Andrzej Duda przegrałby wybory w II turze. NAJNOWSZY SONDAŻ PREZYDENCKI

Gdyby druga tura wyborów prezydenckich odbyła się w najbliższą niedzielę, wygrałby w niej zdecydowanie Donald Tusk. Pokonałby obecnego prezydenta Andrzeja Dudę 49:39 proc. - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań "Pollster" dla "Se.pl" i Nowej TV.

wróć do artykułu
  • ~Wiesława
    (2017-04-27 11:10)
    Gebelss SSZWAB Dziennik POlszweika od WALENIA w GAŁE z WERMACHTU mamy PO-DZIURKI Ww NOSIE
  • ~Przestańcie wreszcie traktować
    (2017-04-25 05:20)
    podobne "donosy" poważnie! Tylko szydera ich wykończy! Ostra bezpardonowa szydera! I nieskrywana pogarda z odcieniem politowania!!!
  • ~POdobno Andrzej Duda przegrałby wybory
    (2017-04-25 05:10)
    nawet z przejechanym przez zakonnicę na pasach Komorowskim w ciąży! Ale nie jest to wiadomośc potwierdzona przez Magierowskiego!
  • ~Artur**Wuppertal.
    (2017-04-25 00:21)
    Zapytajcie sie do kogo nalezy ten Portal?????? Nalezy do amerykanow z rodu wybranego, dlatego beda zawsze Polske-polakow szkalowac. Prosze zobaczyc samemu pod haslem "kontakt" to zobaczycie firme """"newsroom" . to jest to samo jak "Gazeta Wyborcza" czyli bracia Michnika!!!!!!!
  • ~lubiana
    (2017-04-24 10:24)
    Rozumiem, że przekaz jest taki: macie głosowac na Tuska, bo my tak chcemy. Otóz to sie nie sprawdza, bo ludzie od czasu do czasu myslą.
  • ~Sru
    (2017-04-24 07:46)
    Ważne kto liczy głosy.Przez 8 lat PO.
  • ~kaczynski
    (2017-04-24 00:16)
    Tematem tego artykułu są spadające notowania Dudy więc czemu wy trole pis dzielców wpisujecie jakieś brednie o wszystkim innym . Czy tak słabo was uczyli .Macie chociaż 7 klas skończone ?ile wam płacą . Jesteście katolikami ? A może wy też ruscy ?
  • ~ala
    (2017-04-23 23:25)
    Przestańcie cytować sondaże robione pod zamawiającego, zwłaszcza robione przez firmy krzak.
  • ~czesiek
    (2017-04-23 23:06)
    spoko wodza . Prezydent Duda nie musi udowadniać , to potwierdzili wyborcy . donek do szkoły bawić się bierkami i liczyć na sztabki złota .
  • ~11
    (2017-04-23 19:59)
    proszę nie nazywać tej kreatury prezydentem to pisowski notariusz
  • ~Zosia
    (2017-04-23 18:57)
    Czy to są wyniki przeprowadzonych badań w kantynie Dziennika? Oj, chyba Kantyny i toalety.
  • ~&&&&
    (2017-04-23 17:58)
    Dziennik, żenująco niewiarygodny, czyli POwtórka z historii pan Komoruski również POsiadł był rewelacyjne sondaże... Rzeczywistość was p r z e r a s t a !
  • ~sert
    (2017-04-23 17:53)
    Przestancie siac wroga propagande Der Dziennik,
  • ~kolo
    (2017-04-23 17:27)
    TV NOVA Następna anty rządowa stacja utworzona przez osoby które nie zmieściły się w telewizji polskiej.Precz ******* Vivat telewizja TVP
  • ~kolo
    (2017-04-23 17:25)
    Nova TV Beata Tadla, Jarosław Kulczycki, Marek Czyż, Tomasz Sekielski Joanna Dunikowska.Produkowali ten wiarogodny sondaż
  • ~kolo
    (2017-04-23 17:21)
    Sondaż przeprowadzony na grupie byłych SB którym obniżono emerytury
  • ~POparcie dla Tuska 70000000%
    (2017-04-23 17:17)
    przypomina mi to Podawanie wyników sondaży w 2015 roku gdzie wazeliniarskie pracujące na rzecz Komorowskiego pic na wodę sondażownie podawały POparcie dla Komorowskiego na poziomie 70%, to wtedy Michnik u Lisa w swoim zwidzie bełkotał coś o zakonnicy w ciąży i we dwór wykrzywiali swoje gęby w obleśnie kpiącym uśmieszku, sytuacja znowu się POwtarza , wtedy nikt się nie nabrał na peowska propagandę, nic się nie uczą i dalej uważają Polaków za głąbów, którym można wszystka wmówić
  • ~kiełbasa wyborcza
    (2017-04-23 16:17)
    Duda wygrał z komorowskim przewaga 280 tys głosów, a wiecie ile jest frankowiczów....300 tys...ciekawe co ! OBIECYWANKI CACANKI !
  • ~lesne ruchajło
    (2017-04-23 16:15)
    Nasz ukochany prezydent d u p a powinien sie cieszyc. Bedzie miał tyla wolnego czasu , ABY POJEZDZIC NA ..NARTACH !
  • ~wojtek
    (2017-04-23 14:42)
    sadarze my wyborcy mamy w butach,,, WYBIERZEMY KOGO CHCEMY,,,, RYDZYKA NA PREZYDETA BO JAK COS WEZNIE TO ZOSTAJE W KOSCIELE A CO POZOSTALI NAKRADLI I OSZUKUJA I KLAMIA