Morawiecki o obniżce wieku emerytalnego: Nie wcześniej niż za około rok

| Aktualizacja:

Obniżenie wieku emerytalnego może wejść w życie "nie wcześniej niż za około rok" - uważa wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~TadF
    (2016-05-17 21:12)
    Czyli kolejne potwierdzenie KLAMSTW pani z broszka, ze w teczce sa GOTOWE USTAWY do podpisania. Ze to bedzie W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI !!!! Oto slowo PISu. Ile warte - ocence Sami !!!
  • ~Albert
    (2016-05-17 21:15)
    Jeśli ktoś myśli, że wiek emerytalny zostanie obniżony, to zdradza dziecięcą naiwność i niczym nieuzasadnioną wiarę w cuda.
  • ~ulisse
    (2016-05-17 21:31)
    Emerycie, wspieraj wodza czynem i umieraj przed terminem!
  • ~mia
    (2016-05-17 21:37)
    Przekupili wyborców rozdawnictwem, a teraz łżą w żywe oczy, że trzeba poczekać! Mówili, że wszystko jest możliwe...Rzeczywiście. Takiej buty i arogancji jeszcze Polska po 1989r. nie widziała!
  • ~czytelnik
    (2016-05-17 21:37)
    Nie ******* kochanieńki. To JUŻ powinno być zrobione!
  • ~stawiam krzyżyk
    (2016-05-17 21:52)
    Proponuję te twarde obietnice zacząć realizować pod koniec kadencji . Ortodoksyjny elektorat pisu zawyje z zachwytu a ten trochę bardziej rozumny rozliczy oszustów . W "sto dni " a jak nie , to podam się do dymisji . Czy ja dobrze zgaduję , że to cytat z pana Dudy ?
  • ~pani z broszką
    (2016-05-17 21:59)
    T u są / po czym następuje pomachiwanie teczką / - gotowe projekty u s t a w . . . Pamiętamy .
  • ~ o s u ści
    (2016-05-17 22:02)
    T o miał być " p o w r ó t do w i e k u e m e r y t a l n e g o " a nie jakaś obniżka !
  • ~hafciarka
    (2016-05-17 22:11)
    A co na to pan Duda - związkowiec ? Jakaś cisza panie Duda ? Czy coś obiecali ?
  • ~LuS
    (2016-05-18 03:57)
    Morawiecki wyrażnie powiedział, że jeśli będzie obniżka wieku emerytalnego to nie wcześniej niż za rok. A gdzie panie Duda pana słowo. O kant d...y takie pańskie słowo. Oficjalnie oświadczył Duda, że jeśli do końca roku nie spełni swoich obietnic z kampanii wyborczej poda się do dymisji. No ale z racji pełnionej funkcji, profity, podróże ze swoją babą i masę przywilei to kusi. Każdy by tak chciał.
  • ~OPTYMISTA
    (2016-05-18 05:01)
    MOZE BY TAK POKRYTYKOWAC PO i PSL oraz PRZEDSIEBIORCOW, KTORZY WYRAZNIE SA PRZECIWNI OBNIZCE WIEKU EMERYTALNEGO I ROBIA WOKUL TEJ OBIETNICY PiSu " NIEDOBRA ATMOSFERE". PiS WYPELNI OBIETNICE.NIE NARZEKAJCIE PRZEDWCZESNIE BO GDYBY RZADZIL STARY UKLAD TO PRAWDOPODOBNIE DZISIAJ NARZEKALIBYSCIE ,ZE ZNOWU CHCA PODWYZSZYC WIEK EMERYTALNY CZEGO WAM I SOBIE NIE ZYCZE
  • ~jula
    (2016-05-18 05:47)
    Obaj panowie M TO DLA MNIE BZDECIARZE . Starszy dodatkowo wzbudza u mnie spazmatyczny śmiech wyglądem i bajaniem ,panie Kornelu to od lat pana śmiesznych protestów we Wrocławiu .
  • ~ftanek
    (2016-05-18 06:57)
    Zlodzieje z Platformy i Psl nie moga dac sobie rady bo nie kradna. Pis was zniszczy bo byliscie mafia nie rzadem. Zrobie wszystko zeby im pomoc w utopieniu Po i psl
  • ~Wolus
    (2016-05-18 07:55)
    Du*a oibecywał to zrobić w 3 miesiące a jeśli nie to miał podać się do dymisji, więc czekamy notariuszu prezesa już od 9 miesięcy
  • ~Carmen
    (2016-05-18 10:10)
    Muzyczny żarcik wyborczy pisany na dwie dudy wg. Morawieckiego jest kiepski. On podejmie próbę napisania czegoś na inne trąby.
  • ~Odchodzący
    (2016-05-18 11:28)
    Najlepiej byłoby aby rząd wypełnił swój program w pierwszym tygodniu pracy po wyborach - potem mógłby udać się na spoczynek . Recenzje wpisane do tego artykułu pochodzą od osób albo opłaconych przez przez przyjezdnych polaków albo Debili.