Reklama
Reklama
Reklama

Radni PiS nie chcieli ronda Jarugi-Nowackiej. "W Smoleńsku zginęli też źli ludzie"

Uroczystości porzebowe Izabeli Jarugi-Nowackiej
Uroczystości porzebowe Izabeli Jarugi-Nowackiej / Polska Agencja Prasowa / Grzegorz Jakubowski
Jednych upamiętniają, o innych zapominają - zarzuca PiS-owi Barbara Nowacka, córka Izabeli Jarugi-Nowackiej. To reakcja na nowe informacje, w sprawie głosowania radnych Prawa i Sprawiedliwości – nie chcieli ronda imienia polityk, która zginęła w katastrofie smoleńskiej.
Reklama
Reklama
Tematy:
W Smoleńsku zginęli też źli ludzie Kaczyńśki rondo katastrofa smoleńska Słupsk jaruga nowacka

Powiązane

Reklama

Komentarze (37)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • sic.
    2017-10-13 08:17
    To tylko potwierdza jaka partia jest PiS .... chamstwo, zero wartosci. Niestety Pis to najgorszy sort polactwa. To oni sa tymi o ktorych mowil kaczynski bez zadnego trybu.
    0
    zgłoś
  • salamandra
    2017-10-12 18:06
    ...bo złą kobietą była? No to już mamy apogeum głupoty narodowej, a ta wybija jak nieczystość ze studzienki. Czemam na inkwizycję!!!!
    0
    zgłoś
  • gadojan
    2017-10-12 17:45
    A dlaczego nie?....zaczynacie byc jak Po , tylko tak dalej a do wyborow coraz blizej
    0
    zgłoś
  • kobuz#
    2017-10-12 13:40
    Bo jak nie będziemy mieć wzorców .. Chroń mnie Panie Boże przed takimi wzorcami fundamentalistów katolickich jakim jest Wojciechowicz. Panie Wojciechowicz my mamy XXI wiek, a nie średniowiecze. To, jak pan chcesz żyć, jest pańską sprawą, ale nie zmuszaj nikogo do własnego światopoglądu i nie oczekuj, ze pańskie życie jest bardziej wartościowe, jak życie innowiercy!. Niech pan nie ocenia ludzi kto jest złym, a kto jest dobrym człowiekiem. Proponuje te kwestie pozostawić ludziom, którzy maja więcej pojęcia w temacie, jak niejaki Wojciechowicz. To, czy Pani Jurgiel-Nowacka była złym człowiekiem, jest tak relewantne, jak moje zdanie o złym, wcale nie najlepszym (wbrew twierdzeniu prezesa) prezydencie Lechu Kaczyńskim. Więcej skromności i pokory, jak arogancji i buty, żeby nie powiedzieć bezczelności prostackiej.. so what
    2
    zgłoś
  • WWW
    2017-10-12 13:28
    Nie POdchodziła mi ta kobieta strasznie szczuła matki co rodziły dziecko to był jakiś człowiek nie do zaakceptowania tylko DZIENDER u NIEJ BYŁ w GŁOWIE
    6
    zgłoś
  • libek
    2017-10-12 11:56
    CUCHNĄCA ZMIANA...
    3
    zgłoś
  • tor
    2017-10-12 10:54
    A mnie jak zawsze nurtuje jedno . Dlaczego do cholery kazdy kapelan wojskowy jest praktycznie starszym oficerem . Dlaczego nie są to pracownicy cywilni i dlaczego ja MUSZĘ jak i inni płacić za to i to nie mało . Ktoś mi powie że nie chodzi tu tylko i wyłącznie o FORSĘ i dobrą emeryturę po paru latach służenia no właśnie KOMU ? Dzisiaj tys żołnierzy nie jest skoszarowanych jak kiedyś . Kazdy może iść do kościoła kiedy chce
    2
    zgłoś
  • raz dwa trzy
    2017-10-12 10:53
    W czerwonym Słupsku zawsze rządzili lewacy i komuniści ....czy upamiętnili kogokolwiek innego poza Jarugą-Nowacką z SLD (nawiedzoną feministką)?????
    14
    zgłoś
  • jerzy
    2017-10-12 10:39
    Jako PISowiec powiem że od oceniania ludzi nie są PISowcy w Polsce żyje jeszcze duża grupa która PIS nie popiera i też sa Polakami wiec ciszej i troche pokory
    4
    zgłoś
  • old 62
    2017-10-12 10:28
    Od oceny tego,kto jest dobrym lub złym człowiekiem jest Bóg, a nie jacyś partyjni.
    3
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • E tam...,,,,.,,,,,,.
    2017-10-12 10:25
    Nowacka wsławiła się tym,że zginęła. Ilu ludzi ginie codziennie na ulicach . Czy każdy powinien mieć rondo?
    13
    zgłoś
  • Nan
    2017-10-12 10:14
    Buraki i wszystko na temat😂😂😂
    5
    zgłoś
  • T. Kościuszko
    2017-10-12 10:04
    PiS - siewcy nienawiści!
    18
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • add
    2017-10-12 10:03
    A Kaczyński, Błasik, Gosiewski... to niby godni?
    5
    zgłoś
  • RR
    2017-10-12 10:02
    I oni zwą się katolikami,to jakaś bzdura,talibami chyba?
    19
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • www
    2017-10-12 10:01
    OBRZYDLIWY TEN PISOWIEC, Jaruga-Nowacka to byl jeden z najuczciwszych politykow. Po takim praniu mozgu jak oni przeszli juz trudno z nimi rozmawiac...
    17
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • szczuje der
    2017-10-12 09:57
    ...internauci zauważcie, że pod artykułem pismaka z der dziennik i szkopa wydawcy brak nazwiska tego piszącego mendziora...tyle w temacie ..judzenie i szczucie to zadanie dla płatnych najemników w der dziennik...
    43
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • proste
    2017-10-12 09:55
    kazde rondo powinno byc im Lecha Kaczynskiego
    13
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • eryk
    2017-10-12 09:46
    jak wygra po i zsl i komunisci to se upamietna swoich towarzyszy
    38
    zgłoś
  • xxxx
    2017-10-12 09:29
    Idąc za logiką posła pis, Kaczyński też nie powinien mieć pomnika ; niczym się dla naszego Kraju nie zasłużył
    25
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś