Prof. Rzążewski: Powodem działania KE może być chęć obalenia rządu PiS

| Aktualizacja:

Powodem działania KE przeciwko Polsce może być chęć obalenia rządu PiS - powiedział PAP prof. Kazimierz Rzążewski z Centrum Fizyki Teoretycznej PAN w Warszawie, współautor listu do międzynarodowego środowiska naukowego dot. decyzji o uruchomieniu art. 7 traktatu UE.

wróć do artykułu
  • ~Trabecki berlin
    (2017-12-27 18:52)
    gdy polityk najwiekszej partii opozycyjnej pytal niemieckiego szefa MSW na jakiej podstawie prawnej dalej wjerzdrzaja nielegaly na teren Nimiec - ten powolal se na nadrzednosc praw unijnych nad niemieckimi, byc moze i dlatego rzad niemiecki jest niepotrzebny tak jak i caly niemiecki parlamnet. Tak niestety wyglada unijna demokracja - demontaz panstwowosci - zgadzamy sie na niemieckie warunki syjonistow z unii ?
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-12-27 18:57)
    tak panie Rzążewski tak... cały świat chce obalić PiS zatem trzeba zwiększyć prywatną ochronę prezesa bo może być i zamach znowu! a teraz panie Rzążewski,proszę zażyć tabletki od psychiatry i iść grzecznie spać z rączkami na kołderce...
  • ~Ola B.
    (2017-12-27 21:31)
    Panie profesorze nie tylko KE chce obalic PIS, tego samego chca rowniez Niemcy, Francja, Rosjanie, Ukraina no i pan Tusk. A USA wacha sie na razie i tylko krytykuje nasza polityke. Jak powiedziala nasza wladza KE sobie moze ... ai tak nam nic nie zrobi bo nie ma na nas ostrej amunicji tylko kapiszony. A wiec spokojna glowa my sobie a oni sobie, to taka polska dyplomacja.
  • ~Andy
    (2017-12-27 19:28)
    Prof. Rzążewski jest modelowym przykładem wykształciucha w jego oryginalnym znaczeniu - osobą formalnie wykształconą, aczkolwiek niespełniającą wymogów na status inteligenta.
  • ~poprawka
    (2017-12-27 20:57)
    tak panie profesorze polska wodka jest najlepsza strasznie boja sie tego na zachodzie bedziemy potega
  • ~Pozbyć się Konia Trojańskiego !!!!!
    (2017-12-27 19:27)
    Przyjęcie przez dawną Unię Zachodnioeuropeiską EWG europy wschodniej i utworzenie obecnej Uni było zaproszeniem Konia Trojańskiego do domu i największym błędem jakie dawne EWG zrobiło. Ten Koń Trojański czyli europa wschodnia, rozwala teraz obecną Unię czego Brexit jest tego pierwszym i widocznym dowodem. Ten Koń Trojański który z powodu niepojętej głupoty i winy dawnego EWG obejmuje dzisiaj znaczną ilość państw będzie teraz blokował wszystko co nie leży w interesie Konia Trojańskiego. Obecna Unia powinna się rozwiązać a w jej miejsce powinno powstać nowe EWG takie jakie było kiedyś. Równocześnie nowe EWG powinno zlikwidować WSZYSTKIE dotacje i fundusze i przestać finansować dobrobyt w krajach wchodzących w skład Konia Trojańskiego. Polska która dzisiaj jest samą „głową” Konia Trojańskiego jako pierwsza powinna utracić WSZYSTKIE korzyści jakie dzisiaj ma i dostaje. Pozbyć się Konia Trojańskiego !!!!!
  • ~brawo
    (2017-12-28 07:56)
    UE to sobie może obalić razem z kapusiami ale butelkę z denaturatem. Brawo PiS. Dbanie o interesy państwa najważniejsze.
  • ~dzinia
    (2017-12-27 21:42)
    Przed laty mowilam,ze Polska wchodzac do UE zacznie przeciw tej Uni dzialac. Tak sie dzieje od 2lat. Odpowiada za to rzad PiS! Mam nadzieje,ze narod sie wreszcie obudzi!
  • ~aaa
    (2017-12-27 21:24)
    O takim nazwisku,tylko w pislandzie moze cos powiedziec.Duzo przykladow samounicestwienia jest na swiecie i pis sam sie OBALI.Tobie na zachodzie Europy,kazdy chyba mowi Kaziu,bo reszty niewypowie.A tyle prostych jest nazwisk:Baran,Ciolek,Kaczynski.A pan panie ......ewski duzo obalil?
  • ~~lineusz
    (2017-12-28 08:45)
    Niektóre osoby mają wykształcenie potwierdzane tytułami profesorskimi a zachowują się w swych wypowiedziach jakby były analfabetami.Takie osoby budzą niesmak bądź zażenowanie. Takie uczucie swym listem wywołał we mnie prof. Kazimierz Rzążewski z Centrum Fizyki Teoretycznej PAN