Palikot i Miller przegrali w sądzie. Muszą przeprosić Ryszarda Petru

| Aktualizacja:

Janusz Palikot i Leszek Miller przegrali proces w trybie wyborczym i muszą przeprosić Ryszarda Petru . Chodzi o stwierdzenie, że lider ugrupowania Nowoczesna jest politykiem wynajętym przez banki. 

wróć do artykułu
  • ~hm
    (2015-09-30 12:23)
    dlaczego na tym forum nie mozna likwidowac komentarzy.!
  • ~wstyd dla polski
    (2015-09-30 11:43)
    to tylko w polsce sie tak politycy bawia w oskarzenia sadow ,nawet w bruksli jest polska znana z tego.wstyd sie sadzic za takie tam pyskowki to zadne znieslawinie.obciach ..znieslawinei to zupelnie inna sprawa... ze sad sie bawi w takie oskarzenia..Sorry dziwny kraj ,ktory sie sadzi o byle slowo i rzada takich odszkodowan ... . Zamiast sie przeprosc i isc dalej.wstyd wstyd te paragrafy ktore sa zle rozumiane przez niektorych.Dobrze ze sad nie przyznal kwoty do zaplacenia bo to juz bylby skandal. ! Sorry chyba nie obrazilam nikogo sorry .Tak latwo powidziec ok sorry zle powiedzialem/wybacz.Boze jak ludzie zrobili sie w tej polityce nienawistni wobec siebie ...dlaczego,takie rzeczy sie nie dzieja w zadnym kraju polityki jak w tej naszej polsce.sorry .
  • ~Paulina
    (2015-09-29 23:39)
    Elektorat to nie zamek na plaży, nie da się go zbudować rzucając błotem. Kolejny przykład że Palikot zrobi wszystko dla fejmu.
  • ~motek
    (2015-09-29 21:34)
    NOWOCZESNY - PAJAC . PL
  • ~Wojtek W.
    (2015-09-29 21:03)
    No to jak - nie jest?
  • ~jacek
    (2015-09-29 19:10)
    Czarny dzień dla lewicy. Palikot z Millerem muszą przeprosić a Janik podejrzany o korupcję. Panie Palikot tak to jest jak się wpierw mówi a potem myśli.
  • ~stefek
    (2015-09-29 18:18)
    Tylko w Polsce takie cuda ! OTO gumowy penis z broda i wasami ! Jasko to ty ?
  • ~tylko na PO
    (2015-09-29 17:55)
    Trochę lewicy jest potrzebne w Sejmie. Jednak, bez dwóch zdań, najskuteczniej i najwybitniej rządzi PO. Natomiast PIS, który ma elektorat przeważnie wśród ludzi z podstawowym i średnim wyksztalceniem, jest zagrożeniem dla dalszego postępu w Polsce. Najbezpieczniejsza koalicja na następne lata byłaby PO z Nowoczesną. Jedyna najbezpieczniejszą! Niestety, patrząc na sondaże, mało realną. Przykre, ze ponad trzydzieści pięć procent Polaków, stawiających na PiS nie chce postępu na wielu polach tylko zbiednienie i cofniecie sie o dekadę do tyłu...
  • ~preczPO
    (2015-09-29 17:42)
    Komuniści i POkomuniści gryzą się między sobą . Tak trzymac !!!
  • ~Róża Luxemburg
    (2015-09-29 17:35)
    Lewico ! szkoda cię ! Sarkofag i bardzo inteligentny ,choć tego nie widać ,wykończyli cię . Das ist schade .
  • ~Autor Aurora
    (2015-09-29 17:28)
    Nie przez banki, a przez banknoty.
  • ~lecki222
    (2015-09-29 17:23)
    Należało im się! Tej dziwnej parze, dwóch obłudnych cwaniaków !Brawo Petru!
  • ~olo
    (2015-09-29 17:12)
    i bardzo dobrze, ze nachalna
    propaganda na full, dostala w ryj
    buahaha

Może zainteresować Cię też: