Szef BBN o wpisie Tuska na Twitterze: Podcina gałąź, z której paskudzi do własnego gniazda

Paweł Soloch ostro ocenił niedzielny wpis Donalda Tuska na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~helena
    (2017-11-20 09:34)
    Tusk tęskni za aferalną polityką????? Tyle osób odsunięta od koryta rodzi takie wpisy.Niestety Rychu,Zdzichu i Grzechu już nie wrócą!!!!
  • ~topek
    (2017-11-20 08:58)
    Ryzy śmieć.
  • ~Paweł
    (2017-11-20 09:11)
    Tusk juz nie jest nasz , zreszta dawno juz nie był , juz go niemcy przerobili .To kolejny kandydat na czarna liste w naszej historii.
  • ~To ja.
    (2017-11-20 09:02)
    Słońce Peru,to szmata, w którą buty wycierają sobie europosłowie, gdy wdepną do psiego ówna.
  • ~iwanka
    (2017-11-20 11:06)
    Ale dyzurni ubekow uaktywnili sie.daleko z ta szmata tuskiem nie zajedziecie. Narod rozliczy was za te afery.
  • ~V kolumna
    (2017-11-20 11:03)
    Tusk z polecenia Berlina, a pośrednio Moskwy, wysłał sygnał do Kongresu USA, żeby zablokowali sprzedaż systemu antyrakietowego "patriot" do Polski, bo Polska jest "niewiarygodnym członkiem NATO". Zobaczymy wkrótce czy kongresmeni dadzą sie złapać na ten lep wyprodukwany w Moskwie. Rakiety w pobliżu Moskwy skutecznie by k a c a p o m utemperowały zakusy na siłowe rozwiązania w Polsce i Niemcom na powtórke z historii
  • ~tusk POd wariograf i transmisja na żywo..... .
    (2017-11-20 08:54)
    ta M E N D A za Smoleńsk ,kradzież OFE ,bąka i TuskAmberGold POd CELE !!! DOŻYWOTNIO !!!
  • ~student
    (2017-11-20 10:41)
    Ryża szuj o wa ta M E N D A tym swoim wpisem oznajmiła Polakom, że wycofuje się z polskiego rynku POlitycznym rynkiem i już myśli na modłę Szredera jak tu by się zaciągnąć do POciągania rydwanu Putina!
  • ~misia
    (2017-11-20 09:01)
    tak przy okazji, a co tam słychać u TW Wofgang? Kto tym razem go werbuje?
  • ~co za wrażliwość udawana
    (2017-11-20 10:25)
    Od kiedy on taki wrażliwy? Jako katolik przez ponad 20 lat był w ciężkogrzesznym związku niesakramentalnym, bez przeszkód, aby zawrzeć związek sakramentalny i spał bardzo spokojnie....
  • ~misia
    (2017-11-20 08:50)
    ależ prawa strona się zagotowała, strzał może nie był subtelny ale celny do bólu, publicznie padło stwierdzenie o tym, o czym mówi 3/4 normalnych Polaków
  • ~MKoro
    (2017-11-20 08:55)
    Gniazdo, w którym hoduje się pińcet-kaczki, nie jest gniazdem Tuska. Ani moim.
  • ~On
    (2017-11-20 09:10)
    Celnie w PisKomunę!!!!
  • ~nina
    (2017-11-20 09:21)
    Wystarczyly dwa zdania ,Tusk trafnie ocenil sytuacje rzadu PiSu, a wszyscy w PiSie dostali rozwolnienia ze powiedzial prawde,ze obnazyl glupote rzadu PiSu, oj zabolalo,boicie sie Tuska,pomimo zakladania podsluchow,wysylania ludzi zeby nagrrywali Tuska nie macie nic,Tusk jest skromny i czysty,nie zmienia zdania i nie jest choragiewka,nie jest obrotowym.
  • ~autor nieznany
    (2017-11-20 09:43)
    Tusk, wzor i ulubieniec wszystkich kolaborantow bedzia mial problem. W Niemczech padly rozmowy koalicyjne - przez emigrantow . Merkel grozi zaglada. Prawdopodobnie wybory zostana powtorzone. Tusk bez Merkel bedzie tylko zerem. Myslacy Niemiecy, na forach pisza, ze to najszczesliwy dzien od 12 lat - precz z Merkel
  • ~Antysystem
    (2017-11-20 09:59)
    Nie ma co się rozpisywać .Napiszę tak "rudy łepek".
  • ~Ala
    (2017-11-20 08:48)
    Brawo
  • ~STEFCIU
    (2017-11-20 09:38)
    CZY PISOWSKIE PROSTYTUTKI MOGĄ PRZESTAĆ KWICZEĆ?
  • ~Prezes GS-u zwanym PIS-em
    (2017-11-20 09:10)
    Czy Wy kulturnyj motłoch nie możecie trochę kulturalniej.
  • ~emeryt _z_ulicy
    (2017-11-20 09:16)
    To dlaczego prezydent wykorzystuje ulice i szarego czlowieka aby sie poskarzyc na d...aPIS-Y. Czy nie ma innych narzedzi. D...a skarzypyta wywleka temat na ulice. Fuj to smierdzi!!!!

Może zainteresować Cię też: