Burza po słowach premiera Morawieckiego dla "Washington Examiner". KRS: Tezy działają na szkodę Polski

Przeciwko "niepopartym żadnymi dowodami oskarżeniom wobec sądów i sędziów", formułowanym przez premiera Mateusza Morawieckiego zaprotestowała w środę w przyjętym stanowisku Krajowa Rada Sądownictwa. Według KRS, takie tezy "znieważają i działają na szkodę" Polski.

wróć do artykułu
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-20 16:18)
    Jeszcze nie premier a już ... naszczekał na Polskę. To po to wykopano tą: kłamałam ... kłamię ... będę kłamała - aby nastał: kłamałem ... kłamię ... będę kłamał?! Cała nadzieja i inteligencji i elokwencji ministra Suskiego.
  • ~#
    (2017-12-20 16:20)
    Szanowni sędziowie KRS — mieliście 27 lat na „samooczyszczenie” zapowiadane ustami Waszego środowiskowego guru Adama Strzembosza. Jeśli zatem nadal uważacie, że polski wymiar sprawiedliwości nie jest głęboko wadliwy oraz że nie sprzyja nepotyzmowi i korupcji to wybaczcie, ale pozostaje zwrócić się do Was „cyrylicznie” — ustami waszego KODobrońcy Wołodii Frasyniukia: EBAT KPC!
  • ~WSI 24
    (2017-12-20 16:26)
    KONIEC PLATFORMY ZŁODIEJI KAMIENIC I NOWOCZESNYCH KRETYNÓW !!!!
  • ~ZAK
    (2017-12-20 16:32)
    PREMIER WYLUSZCZYL CALA PRAWDE O TEJ SKORUMPOWANEJ KASCIE--ZMNIEISZYC APANAZE O POLOWE --PRZESWIETLIC MAJATKI--PRAWO OBOWIAZUJE I KASTE DOSC SWIETYCH KROW.
  • ~T
    (2017-12-20 16:43)
    Zaraz,zaraz! A kto z sędziego Kryze, który za komuny skazał Komorowskiego zrobił zastępcę ministra Ziobry?
  • ~lis
    (2017-12-20 16:48)
    PREZYDENCIE DUDA PODPISUJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~SDK123
    (2017-12-20 16:54)
    ZLIKWIDOWAĆ IMMUNITETY RESZTĘ ZOSTAWIĆ CIEKAWE CZY BĘDĄ SIĘ BURZYĆ
  • ~Arnold
    (2017-12-20 16:57)
    Pisowate szczucie na sędziów to szczyt łajdactwa i hańby. Na ponad 80 sędziów wątpliwości mogą dotyczyć najwyżej dwóch. Równie dobrze można potępiać pana Morawieckiego za łapownictwo z powodu oskarżenia o korupcję jego partyjnego kolegi! Dość tego kulsoństwa i niszczenia wszystkiego i wszystkich - czy ci ludzie nie umieją nic prócz dewastowania kraju i poniewierania Polakami???
  • ~Karmen
    (2017-12-20 16:59)
    Bełkot tego pana o polskich Sędziach jest porażający. Najpierw powinien tą wiedzę wybełkotać przed polskim prokuratorem. A nie roznosić po świecie. WSTYD i HAŃBA.
  • ~sonic
    (2017-12-20 17:14)
    te żłoby chyba naprawdę chcą nas wyprowadzić z EU i przyłączyć do CCCP. Na Kremlu po raz kolejny strzelają szampany
  • ~Albin
    (2017-12-20 17:19)
    Washington Post to taka amerykanska Gazeta Wyborcza. Sedziowie moga byc dobrzy, nawet niektorzy co sa wciaz przesiaknieci wiara w nieomylnosc KPZR i PZPR, no i zli, nawet jesli glosza "milosc blizniego", nawet tego co lapowki odmowil. Ale chyba czas pozbyc sie systemu komunistycznego w w tej nowej Polsce, ktora tak naprawde to tkwi jeszcze w niektorych przestrzeniach spolecznych i wladzy w tzw demokracji ludowej. Jest to spowodowane tym, ze synowie i corki, i wnuki, i wnuczki dawnych komunistycznych notabli mieli nieograniczony dostep do wyzszych uczelni. A jak sie w Polsce ma tytul magistra, no sie latwo wspinac w biurokracji. W ten sposob ma sie wplyw na urabianie opinii i tez w rzadzenie na roznych poziomach wladzy.
  • ~fgt
    (2017-12-20 17:20)
    Precz z komuną! - powiedział Piotrowicz- sędzia stanu wojennego. To wystarczy za komentarz :)
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-12-20 18:00)
    ~~!lis-- Prezydent A,Duda PODPISAŁ. Teraz pora oczyścić tą ,,stajnie Augiasza + zwaną potocznie Kasta Sędziowska. Brawo dla Premiera za powiedzenie Prawdy.
  • ~POKODWON
    (2017-12-20 18:09)
    Sam fakt, że ani Jaruzel ani Kiszczak ani żaden bandyta komunistyczny albo aferzysta nie siedział jest dowodem, że tą czerwoną holotę, rak toczący Polskę należy odciać od koryta. Mam nadzieję a raczej pewnośc, że Morawiecki sobie z tym poradzi
  • ~qwerty
    (2017-12-20 18:18)
    skoro chcą to wyręczmy premiera i napiszcie wymieńmy przykłady nepotyzmu lub korupcji w sądownictwie:
  • ~komuna ma sie dobrze
    (2017-12-20 19:15)
    wyslaliscie swoich do glosowania i robienia kometarzy komuna jest dalej i wy ja POpieracie czymajac starych sedziow na stanowiskach.
  • ~kkkk
    (2017-12-20 19:32)
    tezy dzialaja na szkode Polski , to nie sa tezy ale pewniki bo niewiadome X ,Y juz dawno odnalezione w tym nierownaniu
  • ~hal