Kaczyński podsumował rządy PO: Afery, afery, afery...

| Aktualizacja:

Siedem chudych lat. Jarosław Kaczyński podsumował cały okres rządów koalicji PO-PSL. Przy okazji wystąpienia premier Ewy Kopacz, prezes PiS przedstawił także swoje podsumowanie, stojąc obok dużej czerwonej siódemki.

wróć do artykułu
  • ~Polak Nie-katolik
    (2015-03-31 18:08)
    Poziom komentarzy żenujący.
    Czy Wy ludzie faktycznie uważacie że w kraju jest dobrze?
    Czy tak nienawidzicie Kaczyńskiego, że potraficie tylko pluć jadem, nawet jak mówi rozsądnie?
    Zgadzam się z jego dzisiejszymi wypowiedziami w 100%.
    Aktualny reżim to władza całkowicie skierowana przeciwko obywatelowi.
  • ~żegnaj PO i WSI
    (2015-03-31 17:26)
    Ten rząd , a szczególnie jej poprzednika, przejdzie do historii jako przypadek... Musi jednak upłynąć parę lat. Teraz niech ci lemingowcy sobie szczekają, na dorastanie do zrozumienia meandrów polityki trzeba dać im trochę czasu, niestety!
  • ~demos
    (2015-03-31 17:23)
    Trudno nie bić w rządy tych nieudaczników z PO którzy zrujnowali kraj w 8 lat
  • ~by żyło się lepiej WSI
    (2015-03-31 17:45)
    jakie 7 chudych lat na pewno nie dla prezydenta bronisława komorowskiego przeca on okradł ludzi w skok wołomin na kilkaset milionów
  • ~albert
    (2015-03-31 18:07)
    Ma ktoś wątpliwości , że Kaczyński to świr ?
  • ~alik
    (2015-03-31 17:45)
    Byle co zje i tak pie...li trzy razy po trzy para pietnascie.
  • ~TW Kalina
    (2015-03-31 17:53)
    Kaczyński kto kłamie na temat ostatniej rozmowy Bielan czy Ty konusie ?
  • ~Tworki welcome to
    (2015-03-31 17:50)
    Swirosławie Polskęzbawie czekamy na ciebie
  • ~Obserwator polityki w Polsce
    (2017-02-14 16:07)
    Pan Kaczynski ,prawdziwy polityk,patriota Polski,powiedzial cala prawde o tej " sitwie" ktora rzadzila przez poprzednie 8 lat. Dowody mamy teraz ujawniane codziennie jak kradli " zeby zylo sie lepiej". Spoleczenstwo potrzebowali tylko do roboty za "psie"pieniadze i do glosowania. Za 25 lat nie dojdziecie do wladzy,przekretasy poprzedniej ekipy ,ktora to sie rozbila na inne kolka "graniaste." I robi zadymy ,osmiesza Polske na caly swiat. Polacy ,patrioci Ojczyzny,a jest ich wiecej niz zaprzancow,nigdy wam tego nie wybacza jak rozwaliliscie Polske za pieniadze ,sluzac inym,jak te pudle niemieckie i rosyjski.
  • ~Robnad
    (2015-03-31 19:43)
    Tyfus przez 7 lat haratania w gałę przerąbał do spółki z prymitywnym rypadłem i najdroższym analfabetą BILION.
    podwoił dług publiczny(ten oficjalny) 500 miliardów.
    wydał nie wiadomo na co 300 miliardów dopłat unijnych przypadających mu w całości na lata 2007-2014 r.
    gwizdnął na żywca emerytom 160 miliardów z OFE.
    dodrukował resztę POd przykryciem wymiany pieniędzy.

    zresztą to tylko oficjalne dane.

    w tym czasie zlikwidował przemysł, więc wypędził 2 miliony młodych, co automatycznie przełożyło się podniesieniem wieku emerytalnego, a to dopiero POczątek, skoro następni chcą ten raj zwany "c**j doopa i kamieni kupa" - minister jego rządu copyright opuścić.
    o reszcie dokonań szkoda gadać.
    wróć.
    afera za aferą zamiatane POd dywan, "bohaterowie" ze statusem POkrzywdzonego, zaś ten co tę gnojówkę POkemońską chciał czyścic, z wyrokiem więzienia.

    jest jeden sukces.
    stada wydoopconych, prymitywnych moronów mnożących się jak wszy, czyli klientów tego badziewia. he, he, he.

    P.s.
    teraz POtworki możecie POcałować Misia w doopę.
    idzie sobie na wódkę, he, he, he
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-31 19:22)
    Tusk...zbiegł z Polski??? Ty kurduplu !

    W sumie niezła ...PIS-dacka koncepcja.
    Robotnik może zbiec z warsztatu, gdy zostaje brygadzistą. Specjalista dezerteruje z pracy na stanowisko kierownicze. Dyrektor porzuca swój dział, żeby zostać prezesem.
    Sami dezerterzy i tchórze...

    Prezes-kapus lojalka !
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-03-31 20:14)
    Brawo Kaczyński - jakże trafne podsumowanie :)
    Pomatoły ujadają aż miło...ale czego innego od karaluchów wymagać...hahaha
  • ~Robnad
    (2015-03-31 20:24)
    Rychu2015-03-31 20:19

    co ty tam smarujesz z uPOrem osła dymającego wózek POd górkę ciemniaku?
    sam wymyślasz?
    daruj sobie. to cie przerosło przed narodzeniem.
  • ~Robnad
    (2015-03-31 19:52)
    chyba "kwiat" prymitywu POkemońskiego się zleciał, czyli coś inteligentnego na kształt byka z korba w doopie.
    nieprawdaż morony? he, he, he, he, ja.
  • ~Nieżyd
    (2015-03-31 19:33)
    PO CZARNYM PONIEDZIAŁKU Pisowcy nie wiedzą co mówić. Po prostu Bredzą.
  • ~fan
    (2015-03-31 19:29)
    Ludzie wierzacy w manipulacje KArnowskich - dramat
  • ~STOP FAUSZOWANIU WYBOROW
    (2015-03-31 19:28)
    ale SCIERWA eSBcko WSIowe zapluwaja sie PIANA NIENAWISCI , chocbyscie sie POsrali PO WYBORACH odPOwiecie za SKOK na WOLOMIN , oraz za wszystkie WASZE PRZESTEPSTWA ,ten AGENTURALNY UKLAD goownem zalatuje od MOSKWY przez BERLIN az do TUSKA do BRUKSELI
  • ~fan
    (2015-03-31 19:23)
    Tylko zlodzieje moga popierac Kaczora i jego partię. Oni odsunięci od koryta potrafią robic przekrety, zaaczeli spokojnie -od rozliczeń Hofmana, potem nepotyzm za pieniądze UE, a na koniec dowalili SKOKAMI. Dajmy im władze, a oni ukradną już wszystko. Hurra
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-31 19:01)
    " i Tuskiem, który zbiegł z Polski"
    -Jarek, goń go!

    Rzygać się chce. Boże broń nas od PISU i Kaczyńskiego. Za takie słowa o premierze Tusku powinien trafić od sąd
    mały krętacz, hochsztapler i OSZUST - ot , cały Kłamczyński Yaro
    Ten gamoń nie wstydzi się nawet pokazywać publicznie , szczerbaty włosy w nosie , albo brudne buty albo rozpiety rozporek , wstyd.. patrzeć .
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-03-31 19:19)
    jak ocenić Kaczyńskiego i jego PIS ?
    no jak ?
    A te przestępstwa w Skokach pisowskich , wyprowadzenie tyle milionów zł Polski do Luksemburga , upadłości kas Skoków , powiązania ludzi pisu ze skokami , wyrok w sprawie Kamińskiego za tworzenie fikcyjnych afer , podrabianie dokumentów itp , wyłudzanie pieniędzy z budżetu sejmu przez Hofmana i jego kolesi to co to jest ? jak to nazwać ? Prawo i Sprawiedliwość i niegodziwość w jednym . Ludzie opamiętajcie się kogo popieracie ,judaszy ,kłamców i opluwaczy ? Duda ostatnio też kłamie i poniża obecnego prezydenta , rząd a sam mówi ,że to na niego i pis jest nagonka. ,nie to nie jest nagonka na pis panie Kaczyński / kłamczyński / to przychodzi sprawiedliwość po Was .