Premier Szydło: Musimy zrobić wszystko, by łączyła nas biało-czerwona, hymn, godło, flaga - polskie symbole

| Aktualizacja:

W dzisiejszym świecie, kiedy tak wiele się dzieje, kiedy jest tak wiele zagrożeń i niepewności, są symbole, które dają nam poczucie wspólnoty; budowanie polskiej wspólnoty jest naszym obowiązkiem - mówiła we wtorek premier Beata Szydło w Ryczowie (woj. małopolskie) na obchodach Dnia Flagi RP.

wróć do artykułu
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-05-03 09:22)
    OT - PLECIE BROCHA , POLAKÓW ŁĄCZY TAKŻE CO INNEGO - POSPOLITA BIEDA ZA 1200 ZETA MIESIĘCZNIE .
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-05-02 21:54)
    CHLEBA I IGRZYSK . 500 + TO CHLEB Z IGRZYSKA MAMY CODZIENNIE W TVP CIEKAWE NA JAK DŁUGO . NACHALNA PROPAGANDA STAJE JUŻ KOŚCIĄ W GARDLE POLAKOM .
  • ~Allis
    (2017-05-02 20:25)
    Krytyka krytyka krytyka. Czy poza krytyka nic wiecej nie potraficie napisac Dzisiaj tematem PIS jutro PO zostawcie wrescie ten rzad dajcie im rzadzic a slowa tak krytyczne skierujcie przeciw sobie
  • ~kurkuma
    (2017-05-02 15:10)
    Pani Szydło, pani ekipa i pani zwierzchnik, macie wybitny udział w tym łączeniu społeczeństwa. A żeby nie było wątpliwości - negatywny udział.
  • ~xyz
    (2017-05-02 14:48)
    Uwaga: Wypowiedz straSzydło dotyczy tylko polactwa ze wschodniej Polski, no i oczywiście pierwszego sortu.
  • ~iwona
    (2017-05-02 14:40)
    zenada pisowska jak zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~zawiedziony
    (2017-05-02 14:12)
    to czemu tego nie robicie?
  • ~Janusz
    (2017-05-02 14:06)
    Musimy ... czyli kto? Jacy my? Zrobić wszystko ... czyli co? Co to jest wszystko? A może prezydent daje dobry przykład sięgając do życiorysów dziadków i ojców żeby nas zjednoczyć?
  • ~My poddani Habsburgów a nie kabaret Romanowych
    (2017-05-02 14:04)
    zaraz, zaraz - tu jest Galicja a obok Śląsk - niby z jakiej racji mamy umacniać wspólnotę z dojącą nas Kongresówką, hę? Dziś jest rocznica bitwy pod Gorlicami gdy ich zatrzymaliśmy, bo pod flagą Cara - Króla Polski maszerowali po władzę nad Europą...
  • ~bul
    (2017-05-02 13:56)
    Fajnie to slyszec za PO laczyla nas unijna szmata i teczowe przescieradlo
  • ~Dreptak
    (2017-05-02 13:40)
    Barwy, hymny i godła od wieków są narzędziem władców i rządzących. To takie oznakowanie, żeby było wiadomo czyje co je, jak wypalanie piętna zwierzętom. Patriotyzm od kołyski wbijany jest maluczkim. Bij, kto w Boga wierzy! Czym bliżej trumny przechodzi. Pierwotną formą patriotyzmu jest kibolizm. Najbardziej rozwiniętą - faszyzm.
  • ~Bingo
    (2017-05-02 12:29)
    Dobrze znane podbijanie narodowo-socjalistycznego bebenka. Az trudno uwierzyc, ze faszyzm zaczyna rodzic sie teraz w Polsce ... tak jak we Wloszech i w Niemczech w latach 20-tych i 30-tych.
  • ~Jajacek Wolski
    (2017-05-02 12:24)
    Droga Pani Beciu: Tak juz bylo i Pani razem ze swojaa banda i pomylonym Kaczorkiem robila i robi wszystko zeby to zniszczyc. A potem Pani wyskakuje jak Filip z konopi i gledzi i nudzi trzy po trzy o Polcach i Polkach. Prosze wracac juz do Brzeszcz - to jest Pani miejsce a nie Europa gdzie odnosi Pani oszalamiajace zwyciestwa w stylu 27:1. A czy na wsi dalej sie mowi .... Nie ****** Pietrze wieprza ******** bo .... Pozdrowienia dla Pani i Pani oszolomow. Znalazla sie laczniczka bojowniczka od siedmiu bolesci.
  • ~Ulla
    (2017-05-02 12:21)
    Czasami mam wrażenie, że te całe pisowskie tałatajstwo ani na moment nie odstawia prochów. Przed naszymi oczyma i uszami rozgrywa się giełda porąbanych pomysłów: kto więcej, kto głupiej...Koszmar nad koszmarami ! To co odstawia ostatnio duda ( nic to, że z małej litery - wszak on mały jest moralnie...) i inne członkowstwo przechodzi wszelkie granice.
  • ~prawda
    (2017-05-02 12:15)
    piekna uroczystosc ---ryki byly musza zarobic --twarze mowi za siebie szukaja takich psepolacy --by tylko zaklucac uroczystosci -----nawe swieto flagi ---jakie to podle oblesnie
  • ~Ps
    (2017-05-02 12:02)
    Pani "premierowa" nie zważa na to co mówią jej koledzy partyjni, nadnaczelnik i "prezydent". Ma swoje własne zdanie - brawo. Co za niezależność.
  • ~cyd
    (2017-05-02 11:54)
    Żeby zaczęły nas łączyć polskie symbole, rząd musi przestać dzielić Polaków na lepszy i gorszy sort.
  • ~ Sielankowy kudłacz
    (2017-05-02 11:46)
    Przecież podejmujecie działania odwrotne.
  • ~widz
    (2017-05-02 11:42)
    Tak jak za( PRL a jak sie smiali z tego ustroju ) dzieci z tyłu .bo NORMALNI LUDZIE TEGO mają DOŚC.
  • ~Lisek
    (2017-05-02 11:40)
    To jest polski rząd,polski prezydent a nie chlystek o czarnym charakterze.

Może zainteresować Cię też: