"Jesteśmy rodziną i jestem przekonany, że w tej jedności uczestniczy prezydent". Konferencja liderów Zjednoczonej Prawicy

| Aktualizacja:

Zjednoczona Prawica jest rodziną, która idzie drogą prowadzącą do sukcesu Polski; jestem przekonany, że w tej jedności uczestniczy prezydent Andrzej Duda - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak ocenił nie wszystko, co czyni obóz rządzący jest "doskonałe" i zapowiedział "korekty".

wróć do artykułu
  • ~ale żart
    (2017-10-21 14:34)
    kaczfi wielki szacun w porównaniu z histerycznym kwikiem szmaciny wygrywasz. szmacina kwiczał jak zarzynane prosie ty przemawiałeś jak mąż stanu
  • ~z
    (2017-10-21 14:30)
    BRAWO PIS W JEDNOSCI SILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~JMK
    (2017-10-21 15:37)
    Tak trzymać.Realizować obietnice wyborcze ,tak jak to robi PIS do tej pory.
  • ~Wilga
    (2017-10-21 15:42)
    Macie mandat społeczny w wyniku wgranych wyborów, więc zmieniajcie Polskę dalej tak jak obiecaliście.Realizacja obietnic gwarantuje kolejne zwycięstwa wyborcze.
  • ~MOZ
    (2017-10-21 15:47)
    W jedności siła.Dopóki ambicje personalne będą mniej ważne niż zapowiedziany i realizowany program , kolejne wybory znów wygra PIS.
  • ~AAA
    (2017-10-21 15:56)
    Przecież każdy rozumny Polak widzi zmiany w sprawowaniu władzy.POprzednicy tylko korzystali a tu aktualna władza potrafi podzielić się ze społeczeństwem.Tak trzymać.
  • ~Jest tego na pęczki
    (2017-10-21 15:10)
    POlszewiki mają zlik,widować Województwa i zrobić areszty na siebie bo jest tego POczynaiąc od WALCOWAEJ itp,.
  • ~WAŁ
    (2017-10-21 16:09)
    Totalna ulica i zagranica ze wstydu ze swoją konwencją uciekła do Łodzi.Naobiecywali tam znów gruszek na sośnie. Póki co to PIS co obiecał to realizuje aby tak dalej.
  • ~kate
    (2017-10-21 15:49)
    Czy kodziarstwo i UBole nie potrafia komentować bez używania obelg i obrazania adwersarzy. Robi to Schetyna, Petru i ich ludzi, robia to ich trolle w internecie, a pózniej zdziwienie, że poparcie spada. Panie Schetyna, Panu naprawde podoba się to i jak Pan mówi?
  • ~PISMONOPOL
    (2017-10-21 14:54)
    Jeden PIS /?/ wraz z przyssawkami /?/ nie oznacza jedności ! Znowu złodziejskie hasło PISkiboli tak samo jak "dobra zmiana" nawet nie wiadomo dla kogo. Czyste łgarstwo niczym czysta wódka dla ciemnego luda.
  • ~PIS Bolszewicy precz
    (2017-10-21 15:18)
    A czemu to tak cicho o SKOK-ach????Afera wiekszego kalibru jak Amber Gold.... Nastepny rzad pokaze jak wielka jest skala przekretow,kumoterstwa,kolesiostwa PIS i dzialania na szkode panstwa polskiego. Schefernaker skala dojenia przez misiewiczow jest 5 razy wieksza ---------- wystrzelcie nawet rakiete w kosmos ze swoim banerem i tak za 2 lata was pogonimy
  • ~plaszczak
    (2017-10-21 15:15)
    Tlusta , glupawa sadurska ma teraz 128 000 zl +premie na miesiac, a Misio misiewicz od maciarenki ma 50 000 zl/miesiac +premie i nic nie robi...! IPN ma duze powyzki za falszywki i produkcje "SB" kwitow.... A lekarze , chore dzieci i emeryci moga zdychac i modlic sie ! Dobra zmiana dla knurow z PIS
  • ~Ucho prezesa
    (2017-10-21 15:17)
    Szpiegowskie disco-polo w trybunale. Kaczyńskiemu nie wystarczy proste zwycięstwo. Musi jeszcze upokorzyć wroga. Wtedy triumfuje. ciekawe, czy jak się spotykają, to mówią po rosyjsku.. nie byłbym zdziwiony
  • ~DM
    (2017-10-21 17:49)
    Tych dwoch na zdjeciu , po prawej i lewej to obstawa? Trzeba przyznac , ze PISzielstwo wie jak sie produkowac ! Trza wziasc malego do srodka , a goryle powinne zlozyc dlonie jak do modlitwy i ciekawie sluchac slow oszoloma. HELP! To tak sztuczne i beznadziejne gloopie jak Hollywood ! ( maly przeciez aktorem byl...................)
  • ~ONDEJ
    (2017-10-21 16:56)
    I rzekł KACZYŃSKI: "ambicje personalne chęci zajmowania różnych stanowisk - oczywiście mają miejsce" - zapewne miał na uwadze własnego KUZYNA. Niech więC zacznie od porządkowania pod własnymi drzwiami". JEDNO WIELKIE ZAKŁAMANIE
  • ~fregat
    (2017-10-21 15:50)
    śmieszne to było ...wyszli i powiedzieli co wszyscy wiedzą .....3 -pajace
  • ~wams
    (2017-10-21 16:18)
    Jak jest doskonałe to po co korekty??
  • ~nina
    (2017-10-21 14:58)
    Ale sie boja konwencji ,od razu konferencja prezesa i przystawek zeby zapewnic ze zyja,istnieja i sa zwarci do dzialania i dzielenia spoleczenstwa,co za obluda , czego sie boicie panowie ze was rozlicza za klamstwa i szubrawstwa?.
  • ~Monachijski
    (2017-10-21 19:22)
    Skąd PIS bierze tylu inteligentnych "komentatorów" szermujących "rzeczowymi argumentami i subtelną polszczyzną ?
  • ~Cris.
    (2017-10-21 17:44)
    Wszystko wskazuje na to, że to Kaczyński chce zająć stanowisko Ziobry, ale przed tym doprowadzić do wygodnych dla siebie zmian, o które tak bardzo zabiega i nawet jego sojusznicy tego tak na prawdę nie rozumieją!

Może zainteresować Cię też: