Błędne tłumaczenie orędzia premiera Morawieckiego. Serwis YouTube przeprasza

W napisach do orędzia premiera Mateusza Morawieckiego, które opublikowano na YT pojawił się poważny błąd. "Cały świat dowiedział się, że Żydów mordowano w polskich obozach" – można było przeczytać w komentarzach. W sobotę serwis YouTube przeprosił za błędy w tłumaczeniu telewizyjnego wystąpienia premiera.

wróć do artykułu
  • ~qaduq
    (2018-02-04 15:12)
    To tylko potwierdza, że w kolejnej dziedzinie jesteśmy człowiekiem, który wprawdzie sapie, ale nie używa mózgu. Piszący referaty i głoszący oracje powinni nauczyć się języka googla, tak, nie zwariowałem. Sprawdzić, jak maszyna tłumaczy i mówic wreszcie językiem prostym, a nie biblijnym, czy Ezopowym. Podszkolić sekretarzy i samego siebie przy okazji, czego Panu Premierowi serdecznie życzę.
  • ~stary historyk 68
    (2018-02-03 19:41)
    polecam polskie swiadectwo czasu na jutubie -film dokumnetalny "Sprawiedliwi" z roku 1968 -zeznania swiadkow, osobiste przeycia Polakow ktorzy przezyli. Ladny kawalek naszej prawdziwej historii.
  • ~"O wojnę powszechną błagamy Cię,Panie"
    (2018-02-03 17:48)
    JA Bronia patryjotka ucisniona i cierpistka wieczna, martylogiczna i nienasycona domagam sie na srebnikow co obiecal nam nasz blogoslawiony prezes ... a jak nie to ........ O wojnę powszechną błagamy Cię,Panie !!!!! "O wojnę powszechną błagamy Cię,Panie"
  • ~navi
    (2018-02-03 17:44)
    Historyczno patryjotyczna histeria PISU utrudnia racjonalne decyzje !!!!!
  • ~pamietam
    (2018-02-03 17:32)
    Prawo, które zakazuje wspominania o polskim współudziale (w zbrodniach) w czasie II wojny światowej jest złe
  • ~giga
    (2018-02-03 17:22)
    premierze -Nie budujcie popularności na kościach i grobach
  • ~POLAK ZAWSZE niewinny
    (2018-02-03 17:07)
    Żydzi na Madagaskar !!!!!!! pamientamy!!!!!!!!!!!!
  • ~Mela
    (2018-02-03 16:09)
    Ciekawe dlaczego w tłumaczeniu zabrakło słowa nie , a teraz zwala się winę na automat , nie dajcie się oszukać.You tube winno kilkakrotnie w wersji poprawionej wyemitowac przemówienie premiera , nie mówiąc o odszkodowaniu .
  • ~guy
    (2018-02-03 15:45)
    szwabskie psy szczekają w niemieckiej gazecie
  • ~JU
    (2018-02-03 15:36)
    Nie rozumiem, dyplomaci uzywaja YOU TUBE jako tlumacza ! Kompromitacja
  • ~malwin
    (2018-02-03 15:11)
    Youtube też nas nie lubi...
  • ~nauczycielka jezyków pana Jarosława
    (2018-02-03 14:19)
    Doszły mnie słuchy ,że to Tusk żle przetłumaczył ? Dlaczego nie wzięli do tłumaczenia pana Kaczynskiego Jarosława byłoby bezbłędnie ,bo milczenie błędów nie czyni.
  • ~aaa
    (2018-02-03 13:51)
    YOU TUBE robi to CELOWO!!! Napisalem o Wielkiej Madrosci panow Suskiego i Antoniego M, to YOU TUBE WYKROPKOWAL.O kaczynskim na zadnej stronie nie dalo sie NIC DOBREGO napisac!!!
  • ~.Mateusz.Morawiecki
    (2018-02-03 13:39)
    Thank you from the mountain!
  • ~jp
    (2018-02-03 13:15)
    Moim zdaniem celowe przekręcenie (fałszerstwo) Youtuba - mamy w tych lewackich molochach takich jak YT i facebook nie tylko cenzure dotycząca tekstow rzetelnych, ale tez wręcz promowanie tekstow kłamliwych, demoralizujących. Czas otworzyć oczy i tutaj (ale ja już zaczynam watpic w myslenie ludzi naszych czasow- kiedy 15 lat temu czytałam w NYT o " polskich obozach śmierci - to poprawni rodacy zarzucali mi kłamstwo i antysemityzm natomiast czynili z Bolka Palikota Tuska, Kwasniewskiego- (syna enkawudzisty UBeka-przesladowcy Polakow -Stolzmana) PRAWDOMOWNYCH MEDRCOW
  • ~wnuczek
    (2018-02-03 13:11)
    zaczynam rozumieć dziadka, który mi powiedział: "pamiętaj wnuczku tylko z y t jest gorszy od komunisty" ?
  • ~?
    (2018-02-03 13:06)
    czy artykuł był dla faszystów w nazistowskim języku ?
  • ~guy
    (2018-02-03 13:04)
    Pewnie wybitny znawca języka angielskiego Donaldu Tusko im przetłumaczył ?
  • ~Obserwator
    (2018-02-03 13:02)
    A mógł się wypowiedzieć w języku nazistowskim(no przecież jeżeli jest nacja naziści to i jest język tego narodu?) nie było by pomyłek i nikt nikogo nie musiałby przepraszać ,a tak mamy problem (tylko pytanie czy my ?)
  • ~Tajemnicza obłuda
    (2018-02-03 12:10)
    Google twierdzą, że to nie ich wina - zawinił YT. Taki błąd i w tak ważnej sprawie to nie przypadek. I nie przypadek, że członkiem Grupy Bilderberg jest jeden z prezesów Google. Pytanie końcowe: Czy stoją za tym loże masońskie?