Kukiz o Wałęsie: Jest ogromnie butnym, zakochanym w sobie człowiekiem. Ta pycha jest porażająca

| Aktualizacja:

Paweł Kukiz uważa, że sprawa TW Bolka powinna zostać "rzetelnie zbadana". Przyznał, że do połowy lat 90. postrzegał Lecha Wałęsę, jako postać "krystalicznie czystą". Kukiz w rozmowie z RMF FM ocenił też 100 dni rządu Beaty Szydło. I nie wypada ona zbyt pochlebnie.

wróć do artykułu
  • ~Bambo
    (2016-03-01 09:48)
    Ależ panie Kukiz taki sam jesteś
  • ~Nina
    (2016-03-01 09:48)
    Podobnie jak Pan .A może Pan nie wie o tym.Bo sami tak o sobie nie myślimy.a inni to widzą.
  • ~Adam
    (2016-03-01 09:57)
    Panie Kukiz popatrz sobie w lustro a tam zobaczysz zakochanego w sobie i zakłamanego bufona ! ! !
  • ~olo
    (2016-03-01 09:57)
    oczywiscie,ze jest symbolem i pozostanie, jest tez zwyklym prostym elektrykiem , wiesniakiem , pyskatym, jak poł stoczni bylo, jak ta suwnicowa gruba i inni, niepotrzebnie pchal sie na prezydenta RP, ktos mu doradzil, zeby zostal pierwszym prezydentem-symbolem, prostak i wiesniak,ja glosowalem na Tyminskiego,he,he,a teraz zamiast zamknac sie, to bredzi i bije piane, duren zwykly, won
  • ~Alibaba
    (2016-03-01 09:58)
    Przy naszym mistrzuniu Radku jest to pikuś
  • ~K.Lamot
    (2016-03-01 09:58)
    Kukiz to taki meteoryt...Jest...błysk....i już go nie ma!
  • ~w nasem miastecku kapslowe uratowalo budzet i jest okay !?.
    (2016-03-01 09:59)
    A Chlopy pod Ketrzynem majo dosc siedzenia i pojado po zimie na roboty, bo zapasuf nima, a wsio drogo nawet w biedronie, a kredyty rosno.Studenty to same siepolapali, ze uco sie tego co nima.A i na Kortowiade potsebne funduse,bo kapslowe nie spada a idzie w gure.
  • ~Hahaha
    (2016-03-01 10:00)
    TW Bolek to zuchwały płatny agent, łgarz i bufon, III RP w pigułce.
  • ~ Marcin
    (2016-03-01 10:01)
    Pan jest jeszcze gorszy bo jest Pan na dodatek zawistny i nieżyczliwy do tego tak jak wspomina pan zakochany w sobie. Wstyd mi za tych Polaków którzy pana wybrać do polityki już nie wspomnę za piosenkarza.
  • ~zxc
    (2016-03-01 10:01)
    Buta bije na odległość panie Kukiz!!
  • ~Ed
    (2016-03-01 10:01)
    I tak jest o niebo większy od Ciebie i innych szczekaczy.
  • ~ZBOWID-owiec(Zw.Bojowników o Wolność i Demokracje)KOD
    (2016-03-01 10:02)
    Towarzysze!!! Bronmy Wałesy jak bohatera.Ileż on musiał się poświęcić.W czasie internowania musiał jeść najlepsze potrawy,ba musiał pić szampana.Tak.Ale on sie nie dał.******y Kuklinskiemu zamordowano dwóch synów.Wałęsa wykiwał ,,komuchów'.Nikt mu nie zginął ,ba wyrolował ich i ma dzisiaj dom za ok.5mln.dolarów.To potęga umysłowa towarzysze.Ileż wódki musiał wypić z Kiszczakiem i Michnikiem ,żeby się nie dać.Proponuje nadać mu krzyż Walecznych ,za ,,bój i odwage'
  • ~Carmen
    (2016-03-01 10:10)
    Tylko umysłowy karzeł stawia na równi problemy : Pana Prezydenta Wałęsy ,koni z Janowa Podlaskiego i Trybunału Konstytucyjnego. Zgroza.
  • ~bigman
    (2016-03-01 10:10)
    Durny Kukizie, gdyby nie Wałęsa, byłbyś dzisiaj co najwyżej zaćpanym lumpem. Ale może źle, że tak się nie stało.
  • ~loko
    (2016-03-01 10:12)
    A ty jesteś IDIOTĄ, IV RP w pigułce
  • ~chlopy wyjechali na roboty,wiec kto spozywa * ?
    (2016-03-01 10:14)
    cy kto wie ile wynioslo srednie wydanie piniondzuf na glowe na alkohol ? Ja wiem w mojem miescie wydano na kazdego mieszkanca/ w ROKU 2015/ od Niemowlaka do Starca w zaokrongleniu 1000/ jeden tysionc/ na glowe, cyli jak w rodzinie jest pienc glow to Statystycnie wydano 5 tysioncuf *
  • ~wyborca/citizen/cdn
    (2016-03-01 10:21)
    *** Kukiz to Chlop.***
  • ~januszjanusz
    (2016-03-01 10:22)
    Kukiz popatrz w lustro na swoja zakazana morde niszczycielu a potem oceniaj ludzi. Walesy nie masz prawa oceniac . Jestej po prostu chamem , nie politykiem.
  • ~wilber
    (2016-03-01 10:26)
    Kukiz to idiota i błazen.Cała ta menażeria kukizowa jest żałosna.Na czele z wielkim konspiratorem Morawieckim, który chciał wywołać powstanie zbrojne a teraz plecie androny. Ukrywał się najdłużej w kraju - przed żoną.
  • ~olek z sld
    (2016-03-01 10:26)
    Wałęsą to dureń I nieuk co robił dziecko za dzieckiem Więc brał fuchy by mieć na życie i utrzymanie wielodzietnej rodziny, jedna z fuch to współpraca z SB.