Onet: Śledztwo ws. przyjęcia 2,5 mln zł łapówki przez władze Warszawy. Jest odpowiedź prezydent stolicy

| Aktualizacja:

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo ws. przyjęcia korzyści majątkowej w kwocie 2,5 mln zł przez prezydent m. st. Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz lub jej zastępcę - podał portal Onet. Sprawa ma związek z nieruchomością, na której są ogródki działkowe na Saskiej Kępie. Do sprawy odniosła się prezydent Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~worg
    (2017-02-08 15:05)
    Kto wreczył? Komu? Gdzie? Skąd wiadomo o jaka kwotę chodzi?Na tą chwile to jakaś bzdurka.
  • ~najwyższy czas
    (2017-02-08 15:06)
    No to Hanka się doczeka ! Twierdziła, że nie może spać bo czeka na CBA !
  • ~sam
    (2017-02-08 15:09)
    PO to partia obłudy, zakłamania, afer, złodziejstwa, rabunku portfeli Polaków, donosów na Polskę i Polaków--popierana przez ubeckie i komunistyczne pokolenia WSI. Rudo0czerwonych złodziei należy osądzić i osadzić na wiele lata a partię oszustów zdelegalizować. Założona przez m.in. komunistycznych agentów ma u siebie czołowego swego propagandystę medialnego tow. M. Święcickiego sekretarza KC PZPR oraz wielu TW SN. To partia skompromitowanych degeneratów,
  • ~kar
    (2017-02-08 15:13)
    PO --cała Polska z was się śmieje......
  • ~P. Saski
    (2017-02-08 15:14)
    Czekamy na pełne wyjaśnienie sprawy!
  • ~fer
    (2017-02-08 15:14)
    PROGRAM PO: " kamienica +"
  • ~obserwator
    (2017-02-08 15:17)
    Hania wypoczywa na urlopie a tu takie stresujące POmówienia.
  • ~cenzor
    (2017-02-08 15:24)
    Pozdrowienia dla bufetowej.Gdzie tam artystka ze spalonego teatru się szlaja? KIedy zamierza i czy zamierza wrócić, czy też muszą ją przywiezć? ...i jak tam galoty? - Z chwilą kiedy Zjednoczona Prawica wygrała wybory jednym z moich pierwszych postulatów ( po oczyszczeniu TVP -oprócz Ziemca,i pozostałych mediów publicznych) było dobranie się do d... bufetowej i przekrętom na nieruchomościach,na początek warszawskich. Dziś sprawa nabiera kolorów i mogę tylko powiedzieć -BRAWO PiS -tak trzymać i nie zwalniać kroku.Likwidacja mafijnej III RP do samych korzeni ,to najpilniejsza potrzeba.
  • ~#
    (2017-02-08 15:26)
    Hajka właśnie otrzymuje obywatelstwo kraju, który nie zezwala na ekstradycję swoich obywateli.
  • ~lol
    (2017-02-08 15:27)
    Jaka partia taka jej szefowa ?
  • ~ST
    (2017-02-08 15:36)
    PiSowaci , aż pieją z zachwytu, chociaż nie wiadomo , kto komu ile i kiedy coś wręczył. Wyrok już wydany. Ciekawe jak będziecie piali, gdy ktoś wreszcie weźmie się za wyjaśnienia afery SKOK - 4mld z pieniędzy innych banków. I co , cisza?
  • ~max
    (2017-02-08 15:38)
    Marzenie Schetyny, nieudacznika i szkodnika :"Zlikwidować CBA";-)) Żałosny i śmieszny.
  • ~andrzej
    (2017-02-08 15:43)
    Jak goje zabrały się do odzyskiwania to Gazeta dała czadu.
  • ~xyz
    (2017-02-08 16:14)
    Rozumiem, że prokuratura ma mocne dowody. Jeżeli nie ma, to na miejscu HGW zrobiłbym im piekło na ziemi.
  • ~sati
    (2017-02-08 16:19)
    Ale tu chodzi o prezydenturę Kaczyńskiego.!!!!
  • ~autor nieznany
    (2017-02-08 16:26)
    hgw - nie mniej niz 10 lat, nizszy wyrok bedzie obraza sprawiedliwosci
  • ~Kpt.Kloss
    (2017-02-08 16:27)
    Der Dziennik ze szmatlawca,powoli staje sie bestronny,czy to wynik pobytu Angeli Merkel w Warszawie?
  • ~ola
    (2017-02-08 16:35)
    no dawaj schetyno bo i mucho z lulina dawaj do przodu ot durna muszyna jak to leciało ?
  • ~Wolny Polak nie ruski agent wolak
    (2017-02-08 16:40)
    Pisowskie matołki jesteście komediantami,ktoś gdzieś coś usłyszał czy przeczytał a wyciągacie hołoto daleko idące wnioski. Gdy pis przegra wybory to wielu z tych co dzisiaj oskarżają i rzucają bezpodstawne oskarżenia zapełni ławy oskarżonych przeznaczone dla przestępców
  • ~ola
    (2017-02-08 16:42)
    a złodziej na urlopie !