Kosiniak-Kamysz: Polityczne kłusownictwo. PiS przeciąga w swoje szeregi polityków z PSL

| Aktualizacja:

Jak donosi "Super Express", niektórzy politycy z PSL otrzymali propozycje przejścia do PiS. - To polityczne kłusownictwo - komentuje sprawę szef PSL Władysław Kosiniak Kamysz.

wróć do artykułu
  • ~pruski dziedzic
    (2017-08-17 11:32)
    Panie Władysław Kosiniak Kamysz, no tak zawsze się dzieje gdy macierzysta organizacja staje się już nie tylko dla elektoratu ale również dla szeregowych członków. Może niektóre wasze .....b...u....r.a.k.i. poczuły, że ważniejsze są dla nich dobro Polski od dobra własnej kieszeni!!!!
  • ~LIs
    (2017-08-17 11:36)
    Okazuje się , że da się żyć z totalnej krytyki - szkoda, bo zwykli obywatele muszą pracować.Nie ma wartości dodanej z waszej obecności w polityce
  • ~man
    (2017-08-17 12:11)
    Przefarbowana z komunistycznego ZSL-u partia " koryto najważniejsze" powinna zostać rozliczona za liczne afery, nepotyzm i wyrzucona na śmietnik historii. Tam jej miejsce. Polacy już nie dadzą się nabrać na ich obrzydliwe kłamstwa, propagandę.
  • ~Wanda
    (2017-08-17 11:55)
    Wy - opozycja tylko krytykujecie i kłamiecie - paskudna rola
  • ~żyrafa_z_ wyboru
    (2017-08-17 11:48)
    I super, nigdy nie jest za późno na dobre dla kraju decyzje.Brawo Angelika, tak trzymać, zostawić żałosnych totalniaków na lodzie!
  • ~s
    (2017-08-17 11:21)
    To straszne ta kobieta wykazywala sie ogromna nienawiscia do POLAKOW, RZADU PIS i ona teraz chce do PIS masakra.
  • ~Marian z B
    (2017-08-17 13:30)
    KOMUNIŚCI PIS - łączcie się !!! Hasło czerwonego Kaczyńskiego, złodzieja trampek ze Świnoujścia czy samochodów z Bielska-Białej ciągle w PIS aktualne.
  • ~adrian
    (2017-08-17 13:42)
    a ja wierzę, że wkrótce zobaczę klepsydrę gnoma i jego czarno białe zdjęcie w internecie....i wszystkie problemy same się rozwiążą...
  • ~wyborca psl
    (2017-08-17 12:51)
    Do kiedy nie odetniecie się od takich złodziei i łapówkarzy jak J. Bury to taka sytuacja będzie postępująca w szybkim tempie
  • ~slazak
    (2017-08-17 13:13)
    Totalitarna wladza wymaga totalnej opozycji. Blaszczak mowi o tym mowi w co drugie zdaniu .
  • ~pola
    (2017-08-17 14:45)
    wcale sie nie dziwie jest w komisji -widzi oszustwa -a przeciez rzadzilo po i psl --to kazdy ucziwy tak postapi ile jeszcze jeszcze jest ucziwych w psl
  • ~+60