Reforma sądownictwa nie zaszkodziła PiS. Poparcie dla rządzącej partii rośnie. SONDAŻ

PiS - mimo protestów przeciw reformie sądownictwa - nie traci poparcia. Jak wynika z sondażu dla "Rzeczpospolitej", partia Jarosława Kaczyńskiego zwiększa przewagę nad przeciwnikami.

wróć do artykułu
  • ~Grzesiu
    (2017-07-23 20:11)
    PIS to jedyna polska partia polityczna która zrobi porządek
  • ~boor
    (2017-07-23 19:30)
    PIS niech robi co ma do zrobienia, bo tego oczekują Polacy. Powtórzę za Tuskiem, kiedy PO sprawowało rządy : "Psy szczekają, a karawana idzie dalej" " i niech tak zostanie" - to cytat Komorowskiego z grudnia 2016.
  • ~boor
    (2017-07-23 16:38)
    Kochani rodacy, każdy z nas kto miał styczność z wymiarem sprawiedliwości, wie dobrze jak sądy działają, na jaką sprawiedliwość może liczyć przeciętny obywatel, nie posiadający pieniędzy na dobrego adwokata. Często przegrywa sprawy, które w świetle prawa powinny być wygrane. Sama tego doświadczyłam, wystarczy włączyć program Pani Jaworowicz (chwała jej za to że jest) ale także wiele innych gdzie wyraźnie widać co może szary obywatel skrzywdzony przez lekarzy, komorników, sędziów, złodziei działających w sposób zorganizowany. Sąd nadzwyczaj często staje po stronie sprawców ponieważ to oni mają pieniądze. Ilu uczciwych obywateli, przedsiębiorców straciło dorobek swojego życia, zdrowie, a nawet targnęło się na własne życie. Nie wspomnę o sprawach rodzinnych gdzie biednym rodzinom bezduszni sędziowie odbierali dzieci narażając na traumę i rozpacz całą rodzinę, fundując dzieciom takie piekło. Nie dajmy się omamić, totalnej opozycji. Uczciwy, słabszy obywatel powinien być chroniony przez prawo. Pora skończyć z tą kastą, za długo się panoszyła. Wystarczy popatrzeć na twarz Pani Prezes Sądu Najwyższego ile w niej arogancji, pychy, buty, jest pewna że należy do lepszego gatunku, który ma prawo rządu dusz. Opowiedzmy się za prawem w prawdziwym tego słowa znaczeniu.
  • ~WygramyWYSOKOwybory
    (2017-07-21 15:26)
    Brawo PIS !!!. Polacy popierają duże zmiany w sadownictwie i szeroko pojętym wymiarze sprawiedliwości.
  • ~odwr
    (2017-07-21 14:27)
    P-łazińce O-bleńce robią błąd za błędem. Czy trudno było obliczyć, że okradzionych przez sądy, ograbionych z godności człowieka w sądach, oszukanych złymi wyrokami, uznanych za winnych a niewinnych jest kilka razy więcej niż całego środowiska uważającego wolińską za sympatyczna panią, a brata michnika za starannego prawnika. Czy głupkowaty Grześ nie potrafi liczyć? Teraz czas na to, aby właśnie te okradzione i skrzywdzone przez sądy osoby wyszły na ulice. Wówczas głupkowaty Grześ będzie musiał szybko i daleko wiać. Przecież Bolęsa twierdzi, że już czas na metody niedemokratyczne.... To możecie się tego na własną zgubę doczekać. Pogonią was z tych waszych kodziastych demonstracyjek nie policjanci ale zwykli Polacy. Po przeciwnej stronie ulicy niezadowolonych z obecnych sądów stanie więcej niż cieleckich i sthurów. Tak głupkowata opozycja sprawia, że PIS nie ma z kim przegrać. Obroną łapówkarzy, mafiozów i skorumpowanych sędziów chcecie zjednać wyborców. Znaczyć to tylko może, że inaczej niż w wyborach chcecie odzyskać władzę, bo w wyborach podzielicie los sld i w komplecie wylecicie poza Parlament.
  • ~nikon
    (2017-07-21 13:53)
    No i tu jest ból dla opozycji. Oni dalej niczego nie zrozumieli i nie pojmują dlaczego tak się dzieje z tym poparciem. Bo zdecydowaną większość Polaków najbardziej obchodzi ich własne życie, chcą dobrze zarabiać, godnie żyć, mieszkać, czuć się bezpiecznym w kraju. A w tym temacie opozycja leży na łopatkach, nic nie proponują dla tzw. mas, nic nie mówią co zrobią że "Kowalski" będzie miał lepiej jak oni będą rządzić. I mają to co mają. Kiedy opozycja w końcu to zrozumie i nie będzie oderwana granatem od rzeczywistości ????
  • ~Senator
    (2017-07-21 13:29)
    Te słupki to pic na wodę fotomontaż. Opłaca je pis. Prawdą jest też to, że pewna część narodu to judasze za 500 zł; że polak lubi jak go ktoś trzyma za mordę, że katopolak nie ma godności i honoru. Rozsądny polak wie kto doprowadził do katastrofy smoleńskiej - Kain.Część hołoty polskiej obudzi się gdy będzie za późno i wtedy ta judaszowska danina będzie psu na budę.
  • ~BRAVO
    (2017-07-21 13:29)
    BRAVO PIS I KUKI
  • ~Nicolae
    (2017-07-21 13:26)
    Dedykuję Wam pisowscy "bohaterowie" książkę o Nicolae Ceausescu. Nieżyczę wam tego, ale dla was tak się to moze skończyć.
  • ~Rude Popychło
    (2017-07-21 13:24)
    i będzie rosło
  • ~Chleb byl po 8 i to bez maku.
    (2017-07-21 11:41)
    Good Day. Good Luck.. .Good Bye. Bo takie jest zycie,gdy robisz na dwie zmiany i wstajesz o swicie
  • ~Jst
    (2017-07-21 11:36)
    Tym wszystkim, którzy tak bronią tego wychodka dedykuję rumuński film o losach Cygana Crulika ********** przez krakowskich niezawisłych!!!Ten film trzeba także koniecznie wysłać Timmermansowi.
  • ~Helena
    (2017-07-21 11:05)
    A jednak trole pisowskkie za !.2 zł nie odpuszczają a teraz do rzeczy na jakiej grupie reprezentatywnej były robione tę badania ? Przeczytałam .że ma grupie 100 osób a w jakim regionie ? tego już nie napisali . Ostatnio sondaże to jakaś brednie nie wierzę w tak wysokie poparcie dla tej partii nasze społeczeństwo jest mądre i nawet 500 zł tego nie zmienią, nie można się tak tanio sprzedać nie można tak tanio sprzedać własnej wolności
  • ~dave
    (2017-07-21 11:04)
    BRAWO PIS! NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ TYM KOMITETEM OBRONY DARMOZJADÓW !
  • ~koltetos
    (2017-07-21 10:28)
    Polacy nie lubia wariatow i paranoikow i wykazuja absolutna determinacje w zakonczeniu tego cyrku nazywanego panstwem po 89. Prokuratura przestalanie patyczkowac sie z od lat chronionymi przestepcami jak chocby sprawa zamordowanej Iwony Cygan dosc swietych krow jestescie takimi samymi obywatelami wobec panstwa i tak samo macie byc sadzeni za przestepstwa jak inni. Narod byl juz udreczony sadami ich calkowita niezaleznoscia od panstwa i obywatela.
  • ~san
    (2017-07-21 09:55)
    Ale jaki program ,jaki program panie marszałku? Najprostszy ,gonić kwy i złodzieje panie hrabio.
  • ~Rak.
    (2017-07-21 09:51)
    PiS zasługuje na wielki SZACUN,to jest naprawdę Dobra Zmiana.Brawo,brawo,brawisimo.
  • ~za gomułki było 100 proc.
    (2017-07-21 09:45)
    Myślę że w tvpis poparcie dla pisu to już 100%, zresztą po co się ograniczać ... 200% ... 350% ... 1000% hihihihi
  • ~qaduq
    (2017-07-21 09:36)
    PiS trafnie wskazał korporacje, jako miejsce zawłaszczenia władzy i korzyści. Wkrótce zrozumieją to młodzi ludzie, dla których będzie to szansą awansu. Niestety. Każda rewolucja odbywa się czyimś kosztem. Dziś jest powtórka z czasów ZMP i stawianie na współczesnych pryszczatych. Zapomina sie, że to oni stali potem na czele zmian Października 56, kiedy wywalano stalinowców. Dzisiejsi politycy bezwiednie szykują swoich następców i grabarzy dziś głoszonych idei. Zobaczy, kto pożyje.
  • ~warszawiak
    (2017-07-21 09:25)
    PetRUSKI to ciemnota łażąca po KRZESŁACH z BUCIORAMI

Może zainteresować Cię też: