Radio ZET: Hanna Gronkiewicz-Waltz przestanie być wiceszefową PO

| Aktualizacja:

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie będzie - jak dowiedziało się Radio ZET - nową wiceprzewodniczącą PO. Nie wiadomo, czy prezydent Warszawy w ogóle pojawi się na Radzie Krajowej partii.

wróć do artykułu
  • ~Hahaha
    (2017-12-14 16:32)
    Zaczynają wyciągać wnioski z tych 17%. Za późno i za mało ciągną.
  • ~jantar
    (2017-12-14 16:46)
    Nareszcie, chociaż za późno - trzeba to było zrobić 1,5 roku temu, nie byłoby amunicji dla PiS-u.
  • ~lojalny wyborca
    (2017-12-14 16:47)
    Pani Haniu, i bardzo dobrze. Czas odpocząć i zacząć cieszyć się z wydawania ciężko zarobionych pieniążków. Przecież do grobu ich Pani nie zabierze a i wnusiom na pewno wystarczy na godziwe utrzymanie.
  • ~kozioł ofiarny
    (2017-12-14 16:51)
    zostawili HGW na POżarcie lwom , by pełowska reszta mogła przeżyć
  • ~Eah...TuskAmberGold und HGW - WARIOGRAF i transmisja online
    (2017-12-14 17:03)
    rudy zamachowiec Smoleński i złodziejka DZIAŁEK w Warszawie POd jedną CELE !!! Albo kamieniołomy ,DOŻYWOTNIO !!!
  • ~xyz
    (2017-12-14 17:04)
    Takie pociagniencie to musztarda po obiedzie
  • ~wawa
    (2017-12-14 17:11)
    Warszawiacy popierają HGW za dobre rządy w mieście. O kamienicę pytajcie tego co podpisał - zimnego Lecha.
  • ~Wilga
    (2017-12-14 17:11)
    Żadna to sensacja.Trzeba to było zrobić to dawno,dawno temu.Nie pomoże to totalnej targowicy w ociepleniu wizerunku .
  • ~Teodor
    (2017-12-14 17:20)
    Warszawa jest dobrze zarządzana, infrastruktura miejska jest rozbudowywana, tysiące urzędników i pracowników podlegających pod HGW pracuje w sumie bardzo sprawnie. Jestem pod wrażeniem, że kobita jest w stanie tyle uciągnąć i mieć tyle spraw na głowie i pokierować tak dużą organizacją jaką jest tak wielka metropolia. Ktoś jej teraz wyciąga na siłę jakieś błędy, których tak naprawdę nie popełniła.
  • ~ajax
    (2017-12-14 17:21)
    Rychło wczas w PełO połapali się, że HGW jest dla nich kulą u nogi?!Już za późno, nieprzyjemna woń złodziejskiej reprywatyzacji będzie się ciągnąć za PO aż do wyprowadzenia sztandaru, a nawet i PO tym.
  • ~brytan
    (2017-12-14 17:35)
    kot prezesa ściga PO najpierw rzucili na pożarcie Hanie potem Budka a na końcu shrek.
  • ~Z głupia frant
    (2017-12-14 21:12)
    Ale dlaczego ?
  • ~a co z szalupa ?
    (2017-12-14 21:14)
    POdadza na POzarcie ?
  • ~rubin
    (2017-12-14 21:16)
    Oddaj moj Dom w ktorym mieszkam Polske!!!!!
  • ~Najrówniejsza.
    (2017-12-23 09:27)
    Z tego by wynikało że ona jest najrówniejszą osobą w Polsce
  • ~Henrykxx56
    (2017-12-25 00:49)
    Że Hanna Gronkiewicz-Waltz z powodu choroby może w ogóle nie pojawić się na zebraniu Rady Krajowej opozycyjnej partii. Każdy by się rozchorował jak ukradł i ma stanąć przed sądem za kamienice na ul. Noakowskiego 16.
  • ~Z
    (2017-12-25 06:52)
    Kiedy wreszcie odejdzie z ratusza?
  • ~valto
    (2017-12-27 19:58)
    Skoro hgw ma takie zarzuty, to dlaczego jej nie zdejmie cba ?? Ja nie kumam !!
  • ~DZIADEK A ZARAZEM DZIAD ZA 49 LAT PRACY890 ZL DAJE
    (2017-12-28 14:24)
    TEODOR HGW NIE WINNA TUSK NIE WINIEN TRZASKOWSKI DOBRY WUJEK CO PROWADZIL JO NA PREZYDENTA TYLKO NARUD JEST WINIEN.ZLODZIEJSKIE AMBER_GOLD NARUD ZOSTAL OKRADZIONY TUSKA SYN MOWIL ZE TO SCIEMA.GHW ZE ONA DBALA O LOKATOROW TYLKO MAFJA RZODZILA W RATUSZU I WYRZUCILA LOKATOROW NA BRUK TO JEST HANBA ZE 8 LAT NIKT NIE RZODZIL POLSKO.SLUZBY NIC NIE WIDZIALY RZOD PO I PSL OPASKA NA OCZACH BYLO ROBTA CO CHCETA I KRADLI8 LAT A NARUD CORAZ BARDZIEJ BYL GNEBIONY I OPLUWANY.CO TERAZ PO LATACH WIDAC WIEK64 LATASTAZ49 LAT15 WARUNKI SZKODLIWE NIE UZNAWANE PRZEZ SOD I ZUS I NA REKIE SWIADCZENIE890 ZL.TO JEST HANBA DLA SLD SDPL UP PO PSL TO BYL ROK2001.TO TE PARTJE OKRADLY MATKI Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH.ORAZ LUDZI ZWOLNIONYCH Z WINY ZAKLADU TE PARTJE OBNIRZYLY NAM SWIADCZENIA ZE160% DO80%.TO BYLO HAMSTWO I ZLODZIEJSTWO NA SWOIM NARODZIE.JAK W JAPONI SEPUKU.HANBA!!!