Beata Szydło: To nie Polska ma problem z reputacją i autorytetem, ale UE

| Aktualizacja:

Dziś to nie Polska ma problem z reputacją i autorytetem, ale Komisja Europejska - stwierdziła w piątek w Sejmie premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~plabo
    (2016-06-10 06:02)
    druga w kolejności ulubiona kotko kczyńskiego,kobieto z worka wszystkie twoje grzechy są zapisane ,a TRYBUNAŁ STANU czeka .to cierpliwa instytucja.
  • ~Barbara
    (2016-06-09 17:46)
    Brawo Pani Premier !!! My rodowici Polacy myślimy tak jak Pan, i czujemy to co Pani,. Jesteśmy dumni, że mamy taki Rząd. Wszyscy Ci, którzy występują przeciwko Polsce i dobremu Jej imieniu powinni być poczytani, jako wrogowie Narodu Polskiego i osądzeni.
  • ~super przemówienie
    (2016-05-22 14:02)
    Super przemówienie Pani Premier. Czas, aby Polska zaczęła się bronić.
  • ~ewa koby
    (2016-05-21 23:27)
    unia europejska nie istnieje to unia amerykanska ostatnio zaatakowana przez uciekinierow arabskich terrorystow ewa koby
  • ~realista
    (2016-05-21 11:46)
    A te problemy UE sie powieksza po wystapieniu Wielkiej Brytanii z UE.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-05-21 10:26)
    KISS = PiSS .500+Jestem haapy i nawalony nie musze teraz dymac balony.Mydelko Fa i ha,ha ha !.Super prywatka !
  • ~harry
    (2016-05-21 07:20)
    Chamstwo tej baby jest przerazajace.Powiedziec,ze sloma zbutow jej wylazi to za malo
  • ~stefan
    (2016-05-20 21:20)
    Sedno sprawy z TK Beacio to nie UE tylko Duda nie przyjmujący ślubowania od trzech sędziów , których kadencja już biegła . To nie UE a Kuchciński z pisem unieważnił uchwały poprzedniego sejmu a kadencja trzech sędziów już biegła . Uchwała skutkowała wstecz . Duda podpisujący , biegający i spiskujący nocami dopełnia ten obraz obrażania praworządności - a potem kundle twierdzą , że TK działa na podstawie koślawej ustawy . UE ma rację tu praworządności nie ma .
  • ~fregat
    (2016-05-20 21:05)
    że BROSZKA nie jest mądra wiedziałem od samego początku
  • ~julka
    (2016-05-20 20:53)
    szydlo zrobila z siebie idiotke na caly swiat, dobrze ze wyjedzie do tego watykanu
  • ~sowa z rodziną
    (2016-05-20 20:06)
    Popieramy P.Premier,nie będą urzędnicy unijni uczyli nas demokracji,jesteśmy suwerennym Narodem,a Rząd został wybrany w demokratycznych wyborach,kwiki odsuniętej od koryta opozycji nie zawrócą dobrej zmiany w Polsce.Pani Premier udowodniła ,że jest wspaniałym i odważnym mężem stany,tak trzymać!
  • ~Tola
    (2016-05-20 20:01)
    W Bielsku -Białej i okolicach niejaki schetyna pokazuje swoje sztuczne szczęki w obleśnym uśmiechu na kilku skrzyżowaniach, czym on sie zasłużył ,że Polacy muszą oglądać jego fałszywą fizjonomie ?
  • ~and
    (2016-05-20 19:55)
    Brawo PANI Premier najwyższy szacunek tak trzeba prawdę mówić opozycji.
  • ~jerzy
    (2016-05-20 19:47)
    Mamy najglupsza opozycje w Unii Europejskiej ktora donosi do Brukseli I niszczy polskosc I Polske
  • ~Stach
    (2016-05-20 19:43)
    Ta kobieta to prawdziwa twarz pisu! Agresja niepojęta, zemsta za wszelką cenę i kpina rządzenia i opluwanie naszych sojuszników! Polityczny dziwoląg!
  • ~BRAVO!!!!!!!!!!!
    (2016-05-20 18:14)
    pani PREMIER BRAVO 8 LAT GRAJI W BAMBUKKO u sowy i jeszcze oskarzaja ,kto ich podsłuchał-hihihi banda BRAVO PANI PREMIER!!!!!!!!!!!
  • ~b.l.
    (2016-05-20 18:14)
    A we Wrocławiu co 2 km wisi bilbord wyszczerzonymi, sztucznymi zębami przewodniczącego peło. Napis jest niedokończony - " obronimy demokrację" - czytaj wydłużymy wiek emerytalny robolom, zabierzemy dzieciom 5oo zł i postawimy za to nowe bilbordy, żeby żyło się nam przyjemniej.
  • ~po prostu Polak
    (2016-05-20 17:48)
    Nauczył nas Tusk jak POgardzaćludzmi starszymi.Nazwał nas moherami,pożniej była akcja ,,zabierz babci dowód'.Następnie opluwanie ludzi pod Krzyżem na Krakowskim Przedmiesciu.lleż było i jest nadal tej pogardy do własnych obywateli..To w głowie się nie miesci.Jesteście najochydniejszą opcją polityczną dla Polski.Nie jestescie godni mianować się Polakami.
  • ~olo
    (2016-05-20 17:35)
    Czytelnik co ty czytasz? Volksturmera?
  • ~czytelnik
    (2016-05-20 17:31)
    Większej pogardy, niż PiS-owska, do tej pory nie było! Niech się pani nie kompromituje jeszcze bardziej. Już wystarczająco się pani skompromitowała.