Schetyna o Błaszczaku: On nie rozumie tego co mówi. To przykre, że ktoś taki jest ministrem spraw wewnętrznych

PiS boi się Polaków; boi się warszawiaków; boi się innego zdania - mówił lider PO Grzegorz Schetyna odnosząc się do obchodów miesięcznicy smoleńskiej. "Ten spektakl, to odgradzanie, odsuwanie ludzi, którzy przyszli na Krakowskie Przedmieście, jest pokazem strachu. Oni się naprawdę boją" - dodał.

wróć do artykułu
  • ~cała prawda
    (2017-07-11 17:39)
    mem szmacina wydalił swoje tak zwane przemyślenia, ze strachu przed powrotem rudego folksdojcza sam nie wie co bredzi
  • ~Elzunia
    (2017-07-11 18:16)
    Panie Schetyna prosze pojechac do Brukseli i zlozyc skarge.
  • ~Szetino
    (2017-07-11 18:07)
    Zabierzcie mnie do Tworek, do osiołowskiego!
  • ~kisiek
    (2017-07-11 18:32)
    ci na zdjęciu przypominają mi sezonowych robotników, którzy dopiero co zeszli z pola truskawek w Norwegii
  • ~nigdy po
    (2017-07-11 18:23)
    Szkoda slow na tego szmatine, nigdy jeszcze nic madrego nie powiedzial nienawistnik jeden ,
  • ~emeryt29
    (2017-07-11 17:53)
    Naczelny pis-tuman i kamerdyner prezesa jest najlepszym dowodem, jak można wygadywać takie rzeczy. Zapomina, że obsługa tych miesięcznic kosztuje miliony i chyba nie z funduszy PIS czy Skoków ale z naszych podatników. Dopominanie sie przez Kaczyńskiego o pomnik brata,"kabaretowego" prezydenta zakrawa na kpinę ze społeczeństwa. Jest to bezczelność " Małego Łukaszenki".
  • ~re-set
    (2017-07-11 17:57)
    Pan B. nadaje się jedynie na wikarego w parafii, gdzie pis ma poparcie u tzw. ciemnego ludu, czyli we wschodniej Polsce. Przykre jest to, że 18% społeczeństwa wybrało nieudaczników do rządzenia naszym krajem, a trzeba było nie marnować szansy danej Polsce w UE, tylko ruszyć się z kanap, czy grillowania i pójść do wyborów.
  • ~ella
    (2017-07-11 18:16)
    Kiedy Błaszczak powie prawdę o wypadku Szydło ? Też czeka żeby ktoś inny zapłacił ? Nie zapominajmy.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-11 19:37)
    Oj Grzesiu jątrzysz ,plujesz jadem. Gdzie Masz program dla ZAPRZAŃCÓW-PO.Tobą GARDZI nawet twój były szef Donald T. bo buduje nową partie. Czyli jesteś ZERO.
  • ~baczny obserwator
    (2017-07-11 19:01)
    "Schetyna o Błaszczaku: On nie rozumie tego co mówi." Problemem Schetyny jest to, że nie wie, co mówi.
  • ~Kontemplyta
    (2017-07-11 18:37)
    O jeżdżeniu cinquecento po preskrypcjach min.Kopacz prosto z działki od Hani GW:"Słów po marysze sklecić nie mogę, ale cieniasem wyruszam w drogę, choć rajd mój groźny bywa w skutkach w sukurs przychodzi minister Budka, tezę wygłasza spod swego czoła, Ten młody człowiek o pomoc woła".
  • ~GRZEGORZ
    (2017-07-11 18:27)
    SHETYNO TY WREDNY CZLOWIECZE KLAMCO ,IC DO KAWIARNI SOWA INTERESIKI ROBIC WSTYC SIE POLAKOW HANBA DLA CIEBIE PRECZ OD POLITYKI JU Z DOSC NAKLAMALES I OSZUKALES LUDZI Z TWOIMI PEOPOWCAMI
  • ~Mb
    (2017-07-11 18:16)
    Ja nie rozumię? Ty benkarcie, ja wszystko rozumię. Ja jezdem pan.
  • ~JÓZIEK DYRMAANN
    (2017-07-11 20:05)
    SHRECK - JEGO MINA MÓWI SAMA ZA SIEBIE . FINITO DE LA COMMEDIA - JESTEŚCIE SKOŃCZENI NA WIEKI WIEKÓW AMEN !
  • ~Gosc
    (2017-07-11 21:30)
    re Elzunia................ Siedzisz panna na Zachodzie w demokracji . Glosowalas na PIS. Wracaj Q..... do kraju i nie nasmiewaj sie z ludzi, ktorzy z tymi , im przez ciebie narzuconymi marionetkami musza na codzien zyc! Wroc. Poszukaj pracy . I moze wtedy przeprosisz panno Elzuniu.
  • ~Szrek
    (2017-07-12 08:53)
    Uderz w stół, Widelec się odezwie.