Stankiewicz oskarża Tuska? "Nie zdziwiłabym się, gdyby to on miał zlecić zamordowanie prezydenta Kaczyńskiego"

| Aktualizacja:

Kontrowersyjny wpis na Twitterze Ewy Stankiewicz. Dziennikarka sugeruje, kto mógłby zlecić zamordowanie Lecha Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~Obywatel
    (2016-10-27 10:52)
    czy jest na sali lekarz?
  • ~mi
    (2016-10-27 11:57)
    Stara zasada w kryminalistyce, pierwszym podejrzanym jest ten, kto odniósł największą korzyść. Jakie korzyści odniósł Tusk? Żadne, raczej to był początek końca PO. Jakie korzyści odniósł Kaczyński Jarosław? Ogromne. Odbudował partię, uzyskał niezły wynik wyborczy, w końcu przejął władzę w państwie. Czyli kto powinien być pierwszym podejrzanym? My naród polski żądamy ujawnienia rozmowy braci, tam jest klucz do całej sprawy.
  • ~mm
    (2016-10-27 10:57)
    Wydałbym ją za Macierewicza. Ich umiłowanie prawdy,wrodzona prawdomowność,otwartość na argumenty pozwoliłaby na rozwiązanie wszelkich tajemnic.
  • ~to był k...zamach
    (2016-10-27 10:58)
    PiS to stan umysłu
  • ~T.J
    (2016-10-27 10:50)
    Następna po kase
  • ~Nina
    (2016-10-27 10:50)
    Do spowiedzi,leżeć krzyżem i ciągle się modlić.Może Bóg wybaczy te kalumnie.
  • ~czesław
    (2016-10-27 10:58)
    wiadomo było ze przegra wybory na co komu taki zamach
  • ~mher
    (2016-10-27 11:12)
    "Terrain ahead, pull up"...lecą dalej..."terrain ahead, pull up"...lecą dalej..."terrain ahead, pull up"..........q..wa.................bum. Ten scenariusz jakoś nie pasuje mi do zlecenia.
  • ~tak pytam
    (2016-10-27 11:57)
    To ona jeszcze nie w psychiatryku?
  • ~Tusk WARIOGRAF i transmisja online
    (2016-10-27 10:48)
    Wreszcie ktoś to POwiedział wprost. TuskAmberGoldó do CELI z h. Ujem
  • ~GaPolCodziennie Szczuje
    (2016-10-27 22:24)
    Nareszcie pisi orki czczą jakiegoś Niemca ! Trąby ! Huraaa ! Bo to ponoć ;niemiecki dziennikarz Jürgen Roth dotarł do pełnego raportu niemieckiego wywiadu BND;, a "Gazeta Polska Codziennie" (skrótowo gapol codziennie - i w niedziele też ?) dotarła do tego, co sobie ten Niemiec niby z niego wyinterpretowywuje. Raport może pełny, ale czego ? Wyobrażeń. Gdyby coś, to coś i nawet coś więcej, albo jeszcze coś itd. Wart sensacji w stylu Hmyza o trotylu. Taaak. A - nie wymieniając prawdziwego nazwiska tej pisi orki, ona już bez zdziwienia znajduje zleceniodawcę morderstwa, bez zdziwienia wydaje ostateczny sąd, tylko wcześniej rozumek zoperowała, albo tylko wyłączyła. Czy to jest polska, czy już niemiecka dziennikarka zakochana w Jürgenie Rothu jak Kania w pieniądzach ? O Bosze, pozwól jej myśleć, bo zajmie miejsce ZZ z nominacji zachwyconego prezia i wymorduje trzy czwarte Polski a resztę obrazi (oprócz 2-ch)
  • ~xmen
    (2016-10-27 11:25)
    Tej choroby już się nie wyleczy. Tylko matka ziemia ją uspokoi.
  • ~kacza sekto-terrain ahead, pull up, pull up, pull up...
    (2016-10-27 12:03)
    normalnie armagiedon, jedna chce od MON-u milionów a druga twierdzi, że T. i nazwisko zaczernione to tusku, normalny obłęd, czyżby coś złego zaczynało się dziać w kaczej sekcie? Ludzie, opamiętajcie się, kto to wszystko będzie naprawiał jak już odejdziecie?
  • ~robert
    (2016-10-27 11:54)
    Po co Putin miałby mordować polityka który w świecie, poza uśmiechem politowania nie budził innych emocji. To co robił nie miało żadnego politycznego znaczenia. Kto z ważnych, ówczesnych polityków był na pogrzebie tego "ostatniego króla" Polski ? Dla Tuska Kaczyński był świerzbem na ręce która przez to ciągle swędziała. Ale z tego powodu ręki się nie odcina tylko smaruje maścią.
  • ~Psychiatra Stankiewicz
    (2016-10-28 17:28)
    A mnie dziwi, że Stankiiewicz takie pier...oły opowiada, przecież ostatnio zaordynowałem jej zmianę leków.... Chyba że ich nie bierze - i jedzie dalej na tych, co dostała od Misiewicza, jak jeszcze w aptece pracował!
  • ~Ed
    (2016-10-27 12:32)
    Obłąkana!
  • ~Kazik
    (2016-10-27 11:12)
    To nie tylko chore, takie oswiadczenie jest przestepstwem!
  • ~maria
    (2016-10-27 12:19)
    te cyrki z wyjasnieniem katastrofy smolenskiej zamia tanie pod dywan i nawet ciche samobojstwa ludzi wiedzacych o katastrofie czy to nie jest wymowne ---przeciez to nasi polacy zgineli jechali w naszej sprawie oddac hold w katyniu -to elita ----wszystko wskazuje ze to obopolne zaangazowanie ---kaim zabil abla
  • ~eedek
    (2016-10-27 11:24)
    Lech Kaczyński pół roku później z kretesem przegrałby wybory i poszedł w polityczny niebyt, razem z braciszkiem. PiS by dogorywał, Gazeta Polska by zbankrutowała, o Macierewiczu nikt by nawet nie usłyszał. Rzeczywiście Tusk miał powody wydać zlecenie.
  • ~matylda
    (2016-10-27 14:49)
    Żeby zacząć wyjaśniać przyczynę katastrofy smoleńskiej należy zacząć od pytania :dlaczego pracownik kancelarii premiera Tuska pan Michniewicz popełnił samobójstwo tuż po powrocie samolotu TU-154 po remoncie z Rosji . Jaką posiadł wiedzę (miał dostęp do tajemnic specjalnego znaczenia) że musiał poświęcić życie. Czy seria dziwnych samobójstw ma związek z katastrofą smoleńską? Pytań jest dużo a odpowiedzi nie ma.