Nowoczesna krytykuje plany Ziobry: Po reformie resort będzie trzymał sądy na krótkiej smyczy

Projekt ustawy o ustroju sądów powszechnych ma na celu wprowadzenie tylnymi drzwiami kontroli polityków PiS nad sądami - oceniły posłanki Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz i Barbara Dolniak.

wróć do artykułu
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-01-25 15:16)
    Nowoczesna, Nowoczesna Nowo..... niech pomyślę a już wiem to najwięksi mędrcy polityczni obecnej kadencji.
  • ~oz
    (2017-01-25 15:18)
    no I D I O T K A ta nasza Kamilka nie załapała się na rotację w Malcie i taka zgryźliwa
  • ~lis
    (2017-01-25 15:20)
    KOMUNISTYCZNE SĄDY WON
  • ~kk
    (2017-01-25 15:21)
    PETRU NA MADERE !!
  • ~kij
    (2017-01-25 15:23)
    BRAWO ZIOBRO TAK TRZYMAJ !!!!!!!!!!!!
  • ~isis
    (2017-01-25 15:27)
    ZNAĆ WYROKI PRZED WYROKIEM DLA WYBRANYCH NOWOCZESNE
  • ~tt
    (2017-01-25 15:28)
    Te sądy same prosiły się o to by je wziąść za buźki, natomiast rzekomym obrońcom chodzi tylko i wyłączne o to by ich przestępstwa były traktowane bardzo pobłażliwie.
  • ~oficer prowadzący
    (2017-01-25 15:28)
    Wielkie brawa dla Pana Ziobry! Najwyższy bowiem czas przewietrzyć narowy sędziowskiej kasty! No, a PO-nowoczesne - antypolskie - KODorastki od bezwstydnego Petrurubikonika niech protestują i własną głupotę pokazują!
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2017-01-25 15:33)
    noważytnia i wszystko jasne, zbiór krów i bara.nów
  • ~kot Bazyli
    (2017-01-25 15:36)
    Polskie, lewackie, przemalowane na niebiesko feministki : zawziete , krzykliwe, niedouczone , zazdrosne i niewyzyte socjalistki.
  • ~Gucio
    (2017-01-25 15:37)
    Nowociasna jest zawsze przeciw, czasami nawet przeciw sobie. Czeka ich los Palikociarni.
  • ~Wilga
    (2017-01-25 15:40)
    Panie Ziobro bardzo dobra decyzja.Należy rozwalić tą żurkowską nadzwyczajną kastę.Tam jest za dużo politykierów a za mało uczciwych,rzetelnych.
  • ~jolanta
    (2017-01-25 15:44)
    Panie Ministrze Ziobro, czekamy na pańskie reformy, tego skorumpowanego sądownictwa jak na zbawienie ! My uczciwi ludzie ciężkiej pracy,nie prowadzący lewych interesów,a wręcz prześladowani,przez wymiar niby sprawiedliwości,wierzymy jedynie w pana i pana reformy i kibicujemy panu we wszystkim!!!!!
  • ~kot Bazyli
    (2017-01-25 15:59)
    Ta zazdrosna Pihowicz nie pojechala z szefem na swiateczne wakacje i dlatego jest taka nieznosna.
  • ~a propos
    (2017-01-25 16:03)
    Pooglądajcie sobie Państwo program sobotni: "Studio Polska", to się dowiecie jak działają w Polsce sądy. Mentalność i koterie przeniesione wprost z PRL`u.
  • ~żenada
    (2017-01-25 16:04)
    Nowoczesnagłupota niech sobie krytykuje Petrusa z 6 królami. To jest wasz poziom intelektualny.
  • ~pot fox
    (2017-01-25 16:26)
    W Polsce należy wprowadzić nadzór Komisji Sejmu nad Sądownictwem, która mogła by uchylać immunitety sędziowskie! Teraz sędziowie to święte krowy pod ochrona swoich kolesi w ramach palestry!
  • ~LEKARKA
    (2017-01-25 18:38)
    TA DOLNIAK WYGLĄDA JAK BY CIERPIAŁA NA CIĄGŁE ROZWOLNIENIE . TA JEJ UMĘCZONA BUZIA ZMIENIENIEM PAMPERSÓW . TAK JUŻ BIDULA WYCHUDŁA , ŻE W CZASIE ,, PUCZU " STOJĄC MUSIAŁA SIĘ TRZYMAĆ MÓWNICY W SEJMIE .
  • ~JOLANTA
    (2017-01-29 19:46)
    P[ANIE I PANOWIE POSŁOWIE PO ,NOWOCZESNEJ,MY ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ ZE WAM NIE PASUJE REFORMA SĄDOWNICTWA .STRACH WAS OBLATUJE ,NA SAMĄ MYŚL, KTO WAS BĘDZIE BRONIŁ KIEDY PRZYJDZIE ODPOWIEDZIEĆ ZA SWE KANCIARSTWA ? MILI POSŁOWIE BYŁA WINA ,MUSI BYĆ TEŻ KARA.TO NIC INNEGO JAK PRAWO NATURY!!!