-12-30 17:47)
    "Profesor Zdzisław Krasnodębski twierdzi, że Platforma już mocno się zużyła, trzeba ją więc zastąpić nową władzą."
    O Matko, ma Pan recht, Panie Profesorze - tylko skąd wziąć tę NOWĄ WŁADZĘ, kuervas, hę ?!
    Nie myśli Pan chyba, że są nimi Pisiory, z Jarkowyczem na czele, że niby oni to wprowadzą jakąś świeżość, nowość, jakieś uczucie odprężenia, jak po porannym siusiu, albo co. Możę i p.Duda jest najlepszym kandydatem w promieniu 1.000 mil morskich na naszego prezia, jeno że za nim stoi ten upierdliwy, jak sraczka po kiszonych ogórkach na czczo, Jarkowycz i to wystarczy, żeby mu 3/4 Ludzieńków i Narodu pokazało FAKA.
    "Wszystko już było - rzekł Ben Akiba A gdy nie było - śniło się chyba." - jak śpiewano onegdaj w kabarecie Olgii Lipińskiej. Resztę słusznie dopowiedział MATWIEJ PŁATOW o 17.12. - "Tylko koni brak" Matwieju - tą razą Marylka Rodowicz.
    Hej !-
  • ~vp
    (2014-12-30 18:18)
    Jakiś grzdyl podpisał się vp urzywając wyrażeń Podczerwień ,POwinna . Otóż ja vp nie używam takich sformułowań gdyż sa one obrażlwe dla MOJEGO PO !
  • ~picuś
    (2014-12-30 18:49)
    Przestań pan "kadzić " . Jarosław zrobi jak zechce . Wpisze pana na "listę "
    albo i nie .
  • ~rychu
    (2014-12-30 20:22)
    Krasnodębski, niby profesor, a durny jak deska !!! to czy wladza przejdzie w inne rece nie jest i nie moze byc wynikiem "poboznych zyczen", czy "zaklinania prawdy" przez Krasnodębskiego lub Jarka !!! twierdzenie ze wladza musi sie zmienic jest wciskaniem kitu - przeciez nie musi !!! moze sie zmienic, ale na pewno nie przejdzie ona w rece sekty Jareczka bo przeciez on nie ma zadnego pomyslu na sprawowanie wladzy - zakladanie obozow koncentracyjnych dla nieprawomyslnych to nie jest sposob na rzadzenie !!! normalni ludzie maja rodziny, przyjaciol, znajaomych, a Jarek mial kota (ktory wolal zdechnac niz z nim zyc) i dlatego dla niego wszystkie relacje miedzyludzkie to "uklad" a juz na pewno przekret !!!
    i taki kretyn mialby rzadzic prawie 40 milionowym krajem ??!!! spieprzaj dziadu !!!
  • ~wasyl
    (2014-12-30 20:29)
    z jednej strony PiSdzielskie debile z sekty smoleńskiej
    z drugiej strony złodzieje z PO
    Polska to jednak biedny kraj
  • ~widz
    (2014-12-30 20:30)
    Przestań bredzić .
  • ~darek
    (2014-12-30 22:43)
    MUSI TO NA RUSI ...

    ale nie dotyczy to demokracji
  • ~zlotnik
    (2014-12-30 22:52)
    PISobolszewicka Polska ma...

    * własnego kandydata na kandydata na premiera, który stał się kandydatem na prezydenta, ale jeszcze Świrosław się zastanawia – czy Warszawy czy całej Polski….

    * ma też premiera – Świrosława

    * ma własny rząd techniczny

    * ma swoje forum ekonomiczne

    * ma swoją komisję do badania zamachu

    * ma własne bojówki - kibole

    * ma swoją wiarę - smoleńską

    * ma swoje, jedynie "obiektywne" media

    * ma swoją IV eRPe

    * ma swoje legendy - o Lechu co poległ w Smoleńsku walcząc o coś tam

    * ma swój hymn - Boże coś Polskę

    * ma własną martyrologię - są prześladowani i cierpią w kondominium

    * ma swój sposób liczenia głosów

    * ma swoje, równoległe pochody...

    PISobolszewicy walczą codziennie o niepodległość, zakładają swoje kapituły i sami sobie nadają ordery.
  • ~pis s,s,s,sssssssssss
    (2014-12-30 15:05)
    Wiesio 13 co ty tak sie nadymasz jak PIOTR KRASKO jeszcze ci zwieracz puści
  • ~antybezmyślnik
    (2014-12-31 14:50)
    Ludzie !!!- Krasnodębski- od lat pracuje na uczelni w Hamburgu!!! Nie przeszkadza mu opcja niemiecka-jak głosi jego guru JarKacz !! Wiosną 2014r. ramienia PiS-u dostał się do EuroParlamentu -j eszcze mu mało?!!To jest dopiero szczyt HIPOKRYZJI !!! Głosić demokratyczne dyrdymały, ale Kasę brać od znienawidzonych!!! OHYDA!! NIGDY więcej PiS-u przy władzy w Polsce!! NORMALNI POLACY- NIGDY!!
  • ~Stif
    (2015-01-01 20:23)
    Panie Krasnojakiśtam...powiem tak... - takiego wała...jak Polska cała...