Prezydent Warszawy: Także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Rzeczniczka PiS: To wypowiedź skandaliczna

| Aktualizacja:

W ocenie rzeczniczki PiS Beaty Mazurek wypowiedź prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas uroczystości z okazji 73. rocznicy Powstania Warszawskiego była skandaliczna. Rzeczywistość jest dziś inna niż 73 lata temu - zaznaczyła Mazurek.

wróć do artykułu
  • ~Sokular
    (2017-08-01 11:05)
    ............może jeszcze uprawiać nad Bałtykiem Po-plażing polityczny oraz położyć się przy Sejmie i tupać gołymi nóżkami o osłonę blaszaną-razem z ubeckimi dziećmi. Teraz każdy pokazuje GDZIE jest.Jedni ginęli za ojczyznę inni czekali na ich kamienice.................................................
  • ~gadojan
    (2017-08-01 07:49)
    Tylko pani prezydentowa mowila o innej demokracji i innej wolnosci hm
  • ~To istotnie jest wypowiedź skandaliczna!
    (2017-08-01 05:06)
    Jak może człowiek PO POdstawówce - niechby i prezydent Warszawy - oddzielać przecinkiem POdmiot od orzeczenia?!
  • ~aplebum
    (2017-07-31 23:45)
    Biedna ta Polska.
  • ~pendolino
    (2017-07-31 23:16)
    Te zdjecie to z Polski czy z Izraela?
  • ~syrenka
    (2017-07-31 21:33)
    ...przestańcie judzić i szczuć obrzydłe pismaki z der dziennik...za szczucie i judzenie spotka was kara niebios.....
  • ~ciekawy
    (2017-07-31 21:33)
    No to kiedy POlka Gronkiewicz zatelefonuje PO czolgi Putina ?
  • ~Don Carlos
    (2017-07-31 21:15)
    Jak widzę panią Mazurek to tak jakbym widział tow. Wandę Wasilewską, niezłomna, harda i często na bakier z kulturą.
  • ~Jabis
    (2017-07-31 20:07)
    Ale wysyp PIS-trolli! Co boli PIS-trolli? Własna głupota ich boli. Już nie wiadomo, kto głupszy oni czy missPIS Mazurek?
  • ~Paweł
    (2017-07-31 20:04)
    Bufetowa po raz kolejny zaprzepaściła świetną okazję, aby milczeć.
  • ~Polacy murem za PIS
    (2017-07-31 19:22)
    Ta wypowiedzia Waltzowa pokazuje, ze nienawidzi Polski I Polakow, ze traktuje ich instrumentalnie dla swoich zlodziejskich geszftow. Młodzi Polacy nie sa tacy glupi, zeby walczyc I umierac za ydowskie zlodziejstwa, a swoja nedze, niewolnictwo I poniewierke.
  • ~Kontemplyta
    (2017-07-31 18:57)
    Hania ma dobre serce - cała kolejka Arabów i Kazachów stoi po zapomogi na Pl.Bankowym 3.5/ Tylko fundacja małych i średnich firm, tak ogłaszana przez lata przez Wyborczą to lipa - sprawdźcie sami - nic tam nie ma.Za to HGW obiecuje przedszkola, ścigając się z PiS.
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-07-31 18:50)
    HE HE HE - SAMI SWOI - RYFKA GRUNDBAUM I REBE ! JACY WESELI , JACY ZADOWOLENI . KIEDY TE INDYWIDUA WYNIOSĄ SIĘ Z TEGO BIEDNEGO KRAJU ?
  • ~za cene zycia
    (2017-07-31 18:35)
    ilez jeszcze beda wspaominac tych romantycznych mlodzikow co sie dali nabrac londynskiej dekowni na wznosne idealy
  • ~paka
    (2017-07-31 18:03)
    HGW niech odpowie za to co robi tak jak okradaja Warszawe tak i całą Polskę w imie sądow niezawisłych i sprawiedliwych.Ciekawe czy sprawa amber gold będzie miała finał tzn. czy bedą winni i czy poniosą karę.Czy jak zawsze płaci cała Polska.Dziękuję ci totalna opozycjo a zwłaszcza PO,ze oddałaś nasz kraj niemcom bez jednego strzału.
  • ~wiosło
    (2017-07-31 18:00)
    ta kobieta to przestępczyni ,która okradła Polske i polaków ,jak można wypowiadac się na jakikolwiek temat ,z jej ust to słowa,arogancji ,butności i chamstwa , ona przynosi nam wstyd, w jakim państwie złodziejka sprawuje władze ,tylko w Polsce gdzie sitwa pseudosędziów i prokuratorów ,broni złodziei i przestępców takich jak ona czyli bufetowa
  • ~MANNEKEN PIS wypisz wymaluj prezio
    (2017-07-31 17:51)
    I każda musi przejść swoją próbę". Słuszne. Jarek jest wściekły, bo w godzinie próby spał. U mamuśki pod pierzynką. Tysiące internowanych przez WRON, a on spał. Nie powinien dziś przeczyć faktom.
  • ~KODy za ploty
    (2017-07-31 17:40)
    Chyby jest jasna etymologia slowa "pod.judzac" - i to jest wlasnie najlepszy przyklad.
  • ~tom41
    (2017-07-31 17:32)
    Wyraźny wpływ na p. Mazurek wywiera partner - amator kleju.
  • ~emerytka
    (2017-07-31 16:57)
    tego nawet nie warto komentować