Prezydent w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej: Apeluję i błagam was o wzajemny szacunek

| Aktualizacja:

Apeluję i błagam was o wzajemny szacunek, bo przez jego brak, łamiecie szacunek dla ofiar katastrofy smoleńskiej - mówił podczas obchodów 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej prezydent Andrzej Duda. Zaznaczył, że nadal pozostaje obowiązkiem polskich władz dotarcie do prawdy o katastrofie.

wróć do artykułu
  • ~Trubadur
    (2017-04-24 20:53)
    Brak krytycznego stosunku Prezydenta Dudy o tzw zamachu smoleńskim powoduje że ludzie w Polsce sa podzieleni. Inteligentni wiedzą że religia smoleńska ma służyć takim szkodnikom jak Macierewicz a głupi wierząc w te brednie eskalują nienawiść i pogłębiaja swój niedorozwój umysłowy. Po drugie za oszukanie ludzi którzy wzieli kredyt we frankach tez Pan Prezydent zapłaci za to stanowiskiem. nienawidze PO i Tuska ale w złości z całą rodziną na tego pajaca zagłosuje.Pzdr
  • ~Ircek55
    (2017-04-18 00:25)
    Co to qźwa było? Pouczanka czy list pochwały do kiboli ? Idź pan w PiS..u ! Przemowa od Dudy do Du,y !
  • ~PiSolog
    (2017-04-13 04:52)
    Ten człowiek zgłupiał. Niewinnych ludzi chce wsadzać do paki, posądza o idiotyczne zamachy, złe przygotowanie wyborczej wycieczki. Co miesiąc odbywa się sabat czarownic, propagandowa imprezka służąca podziałowi POLAKÓW........jak on w ogóle ma czelność pouczać ludzi, którzy sprzeciwiają się gloryfikacji marniutkiego prezydenta, któremu kończyła się kadencja i nie miał szans na reelekcję. Gdyby nie katastrofa, po Kaczyńskich pozostał by tylko ślad.
  • ~Harry Potter
    (2017-04-11 02:30)
    Ja się pytam jak można mieć szacunek do kogoś, kto po trupach dobrnął do celu?
  • ~chimera
    (2017-04-10 21:03)
    Na szacunek trzeba zapracować.
  • ~Monachijski
    (2017-04-10 20:58)
    Andrzej Duda słowa o wzajemnym szacunku powinien adresować w pierwszej kolejności do swojego mentora Kaczyńskiego. To Kaczyński bez przerwy dzieli społeczeństwo na dobrych i złych, oczywiście według swojej miary. To Kaczyński był i jest zarzewiem wszelkich sporów. Nawet w PRL-u nie dzielono społeczeństwa na dobrych i złych, mówiono o partyjnych i bezpartyjnych. Nikt z najwyższych ówczesnych władz nie mówił, że partyjni to ci dobrzy Polacy, a ci bezpartyjni to źli Polacy Dopiero Kaczyński wprowadził ferment w społeczeństwie, co rusz rzucając różnego rodzaju oskarżenia
  • ~ziemia
    (2017-04-10 20:55)
    a co ty lamiesz ty zlamany zlamasie - kaczy cwelu
  • ~wredny1
    (2017-04-10 20:48)
    Tak się napinał,grzmiał,pouczał... ciekawe czy popuścił ? Karykatura prezydenta .
  • ~kuciap
    (2017-04-10 20:45)
    Tym razem dal d.oo.py na calej linii
  • ~PiS to stan umysłu