Frasyniuk do Kaczyńskiego: Jak się spotkasz z bratem, to ci napluje w twarz

| Aktualizacja:

Takimi słowami zwrócił się Władysław Frasyniuk do Jarosława Kaczyńskiego podczas rozmowy z Katarzyną Kolendą-Zaleską.

wróć do artykułu
  • ~odp.
    (2017-11-15 12:54)
    Nie ju dź men do i nie strasz tym, czego sam nie chcesz spotkać, bo cię samego to opluwanie pyska zacznie dotyczyć i to już za życia.
  • ~kolo.
    (2017-11-15 13:11)
    A ja bym frasyniuk napluł tobie w twarz?
  • ~JAK
    (2017-11-15 13:00)
    HIPOKRYTA---ODDAJ KASE SOLIDARNOSCI---CIEKAWE JAK ZLODZEJE Z O ROZNYCH BARWACH LACZA SIE WE WSPOLNOTE.
  • ~ktos to napisal anonomowa i zapomnial sie podpisac
    (2017-11-15 13:27)
    Źródło: TVN24 Tagi: napluje, onr, Marsz Niepodległości, prowokacja, brat, Jarosław Kaczyński, Władysław Frasyniuk Nie problemem jest dla nas, ze ktos tak ostro powiedzial, ale to, ze ktos to pisze i eksponuje, w dodatku anonimowo, bez podpisu
  • ~eko
    (2017-11-15 13:08)
    Ty czerowony Władek w zycie pozagrobowe wierzysz ?
  • ~Lucjan
    (2017-11-15 12:50)
    Myślę, że Władek zgłupiał na starość.
  • ~momo
    (2017-11-15 12:50)
    Brawo !!!
  • ~abra
    (2017-11-15 13:05)
    Ale ten facet boi się rozliczeń - co z kasą Solidarności?
  • ~bary07
    (2017-11-15 13:27)
    Uważam że trzeba by było napluć Frasyniuk w twarz dzisiaj żeby facet oprzytomniał, przecież swoimi wypowiedziami nie zdobywa elektoratu dla opozycji a wręcz przeciwnie otrzymuje poklask jedynie w sekcie antyrządowej a oni są i będą zawsze ,można powiedzieć że w tej chwili jest trojanem Kaczyńskiego - może to i dobrze
  • ~miłośnik PO
    (2017-11-15 12:47)
    Brak słów.
  • ~viki
    (2017-11-15 15:23)
    Jeżeli twarz Jarosława Kaczyńskiego jest twarzą faszysty , to czym jest twarz Frasyniuka , który z dnia na dzień z biednego opozycjonisty stał się właścicielem floty tirów?Wypadałoby lepiej sprawdzić co stało się z pieniędzmi "Solidarności". Może były opozycjonista Józio Pinior , który ma coś wspólnego z braniem łapówek będzie pamiętał?
  • ~To ja.
    (2017-11-15 15:29)
    Frasyniuk, tobie cała Polska pluje w mordę,a ty wołasz że deszcz pada.
  • ~eta
    (2017-11-15 15:30)
    tak sie wyrazac moze tylko szofer..........................
  • ~hasse
    (2017-11-15 15:52)
    uwazaj kapusiu peo jak bedziesz chodzil po wroclawiu bo spotka cie taki deszcz !!!!!!.........
  • ~Gress
    (2017-11-15 15:35)
    Frqasyniuk to jedna wielka zielona plwocina
  • ~stgrhs
    (2017-11-15 16:13)
    Władziu, a do kogo należy zajazd w Mazurowicach? Za jakie pieniądze został wybudowany? Gdzie jest kasa Solidarności, co to niby u Gulbinowicza zdeponowaliście?? Pytania mnożą sie jak króliki.
  • ~internautka 50+
    (2017-11-15 13:33)
    Więcej takich wypowiedzi to PISOWI sondaże wzrosną!Polacy jaśniej i coraz częściej słyszą kto uprawia mowę nienawiści
  • ~helena
    (2017-11-15 13:59)
    Frasyniuk powinien się leczyć ,bo rozumu już w tym wieku nie przybędzie!!!! wstyd kogo nam podsuwano przez te 30 lat jako wzór do naśladowania ,teraz to dopiero wychodzi !!!! żenada.
  • ~Wincenty K
    (2017-11-15 13:03)
    Panie Wladyladyslawiet brat nie bedzie sobie kalal opinii u Stworcy i u nas.
  • ~jam772
    (2017-11-15 14:03)
    A ciebie będą UBECY po rekach całować!!!!!

Może zainteresować Cię też: