Komorowski: Straszenie Polaków wojną to brak odpowiedzialności

Polska jest bezpieczna - mówi prezydent po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Było ono poświęcone sytuacji na Ukrainie i przygotowaniom do przyszłorocznego szczytu NATO w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~OBSERWATOR
    (2016-03-04 12:04)
    Pan Komorowski też nas straszył Rosją i tylko Putin wykazał zdrowy rozsądek mówiąc, że tylko człowiek niespełna rozumu może twierdzić, że Rosja zaatakuje kiedykolwiek i jakikolwiek kraj NATO. Czy p.K. też należy do grupy podwyższonego ryzyka?
  • ~Wolny czlowiek
    (2015-05-12 09:06)
    Aferzysci !!!stara spiewka straszenie narodu pisem,,,kolesie z PO opanowali wszystkie urzedy w panstwienie lacznie z policja (bron sobie rozdawaja nielegalnie !! ) a narod ciemny trzymaja za mordy ..Banda PO i PSL kraj zatraca wolnosc zabiora ...jak wygraja to beda znowu narod karac!!!
  • ~GADU
    (2015-05-07 09:22)
    to pana partia straszycie wojną po co te pociski po co to zbrojenie pieniądze wydac na bezrobocie to jest naiwjękze niebiespieczeństwo POLAKÓW
  • ~menel
    (2015-02-23 16:06)
    Prezydencie to twoi generałowie i doradcy straszą a pan udaje greka dążycie do awantury z rosją a zchód wam kibicuje
  • ~.dziadek polski
    (2015-02-20 15:13)
    Panie prezydencie za utrzymywanie tego stanu rzeczy teraz w Polsce odpowiadasz pan osobiście i te pseu-żydy-chazary
    Jak myślisz ze żona cie przed Rosja uchroni i schowasz się pod spódnicę
    to się grubo mylisz,spotka cie to samo co innych debili lub spierniczysz z kraju
    obowiązkowo z dwururką!!!
    Nie masz za grosz odwagi by stanąć do walki o Polskę cyniku jeden
    bo zamiast pierniczyć głupoty już byś się szkolił z narodem do walki
    obłudniku jeden,wy narodowi nie dacie broni jak zwykle na wrogu będziemy
    zdobywać,to jest twoje zaniechanie,żydy broń zabrały,nawet szable i konie.
  • ~ZORRO
    (2015-02-20 14:29)
    ALE ON ROBI ZAMENT TYMY GRABIAMI NIE USTAMY jak u GRUBASA KALISZA TEŻ TAK WYWIJA bo w GADCE SIE CIENIASY
  • ~ZORRO
    (2015-02-19 10:28)
    KOMOROWSKI MA RACJE.Dosyc juz strachow na Lachy, ktos boji sie odpowiedzialnosci za to co stalo sie z Polska po upadku komuny.Gdzie jest realizacja postulatow stoczniowcow gdanskich itd.Jeszcze wam sciagna spodnie przez glowe wtedy moze zrozumiecie
  • ~gość
    (2015-02-19 07:18)
    Nie da się przekreślić swojej historii. Jago akta gdzieś tam są. W Moskwie?
  • ~lewatywa ,tylko lewatywa i gar bigosu
    (2015-02-19 05:57)
    Jaki prezydent takie gadki .
  • ~gość
    (2015-02-19 05:54)
    W razie wojny to on i tak jest bezbieczny. Putin swoich nie tyka.
  • ~Piast
    (2015-02-18 23:00)
    To że wojna nam nie grozi wie kazdy kto choć troche zajmuje sie polityka lub stosunkami miedzynarodowymi. Polsce nie zagraża Rosja. Rosja wie że Polska jest po za zasiegiem.Jest w strefie wpływów Niemiec i USA.Niemiec gospodarczo USA militarnie. Natomiast komus a dokładnie USA zależy na stworzeniu takiej atmosfery zagrożenia po to aby Polacy i Politycy bezkrytycznie przyjmowali wszystkie posuniecia rządu w kwestii współpracy z USA mimo iz w wiekszości sytuacjach jest ona niekorzystna dla Polski.O wizach nie wspomne.Rosja wie że ukraina Bialorus to iostatnie punkty zaczepienia imperializmu rosyjskiego. kraje bałtyckie tak samo mimo bycia w nato nie sa bezpieczne. Polska tak.I to dzieki Unii a nie USA które ma nas w głebokim poważaniu.Zreszta pokazało to na ukrainie,wplątując ją w tą wojne a nastepnie zostawiając na pastwe losu gdyz biznes usa powiedział obamie dosyc.
  • ~Irek
    (2015-02-18 22:00)
    Co ten buc Komorowski może wiedzieć , jak tylko siedzi POd żyrandolem.
  • ~Wanda
    (2015-02-18 21:58)
    Ciekawe czy Komorowsi POstawi swoją glowę POd topór jeśli sięPOmyli
  • ~zrobie se LEWATYWE i WYGRAM
    (2015-02-18 21:39)
    POsmotrim uwidim, a tiepier POstawie BIGOS to se POzre, a jak by cos POszlo nie tak to se POzycze od POlikota gumowego I sie POprawi I PO BULU
  • ~gość
    (2015-02-18 20:29)
    I to mówi agent WSI? Kto mu uwierzy?
  • ~Robnad
    (2015-02-18 20:04)
    ~analityk2015-02-18 19:27

    głupszy jesteś od "bula", a to sztuka, lub ruskim trollem.
  • ~analityk
    (2015-02-18 19:27)
    Takim ignorantem jest Szeremietiew, który opowiada bzdury. Ale on inteligencją nigdy nie grzeszył. Widocznie brakuje mu pieniędzy więc oczekuje, że za te bzdury ktoś go zauważy w polityce ?
  • ~masa
    (2015-02-18 18:29)
    Prosimy napisać nową ściągawkę Komorowskiemu że Debalcewo zostało zdobyte przez Rosję
  • ~PObredzimy troszeczkę
    (2015-02-18 18:09)
    Najlepsza na wszystko jest lewatywa i kociołek bigosu .
  • ~marcelek
    (2015-02-18 17:52)
    Hej, prezydent, co ty bredzisz! Przecież to ty nas głównie straszysz!

Może zainteresować Cię też: