Kilkaset bażantów wypuszczono pod lufy myśliwych prosto z klatek. Szyszko: Polowanie to najbardziej humanitarny sposób

| Aktualizacja:

Jan Szyszko na początku lutego brał udział w skandalicznym polowaniu w ośrodku hodowli bażantów w Grodnie pod Toruniem - ustaliła Wirtualna Polska. Dziś tłumaczy: "Polowanie to najbardziej humanitarny sposób pozyskiwania najwyższej jakości pożywienia pochodzenia zwierzęcego".

wróć do artykułu
  • ~Eko
    (2017-03-20 08:09)
    Nie jestem zwolennikiem polowań ale ta nagonka jest śmieszna. Każdy kto je mięso przykłada rękę do mordowania zwierząt. W rzeźni nikt nie patrzy czy zwierzę po strzale prądem czy innym narzędziem żyje. Od razu na hak i pod nóź ( piłę), rusza się, krew cieknie, często żyjące zwierzęta się po prostu tnie. To że jest popyt na mięso powoduj większa produkcję, to dalej powoduje na masową skalę marnowanie mięsa. Więc wiele z tych zwierząt zabija się na zmarnowanie. Nie sadzę żeby ta dziczyzna się zmarnowała. Więc proponuje trochę refleksji dla mordujących zwierzęta nie swoimi rękoma!!!!!!!!!!!
  • ~ktoś
    (2017-03-10 08:55)
    "Świętobliwy" idiota.
  • ~autor nieznany
    (2017-03-10 08:22)
    hobby rzeznik - myslistwo to forma prymitywnego atawizmu, pozostalosc po praprzodkach. ciekawe, ze wiekszosc "wielkich" tego swiata to wlasnie hobby rzeznicy. np. nicolae ceaușescu zastrzelil ponad 1000 niedzwiedzi.
  • ~Szyba
    (2017-03-10 07:58)
    Zabawa godna ministra RP Kaczyńskiego !
  • ~dal
    (2017-03-10 07:23)
    to babrbarzynca reprezentujacy interesy deweloperow, przemyslu meblarskiego i mysliwych. Mordowanie zwierzat jest ponad partyjne i laczy wielu ludzi takich jak Kukiz, Komorowski, Niesiolowski, Cimosiewicz czy Szyko.Tutaj mamy do czynia zimpreza sponsorowana co do ktorej pan minister sie nie odniosl a wartaloby wyjasnic, kto i w jakim celu to zrobil? Pogarda dla Natury, zwierzat. lasow i w ogole srodowiska nie wziela sie z nikad,jest to nauka kosciola katolickiego, ktora w swej rzeczy od lat zatruwa serca i ymyslu wielu Polakow jako cos poganskiego, dlatego tez w naszym kraju panuje tak wielkie przyzwolenie na okrucienstwo wobec zwierzat- SZyszko jest tego najlepszym przykladem.
  • ~viki
    (2017-03-09 21:20)
    A jak urzędnicy platformy wyrzucali w Warszawie tysiące ludzi na bruk niemiecki Der Dziennik płaczący nad bażantami - milczał. Płacz Hans nad swoim bażantem żeby ci Iwan nie odstrzelił
  • ~Kierownik rakiety
    (2017-03-09 21:02)
    Myślistwo jest najbardziej humanitarną profesią na świecie.
  • ~Curling
    (2017-03-09 20:29)
    Zakompleksione osoby. Samiec Alfa ? Może tak narty, tenis itp. ?
  • ~postwyklęty
    (2017-03-09 19:02)
    Prosty człowiek z lasu, świeżo po redystrybucji prestiżu.
  • ~Fruzia
    (2017-03-09 17:35)
    rzeźnik p......ny.....
  • ~Misiu kakalko
    (2017-03-09 17:11)
    Mordercy zc4welony PIS zlodzieje prymitywy obluda I falszywy katolicyzm
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-09 16:11)
    Byle tylko OPLUĆ JADEM ,a wiedza ZEROWA.Mam pytanie: KTÓRY z Was był w Bażanciarni?NIKT. Więc Błazny nie wypowiadać się w temacie. A) How Bażanta to roczny Cykl. Czyli po zakończeniu cyklu ,są LIKWIDOWANE. B) I teraz wybór odstrzał ,czy sie4kiera w rękę i jak kuraka na pieniek.Taki sam cykl ,jest w HODOWLI kur ,i to nie ważne mięsne ,czy nioski. Po roku mięso jest twarde ,jak zelówki twych kamaszy. By oceniać ,to trzeba znać temat.
  • ~Tadeusz-katolik
    (2017-03-09 15:58)
    Obszarnik faszysta chce aby inni mu służyli . Do tego doprowadza faszyzm
  • ~Carmen
    (2017-03-09 15:55)
    Normalny morderca drzew i ptaków .Zwany ministrem . Fe. Ochyda i wstyd.
  • ~Michał
    (2017-03-08 22:49)
    Następnym razem proponuje wypuścić domowe kaczki tylko przemalować wczesniej na dzikie, to samo można zrobić z domowymi dzikami tak jak w Sami swoi. Będzie i taniej i bezpieczniej, a ze śmiesznie ? Tym Panom juz i tak nic nie pomoże. Tylko tych zwierząt żal. Ogólnie jestem za wprowadzeniem całkowitego zakazu polowań. Dozwolonym być winno jedynie celowany odstrzał zwierząt po odpowiedniej selekcji dokonywany tylko przez leśniczych i gajowych. A cóż dla tzw myśliwych ? Pozostają rzutki i mechaniczna zwierzyna.
  • ~madzia
    (2017-03-08 22:18)
    Że nie ma na takiego drania pożal się Boże ministra od wandalizmu żadnego sposobu!?!?
  • ~Rabindranata. Kopydlo
    (2017-03-08 15:12)
    To taka Krwawa Szyszka tego Szyszki ? Prosto bandzior !
  • ~Ty wiesz
    (2017-03-08 14:32)
    Siódme nie zabijaj Ty KATOLIKU !!!
  • ~Zły
    (2017-03-08 14:29)
    janek to chyba jakaś SZYCHA ?!
  • ~sepu
    (2017-03-08 14:18)
    przywiazac bylaka do drzewa miedzy dzikami i wypuscic na nich mysliwych

Może zainteresować Cię też: