Kaczyński: Byłbym nieroztropny, gdybym uznał, że mam pewność co do zachowania Viktora Orbana

| Aktualizacja:

Tam również trzeba się zachowywać zdecydowanie - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnika "wSieci" pytany o wnioski, jakie płyną ze szczytu UE w Brukseli w odniesieniu do zbliżającego się szczytu Unii w Rzymie.

wróć do artykułu
  • ~na bank
    (2017-03-20 12:06)
    Będziesz siedział konusie ;-)))))
  • ~gos
    (2017-03-20 11:49)
    teraz gada takie głupoty, jak mu Orban wbił nóż w plecy, wcześniej piał z zachwytu na temat Orbana, ha ha ha wielki strateg kaczowy
  • ~Stanisław
    (2017-03-20 11:42)
    Prawicowy tygodnik w sieci,powstały z przekrętów SKOKÓW,pogodził się z uprawianą hipokryzją i zionie nienawiścią do wszelkiej opozycji w Polsce.Tygodnik ,traktuje kaczyńskiego jak króla i przekonuje Polaków do jego racji.Prezes pisu,uzbrojony w bande spolegliwych mu ludzi,przyjmuje pozycje króla i wypowiada się jak król.Prawicowe media i nie tylko,to ludzie chorzy ,dla których demokracja ,konstytucja,prawo,to pusty frazes.Kaczyński zwykły poseł,i gdyby miał swiadomość co mówi i oczym mówi,to nie wypoiadał by się za premiera,prezydenta i inne organy konstytucyjne.Skoro on jest źródłem kłamstwa,oskarżeń,wyzwisk.to czego można się spodziewać od podległych mu ludzi,Tylko HEJTU,który zastąpił prawdę demokracje,konstytucje,prawo .We władzach rządzącego pisu,sa ludzie,którzy nie zgadzają się z hipokryzja Kaczyńskiego,dlaczego milcza,dlaczego nie protestują i nie odchodzą z pisowskiego bagna.?.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-20 11:41)
    Moim zdaniem Grupa Wyszehradzka ,odeszła już do Historii.Czyli Rząd PiS powinien poprzeć UE ,by uderzyć w Węgry Orbana ,by ZABOLAŁO.Może wtedy rząd uzmysłowi sobie ,,w polityce nie ma przyjaciół,są TYLKO sojusze".
  • ~Tolek z Warszawy
    (2017-03-20 11:25)
    Oceniając wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego powinniśmy ZAWSZE brać poprawkę na wiek pana prezesa. Pozwoli to nam na większą wyrozumiałość i pobłażliwość wobec tego starego człowieka.
  • ~sie boję
    (2017-03-20 11:22)
    facet bez prawa jazdy bez konta bez baby( albo chłopa) nikt.nic nie wie o zyciu-a my daliśmy mu rządzić.psycholowi
  • ~Ucho prezesa
    (2017-03-20 10:57)
    Pisowskie trole,na czym polega ta wygrana z Orbanem?bo PIS każdą przegraną ogłasza za wygraną,chce tylko waszą dopisaną teorię poznać.
  • ~Karel
    (2017-03-20 10:54)
    Każdy ma w du..pie liliputa.
  • ~ik
    (2017-03-20 10:17)
    starzy ramole w kap[cie i domek
  • ~Objat u Bigosowej
    (2017-03-20 10:06)
    Ciekawe skojarzenie niedouczny nieik i roztropności.Dowcip tygodnia .
  • ~Dno
    (2017-03-20 09:42)
    Ha Ha Ha ! Teraz to pan może sobie po bredzić w wyjść z twarzą przed swoimi gronem. Nikt w te brednie nie wierzy ! Pana strategia to chyba gra kartofla !
  • ~Mazur
    (2017-03-20 09:39)
    Jarosław Zawsze Dziewica, wcielenie Antychrysta degraduje Polskę do bolszewickiej wiocha, pod kontrolą Moskwy. Katolicy, chyba wiedzą, jak Jan Paweł II zareagowałby na antyniemieckie tyrady Kaczyńskiego. Zostałby okrzyknięty gorszym sortem Polaka, opłaty przez wyznawców sekty Jarosława.
  • ~z czym do ludu
    (2017-03-20 09:16)
    Co wy sie tak pchacie do tej Uni...na zachodzie i tak was sPOstrzegaja jako pijakow i zlodzieji aut.
  • ~dede
    (2017-03-20 09:15)
    I znów prezik błysnął geniuszem,jak ....(wiadomo co) zza krzaka.Aż 40% narodu na kolana padło z wrażenia-przynajmniej tak zrelacjonują mu jego wazelinki.
  • ~nina
    (2017-03-20 09:03)
    Pewnosc moze wasc pan miec do kota i prymitynych wazeliniarzy wokol siebie,Orban jest przywodca panstwa ktoremu zalezy na dobrych stosunkach w Europie ,a nie na machaniu szabelka.Kaczynski wszedzie widzi tylko wrogow.
  • ~PO-Partia Oprychów...
    (2017-03-20 08:53)
    Eeee tam...złodziejskie,zakamuflowane ,pejsate ***** ... kie ry je zzPanu Przestępczości Organizowanej Panu Kaczyńskiemu buty czyścić....ha ha ha
  • ~TCT
    (2017-03-20 08:47)
    I mamy ilustrację przysłowia "Mądry Polak po szkodzie". Ale czy na pewno?
  • ~ 🎪 i jego 🐒🐒
    (2017-03-20 08:42)
    I co, kumpel z nad Balatonu już nie pasi. Natomiast jest jedna rzecz, którą masz zagwarantowaną na 101%.
  • ~PiSowski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-20 08:41)
    PełOwskie trolle jakie instrukcje dostaliście z Niemiec na dzisiaj?
  • ~PlSlover
    (2017-03-20 08:37)
    Orban zerżnął w odbyt Wielkiego Stratega jak Antoni Misiewicza.