Polityczne transfery do PO. Brudziński: Najpierw krytykowali, teraz leją wazelinę

| Aktualizacja:

Joachim Brudziński nie oszczędza swych byłych partyjnych kolegów, którzy przeszli do Platformy. Jego zdaniem, nic bardziej żałosnego nie ma od polityków, którzy najpierw ostro krytykowali PO, a teraz się "przymilają".

wróć do artykułu
  • ~Acanek
    (2015-02-05 11:00)
    Chociaż Achim nie jest postacią z mojej bajki, to muszę się z nim zgodzić. Wśród tej spsiałej, skundlonej, polskiej tzw. klasy politycznej ( politykierskiej ) nie ma chyba nic gorszego od "politycznej ***** ( dla przypomnienia: prostytutka to zawód, a **** to charakter )...
  • ~starzec
    (2015-02-05 11:10)
    Komu może podobać się ktoś o moralności, etyce a nawet wyglądzie M. Kamińskiego?
  • ~jojo
    (2015-02-05 11:23)
    ten złodziej adidasów powinien cicho siedzieć...
    jak do pisu ... to jest dobrze
    jak z pisu to zle
  • ~Wittorio
    (2015-02-05 11:27)
    Ma pan rację,ale bez wazeliny nie ujedzie się daleko w żdnym ugrupowaniu,a szczególnie w pańskim.Tam gdzie rządzą wodzowie,a rządzą absolutnie we wszystkich partiach, tam wazelina jest potrzebna.Jasiów wędrowniczków nie pochwalam,ale świadczy to o tym,że myślą już o następnej kadencji i w pewnych przypadkach solidarność partyjna im zwisa,a liczy się tyko kasiora
  • ~beata
    (2015-02-05 11:27)
    trzeba byc byc szmata bez honoru zeby postepowac jak wiatr zawieje
  • ~Jarosław....Jarosław...
    (2015-02-05 11:34)
    MEMORIAŁ POLITYCZNY JOASIA BREDZINSKIEGO;
    1. Wiernie służyć prezesowi, bo on jest najważniejszy i chce zbawić Polskę.
    2. Pomagać w organizacji wieców antyrządowych: wyprowadzać ludzi na ulicę,
    wmawiając im, że jest tak tragicznie że muszą wyjść, muszą się "obudzić".
    3. W wywiadach prasowych i TV, naciągać rzeczywistość do absurdu, im gorzej w kraju, tym łatwiej oszukać ludzi. Nie odpowiadać na niewygodne pytania lecz na swój temat. Kłamstwa wskazane. Pamiętać, że dziennikarze czekają na sensacje i rozdmuchają każdą bzdurę.
    4. W Sejmie, wszystkie propozycje Rządu Rzeczpospolitej torpedować, nawet te, które sami proponowaliśmy. Zgłaszać propozycje nieodpowiedzialne, nielogiczne i nierealne, choć sami o tym wiemy. Głosować zawsze przeciw uchwałom Rządowym..
    5. Z mównicy sejmowej należy opowiadać same brednie, nawet kłamstwa, aby skutecznie zaszkodzić Premierowi i Rządowi. Mówić długo i nie koniecznie na temat.
    6. Mocno oklaskiwać antyrządowe mowy oskarżycielskie prezesa, bo on jest wielki!
    (przyszły premier, albo nawet prezydent). Gwizdać w czasie wystąpień członków rządu.
    7. Pamiętać, że starszych ludzi łatwiej jest oszukać, szybciej zapominają o naszych obietnicach, są mniej wykształceni i łatwiej im wcisnąć ciemnotę. To nasz elektorat.
    8. Za wszelką cenę musimy zdobyć władze, więc należy obiecać współudział w rządzeniu szefowi związków zawodowych, i innym partiom. Może dadzą się nabrać.
    9. Brać czynny udział w uroczystościach kościelnych, tam jest nasz elektorat.
    10. Dementować wszystko, co może zaszkodzić prezesowi lub naszej partii.
  • ~>>>>>>>>>ZIBI<<<<<<<
    (2015-02-05 11:36)
    Jojo zmien tramki,- nogi ci smierdzą jak brudny...PIS uar !
    P.S. Czy to te które ukradłeś koledze !?
  • ~Pamiętliwy
    (2015-02-05 11:53)
    Chyba Joachima Brudzińskiego zawodzi pamięć. Jest w jego partii człowiek, który miał w kieszeni legitymacje partyjne Unii Polityki Realnej, Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego (któremu przez pewien czas nawet przewodził), Samoobrony i obecnie Prawa i Sprawiedliwości. Ten osobnik był posłem z okręgu wrocławskiego oraz europosłem z okręgi kujawsko-pomorskiego, a obecnie z Wielkopolski. Mówiąc krótko - poseł przechodni i członek przechodni. Ale to J. Brudzińskiemu to nie przeszkadza.
  • ~Drzazga 101
    (2015-02-05 11:58)
    O Matko i w tym miejscu p. Brudziński ma - przepraszam za wyrażenie - KUPĘ racji. Taki pośluch Tomaszewski - pomijając tę jego woltę - to z niego taki polityk, jak z koziej dupy trąba. A zaczął tak pięknie, stojąc na bramce, ale nikt go nie będzie pamiętał jako genialnego bramkarza, tylko jako miernego - nawet nie polityka, bo przeca on nawet nim nie jest. Kłapie tylko od czasu do czasu dziobem przed kamerami, jak dziennikarze akurat nie mają nikogo lepszego pod ręką, na głupawe tematy, do których normalny ludzieniek nie przywiązuje nawet wagi. A pośluch Kamińszak to już powolutku spada na odwłok, o p. Kluzik-Rostkowskiej to nawet nie warto sobie strzępić ozora.
    Hej !-
  • ~normativocaliscensus
    (2015-02-05 12:09)
    Patologiczny postrach by nie brakło POciotów do głosowania w wyborach to przyjmują.
    Patologiczny postrach, by nie brakło kasy na długi francowate to do Patologii lgną.
  • ~klasa
    (2015-02-05 12:32)
    "Jojo" Brudziński w młodości okradał kolegów !!! Dodaj do ulubionych

    piesek.leszek 12.11.08, 10:34 Skasujcie

    Odpowiedz

    Jak ten bezczelny typ nie wstydzi się zabierać głosu. I jeszcze jedno, panie
    JOJO. Nie obrażaj mieszkańców wsi, podły chamie.
    Sekretarz generalny PiS zamazuje grzechy młodości.

    Od objęcia premierostwa przez J. Kaczyńskiego Joachim Brudziński to sekretarz
    generalny i przewodniczący zarządu głównego PiS, a od jesieni ubiegłego roku
    prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego. Teraz władza w PiS rozkłada się tak:
    Jarosław Kaczyński ma rząd, Kuchciński odpowiedzialny jest za klub
    parlamentarny, a Brudziński za partię. W kuluarach sejmowych szeptano, że
    Brudziński spodobał się prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu bardziej niż
    Marcinkiewicz, dlatego że nie ma parcia na medialny rozgłos. Być może wiemy,
    dlaczego nie chciał medialnego szumu wokół siebie. Prawdopodobnie bał się, że
    ktoś rozpozna w nim dawnego łobuza z Zespołu Szkół Rybołówstwa Morskiego w
    Świnoujściu. Brudzińskiego koledzy nazywali Jojo.

    – Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed
    budynkiem szkoły – mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i
    przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. – Matka
    poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który
    zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu.

    W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy
    uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu
    jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński
    wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został
    zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie
    jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili
    na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów
    pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców
    internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie,
    ponieważ Brudziński już raz poniósł karę.
  • ~jarosław....jarosław....jojo...jojo...
    (2015-02-05 12:37)
    Na zdjęciu nastepca prezesa kurdupla nowy WUC sekty...Jojo Bredzinski !
  • ~IVRP
    (2015-02-05 12:39)
    JOJO czy za przyłącz wody za 30-tys. do domu Błaszczaka zapłacił sam czy ZUS jak ujawniono na rozprawie Sądowej gdzie sędzina chciała przenieść rozprawę do wyższej instancji bo umoczony był poseł ePiSkopatu ?
  • ~rafeal
    (2015-02-05 12:46)
    Nawet SLD mówi, że ich partia do nie dom publiczny i nie każdy może się tam dostać. Co na to PO? PO to burdel gdzie każdego przyjmą?
  • ~vipis
    (2015-02-05 12:51)
    Wyjatkowo zgadzam sie z panem Brudzinskim, te transfery do PO sa obrzydliwe!
  • ~misza
    (2015-02-05 12:53)
    do jaroslawa
    czy zdementujesz ze twoja corka zmarla na kile weneryczna
  • ~PO to dno
    (2015-02-05 13:07)
    ,,Misiek,,robił już takiego idiotę z siebie ,że szkoda było patrzeć na tego wazeliniarza.Teraz dostał stołek u Kopacz i niech tam siedzi do jesieni. POtem Polacy jemu i całej rządowej grandzie POdziękują.
  • ~kak tak
    (2015-02-05 13:10)
    re misza To tobie wenera mózg kak widać wyżarła.
  • ~Abstantia
    (2015-02-05 13:11)
    Nic nie przebije cwaniactwa, wazeliniarstwa, hipokryzji i braku godności działaczy PiS-u. Nieważne czy wyszli z PiS-u czy dalej w nim tkwią. Takie nazwiska jak Brudziński, Kurski, Czarnecki, Kempa, Błaszczak, Macierewicz, Kaczyński, Hofman, Pięta.. to kamień węgielny anormolności i braku przyzwoitości.
  • ~hi hi hi
    (2015-02-05 13:14)
    ty tlumoku jojo LEPIEJ ODZYSKAC ROZUM NIZ GO WCALE DO KONCA SWOICH PARSZYYCH DNI NI(E POSIADAC!