"Wszyscy ludzie Ewy Kopacz". PiS uderza spotem w Janusza Lewandowskiego. WIDEO

| Aktualizacja:

PiS uderza nowym spotem w Janusza Lewandowskiego, szefa Rady Gospodarczej przy premierze. W filmiku pt. "Człowiek Pani Premier" partia Jarosława Kaczyńskiego zarzuca Lewandowskiemu, że w latach 90. jako minister przekształceń własnościowych doprowadził do wyprzedaży polskiego mienia i oszukał wielu Polaków.

wróć do artykułu
  • ~Jam
    (2015-09-17 16:35)
    Już czas najwyższy POgonić z Polski delegaturę obcego kapitału.
    Niechże wreszcie Polacy zatroszczą o siebie i swoje rodziny.
  • ~oficer prowadzący
    (2015-09-17 15:23)
    Brawo PiS! Jednakowoż Lewandowski to przecież główny hochsztapler prywatyzacji w III RP, czyli PRL-u bis! Sprawcy tego "cudu gospodarczego" na czele z Lewandowskim dziś uchodzą za ludzi sukcesu, mają milionowe a wielu z nich nawet miliardowe majątki i konta w bankach, mają także zapewniony byt dla dla swoich POtomków PO "wsze czasy", cieszą się poważaniem mediów głównego nurtu i uważani są za autorytety, kpią z Polaków i powołując się na "kryzys" na tzw. "zielonej wysepce" wzywają tubylczy Naród do ciągłego zaciskania pasa! Oczywiście cieszą się też wolnością w "demokratycznym" ich, a nie naszym kraju, co nie dziwi gdyż - jak pokazał np. przykład z aferą Amber Gold, sądy i prokuratury mamy "niezawisłe"!
  • ~Doskonały pomysł
    (2015-09-17 15:24)
    W PO co jeden to taka perełka. Jest w czym wybierać!
  • ~Wyborcy młodzi
    (2015-09-17 15:29)
    Lewandowski to znany lodokrętacz. Oni wszyscy siebie warci. Już niedługo :)
  • ~obiektywnie
    (2015-09-17 15:43)
    Lewandowski i Bielecki to najwieksi zlodzieje ktorzy w latach 90-tych i zaraz po 2000 ukradli mase pieniedzy na prywatyzacjach kilkudziesieciu polskich duzych firm i przedsiebiorstw. Dzis ten sam oblesny wojcio, ktory w polowie krajow swiata siedzialby w wiezieniu, a w drugiej polowie zostalby rozszczelany, wychodzi i udaje eksperta.
  • ~KAKTUS
    (2015-09-17 15:41)
    lewandowski -PO winien siedzieć w PUDLE i tyle na ten temat
  • ~kamil
    (2015-09-17 15:04)
    To nie Ludwig Erhard,bez niego Niemcy wygladali by jak POlska dzis.
  • ~ooo
    (2015-09-17 15:12)
    nie mogę już na te ich kłamliwe, złodziejskie gęby patrzeć - precz już od Polski i Polaków, dalej jazda, paszli won!!!
  • ~Stary Baca.................
    (2015-09-17 15:26)
    kopara ty lampucero czerwona rostytuto spadaj...
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-09-17 16:25)
    janusz lewandowski TO PIERWSZY PRZEKRĘT KTÓRY PRYWATYZOWAŁ ( SPRZEDAWAŁ ) KRAJ ZA GROSZE KTÓRY POWINIEN DZIŚ SIEDZIEĆ ZA KRATAMI A ON CHODZI I GŁUPA PALI , W EURO - KOŁCHOZIE W NAGRODĘ DOSTAŁ PRZEKRĘT POSADKĘ DOBRZE PŁATNĄ , TAKA JEST PRAWDA ...
  • ~Zbysio
    (2015-09-17 15:50)
    Pamiętam jak Lewandowski z Suchocką chcieli sprzedać Polską Miedź przy udziale ich guru Balcerowicza. Kukły wyobrażające tych sprzdawczyków wieszane były ścianie.
  • ~~el-a
    (2015-09-17 16:03)
    Nie mozna zapominac /stawiam wszystko ze 99% pomatolstwa ,jako "swiatli,swiadomi i wyksztalceni" inaczej ,nie ma bladego pojecia o czym mowa/ ze Lewandowski nie dzialal samotrzec.Ukladanka prawie taka sama jak dzis.Kongres Liberalno-Aferalny =przwodniczacy DTusk,dalej JK Bielecki,J Lewandowski,ten ktory dostal w dziob od Korwina i wiekszosc dzisiejszego PO ,ktore obecnie jest zbieranina chachmeciarzy IIIRP obejmujaca oprocz owegoKL-D takze UD ,po polaczeniu przeksztalcone w UW zawierajaca takze pomniejsze, zlodziejskie ugrupowania.Cala ta chlewnia ktora zryla Polske okrzepla, i bogatsza o doswiadczenia niezliczonych przekretow przepoczwarzyla sie w zwiazek najbardziej wyszukanego zlodziejskiego rzemiosla ktory aktualnie probuje dorznac,nie "watahe",ale nasz kraj.Potrzebuja jeszcze przynajmniej jedna kadencje by do konca nas zatopic.
  • ~Robnad
    (2015-09-17 15:47)
    Lewandowski?

    przecież to "twórca" z drugim cudotwórcom Balcerkiem programu POwszechnej prywatyzacji i sławnego NFI.

    za grosze sprzedał to, czego Balcerkowi nie udało się rozwalić za pierwszym podejściem urealniającym długi przemysłowych zakładów do wysokości niemożliwych do spłacenia, tym bardziej, że banki zostay również sprzedane. a żadna córka nie miała POtrzeby finansować konkurencji matki za zachodnia granicą.

    zaś cale NFI bylo tylko pralnią pieniędzy.

    pis-OWCA


    za głupi jesteś na POdrabianie kogokolwiek.


    wiesz kto prywatyzował „Prasa-Książka-Ruch”.
    w komisji między wypróbowanymi towarzyszami znalazł się Donald Tusk, a Kaczorów, ani nikogo z PC tam nie było.
  • ~student
    (2015-09-17 15:44)
    Ależ to jest towarzycho dzielenia sie miodkiem, kompletnie oderwani od życia. Ta kopacz, premier, która mowi: jechałam dziś pociagiem i widziałam że ludzie mają piękne ogródki, w Polsce jest cudownie i nie trzeba nic robić. I ten Lewand stary spryciarz, kręcący lody już 20 lat. No niedoczekanie.
  • ~Gall Anonim
    (2015-09-17 15:59)
    Ja wiem jedno , że Polak Polakowi dupę truje a sam nie głosuje . Póki będzie dupę truł tak Ci lichwiarze będą mieli pełen stół , a Ty Polaku dalej będziesz dupę truł !
    A moja rada jest taka : Idż i głosuj , tylko na nie pełen stół !!!
    A NA UCZCIWEGO POLAKA !!!
    Głosowałem na P.O. i spadłem na samo Dno !!!
  • ~WOJTAS
    (2015-09-17 15:52)
    Te żłoby od nadmiaru kasy zatraciły poczucie rzeczywistości w jakiej większość Polaków żyje,taki Lewandowski,Buzek i jeszcze kilku powinno odpowiadać za sprzedaż majątku za bezcen,za wiele złych decyzji a oni w Brukseli pławią się w luksusach.
  • ~klik
    (2015-09-17 16:10)
    Byłam świadkiem pięknego, patriotycznego i mądre wystąpienia Pana Prezydenta na uroczystości otwarcia nowej siedziby Muzeum Katyńskiego. Przemówienie było mówione z głowy przez męża stanu i owacyjnie przyjęte oklaskami na stojąco.
  • ~kontroler
    (2015-09-17 16:39)
    trzeba będzie zamknąć super oszusta w kryminale o zaostrzonym rygorze.Czy ta Kopaczowa popiera oszusta przez głupotę czy też jej kazano? Kto wie proszony jest o informacje w internecie.
  • ~robol
    (2015-09-17 16:41)
    Hurra!!
    Niedawno słyszałem że w POlsce nikt nie zarabia 6 zł na godzinę.Protestowałem że to nie prawda.
    Dzisiaj cofam protest.Dostałem całą złotówkię POdwyżki.Od nowego mjesiąca mam 7 zł na godzinę..żyć nie umierać.Chyba kupię denaturat za 2 zł ,i się schlam z radosci ...
  • ~Lud
    (2015-09-17 15:22)
    Te pis-dzielce wszystkiego się czepiajom tylko nie siebie.
    Pięknie kobieta która na siłę chce być premierem ta jakaś Szydło a naród jej nie chce łamie prawo i trzymali to w tajemnicy bo już czują się nietykalni.
    Tak to wychodzi Szydło z wora Kaczora.