"Wszyscy ludzie Ewy Kopacz". PiS uderza spotem w Janusza Lewandowskiego. WIDEO

| Aktualizacja:

PiS uderza nowym spotem w Janusza Lewandowskiego, szefa Rady Gospodarczej przy premierze. W filmiku pt. "Człowiek Pani Premier" partia Jarosława Kaczyńskiego zarzuca Lewandowskiemu, że w latach 90. jako minister przekształceń własnościowych doprowadził do wyprzedaży polskiego mienia i oszukał wielu Polaków.

wróć do artykułu
  • ~Pławy i Spławiedliwy
    (2015-09-18 01:30)
    Pani płemieł! W Polsce zostaną tylko tełłołyści bo normalni uchodźcy stąd uciekną i jak pokzuje życie już uciekają do Niemiec, Fłancji i Szwecji.
  • ~~Re~pis-OWCA
    (2015-09-17 23:50)
    A ty jestes zlodziej -OWCA to widac i czuc.
  • ~cdn/ kandydat na posla, ktorego nikt nie znal?
    (2015-09-17 23:21)
    *** NAjglupsza rzecza na swiecie jest WYBRANIE POSLA, czy SENATORA, ktory znalazlsie na liscie , i nikt go nie zna, nie wiadomo gdzie byl i co robil w zyciu przez wiele lat, po prostu --- przyjechal do miasta,bo ktos go sciagnol, a siagnac to mozna gacie, a nie kogos, kogo nikt nie zna.Ze niby ma zaslugi, ale nikt nie slyszal o nich--- jak to wyszlo ostatnio z kandydatem, ktory dal drapaka, jak spytano co robil w zyciu. ... I tak jest od KETRZYNA AZDO PCIMIA. A dlaczego ?
  • ~Adam
    (2015-09-17 20:41)
    Oni się uważają za elitę ,ale to dranie,zbierania z polskimi dowodami,sterowana przez innych.
    Czy chcesz dalej takiego " dworu" w ukochanej Ojczyźnie?
    Mam nadzieję że nie,więc trzeba raz na zawsze podziękować im kartką wyborcza 25 października.
    Trzeba też pomoc tym ludziom starszym którzy nie mogą sami o własnych siłach dojść do punktów głosowań.
    Kochani Polacy z krwi i kości ,bądźmy razem,bo tylko razem możemy pozbyć się tej " sitwy", tak jak pozbylismy się tego poprzedniego prezydenta ,który więcej złego zrobił niż dobrego.
  • ~realista
    (2015-09-17 20:38)
    Polityka PiS podobna jest do wozy z szambem .Jeździ i rozlewa ***** trochę tu trochę tam a nuż się gdzieś przylepi
  • ~makaron530
    (2015-09-17 20:34)
    Ja tą "prywatyzacje" doskonale pamiętam, boli jednak to, że ludzie z mojego pokolenia zapomnieli i pozwolili kraść tym psimsynom ponownie przez osiem lat. Młodsi mieli prawo się poylić, mieli prawo wierzyć psimsynom, ale ci którzy pamiętać powinni a głosowali na psiesyny, powinni być na łyso ogoleni.
  • ~krzyś
    (2015-09-17 20:19)
    Dzisiaj w parlamencie europejskim odbyło się głosowanie na temat rozdziału 120 tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu. Z polskich parlamentarzystów za przyjęciem były następujące osoby: Róża Thun, Danuta Huebner, Lidia Goerinrer d'Odenberg, Michał Boni. (Same piękne polskie nazwiska)

    Wszyscy posłowie PiS byli przeciw, platformersi i lsd (za wyjątkiem powyższej czwórki) wstrzymali się od głosu.
  • ~takaprawda.
    (2015-09-17 20:04)
    To jest jeden z największych aferzystów rozkradania majątku Polski. Uciekl pod skrzydełka cioci Merkel tak jak Donald.
  • ~Kufel
    (2015-09-17 19:52)
    Ryży Dyzma zwany "Rudym kundlem z Brukseli" położył partię zostawiając na jej szczycie kłamców, złodziei i propagandzistów. Polacy wolą fachowców, a nie chciwych POpaprańców co żyją ponad stan za nasze pieniądze.
  • ~costam
    (2015-09-17 19:39)
    CZy PiSdent Duda wyjaśnił już swój udział w grabieży kilku miliardów ze Skoków ?
  • ~Tomek
    (2015-09-17 18:43)
    Lewandoski ty malpo z bzytwa ty smiecu komunistyczny baranie wlasnie twoja morda jest barania twoje miejsce jest w wienzieniu do konca twojego zycia i mysle ze to sie spelni gdy ta baranina zadzaca Polska tez tam znajdzie swoje miejsce za to ze sprzedali polske tak jak ty kacapie .
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-09-17 18:15)
    co za bydło z koparą na czele
  • ~rm
    (2015-09-17 17:53)
    znając poziom mastalerka, który stara się wślizgiem... zadowolić prezia kaina, możemy sobie darować baczenie na tego artystę. brudzik nie pomógł pozostaje lizanie po rękach..i nie tylko.
  • ~Andre L-P
    (2015-09-17 17:49)
    tak jak czesto pisze; co zrobic z oszustymi PO? CO ZROBIC Z OSZUSTAMI Z RZADU Tuska i Kopacz ?DZIESIATKI ZLODZIEJI -GANGSTEROW Z drogimi zegarkam,i zlodzieji narodowej wlasnosci czyli ministrow lapowkarzy ktorzy na rzadowych przetargach brali milionowe lapowki JAKIE KORZYSCI MIAL z AMBER GOLD oszust TUSK ? Pytam czy rozliczymy go za jego afery? Kiedy figurant Lewandowski bedzie mial proces ?To samo tyczy rzadu PO-PSL- i Komorowskiego za przetarg z francuzami w sprawie helikopterowpo? nalezy juz oglosic ankiete pytajac polakow czy jestes za rozliczeniem wladzy PO-PSL za WSZYCTKIE przekrety malwersacje i przestepstwa gospodarcze (jak kontrakt z Gazo Promemem ktory narazil panstwo na straty siegajace miliardow zl,)czy Pawlak za to" beknie§ "? -jestem przekonany ze jesli spoleczenstwo samo moglo by wymierzyc kare tym " politycznym bandytom" z PO-PSL to zabraknie drzew na Nowym Swiecie dla wisielcow.
  • ~andrzej
    (2015-09-17 16:52)
    Parada Oszustów.
  • ~robol
    (2015-09-17 16:41)
    Hurra!!
    Niedawno słyszałem że w POlsce nikt nie zarabia 6 zł na godzinę.Protestowałem że to nie prawda.
    Dzisiaj cofam protest.Dostałem całą złotówkię POdwyżki.Od nowego mjesiąca mam 7 zł na godzinę..żyć nie umierać.Chyba kupię denaturat za 2 zł ,i się schlam z radosci ...
  • ~kontroler
    (2015-09-17 16:39)
    trzeba będzie zamknąć super oszusta w kryminale o zaostrzonym rygorze.Czy ta Kopaczowa popiera oszusta przez głupotę czy też jej kazano? Kto wie proszony jest o informacje w internecie.
  • ~św.NH
    (2015-09-17 16:36)
    Grubasku, teraz solo!
    O, IDEOL! O, IDEAL!
    Takie małe, małe, słodkie MISIO DEOLO!"
  • ~Jam
    (2015-09-17 16:35)
    Już czas najwyższy POgonić z Polski delegaturę obcego kapitału.
    Niechże wreszcie Polacy zatroszczą o siebie i swoje rodziny.
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-09-17 16:25)
    janusz lewandowski TO PIERWSZY PRZEKRĘT KTÓRY PRYWATYZOWAŁ ( SPRZEDAWAŁ ) KRAJ ZA GROSZE KTÓRY POWINIEN DZIŚ SIEDZIEĆ ZA KRATAMI A ON CHODZI I GŁUPA PALI , W EURO - KOŁCHOZIE W NAGRODĘ DOSTAŁ PRZEKRĘT POSADKĘ DOBRZE PŁATNĄ , TAKA JEST PRAWDA ...