Żalek: Obarczanie Polaków za zbrodnie w Jedwabnem jest parszywym kłamstwem. "Pan podpada pod izraelską ustawę"

| Aktualizacja:

Polska opozycja nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania i powiedzieć: Polacy, jako naród, nie mordowali Żydów - powiedział w programie „Tak czy Nie” poseł Jacek Żalek z Porozumienia. Po czym nazwał obarczanie Polaków za mord w Jedwabnem „parszywym kłamstwem”.

wróć do artykułu
  • ~lian
    (2018-02-08 12:13)
    jedwabne to kolejne kłamstwo izraela dobrze wiedzą, że to zrobili niemcy zakazać im wogóle przyjazdu do oświęcimia bo to co wyprawiają to już jest obŻYDliwe
  • ~Polska ocalona z holokaustu
    (2018-02-08 10:16)
    Czy wiarygodne są zeznania kobiet oskarżanych o czary składane podczas tortur? Czy wiarygodne jest śledztwo przerwane w wyniku decyzji politykierskiej? Dlaczego przerwano śledztwo? Żeby nie znajdować kolejnych łusek od niemieckiej broni?
  • ~realizm
    (2018-02-08 11:56)
    Ciekawi mnie tylko jak 30-40 osób uzbrojonych tylko w kije mogło znęcać się nad 350 czy nawet 1600 jak podają niektórzy , szli na rzeż bez protestu, bez sprzeciwu ?????
  • ~sig9
    (2018-02-08 11:02)
    Mordowala specjalna grupa SS (zlozona z Niemcow i Ukraincow). Sa swiadkowie. IPN z "politycznych powodow" unika prawdy. Nalezy przeprowadzic ekshumacje na miejscu zbrodni.
  • ~on
    (2018-02-08 15:06)
    Palenie ludzi w stodołach to patent Niemców i Ukraińców.Jeżeli to zrobili Polacy to ktoś ich nauczył lub zmusił.Nie wiemy ile ich dokładnie zgineło,ale do stodoły ponad tysiąc osób by się nie zmieściło
  • ~Niedowieziony sybirak
    (2018-02-08 13:28)
    !939- 1941 - Kto sporządzał listy do wywozu na Sybir- Ci co uciekli z Bolszewikami przed Niemcami Przyszli mordować po 1945r. Wschód Polski to jest zemsta za wywózkę na Sybir często na niewinnych którzy zostali po wejściu Niemców. To nie Naród mordował a sprawiedliwość ? wymierzali Ci co uciekli z transportu a ich rodziny wywieziono.
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-02-08 10:51)
    Przez 50 lat mowiono ze Polakow w Katyniu zabili Niemcy , bracia z WSCHODU to zbadali.
  • ~kg
    (2018-02-08 10:16)
    czyli fakty będzie ustalał PiS.
  • ~Barbara
    (2018-03-09 09:51)
    Za posądzenie Polaków za zbrodnie w Jedwabnym Izrael,powinien ponieść karę. Żyją jeszcze świadkowie tego mordu i mogą to potwierdzić. Nikt nie będzie nami Polakami gęby ocierał.
  • ~szarotka
    (2018-02-08 15:51)
    innych szkalowac mozna bezkarnie!
  • ~Przecież chyba nie są az tak bezczelni, żeby
    (2018-02-09 12:11)
    nam wmawiać, że przez 6 lat ukrywali się "bez jedzenia i bez spania" w szparach między deskami podłogi polskich domów jak pluskwy?! - I że czekali tylko na pierwszą okazję, żeby swoim zwyczajem napić się krwi gospodarza, kiedy tylko ten trochę odżyje?! - Ale coś mi się widzi, że chyba jednak są!
  • ~vis
    (2018-02-08 10:44)
    A może Polacy byli zmuszani przez Niemców za cenę własnego życia
  • ~On
    (2018-02-08 13:23)
    Ludzie, trzymajcie mnie, bo zwariuje! Nastepny i d i o t a ! Moze ktos wynajdzie wreszcie szczepionke przeciw Pis g l u p o c i e? To jakas straszna epidemia!
  • ~Git888
    (2018-02-08 17:05)
    Jak tak dbacie o prawdę ro dlaczego instytut zabronił prAc w Jedwabnem ??? Co zadusi znaleźli łusek niemieckich i zaraz zakazali prac ? Dlaczego czyż by prawda nie chciała wyjść na wierzch ? A jak było z pogromem w Kielcach ? Czemu nikt nie poda nazwiska ub co obstawiali akcje ! A puzniej dziwnym trafem akta się spaliły a syn tego co podpalił w bór wie. Nic wam to nie mówi ?moze dziadków swoich zapytajcie oni wam lepiej powiedzą wszystko niż jaki kolwiek obcy !!!
  • ~Gdyby istotnie Polacy uczestniczyli w Holokauście -
    (2018-02-09 11:28)
    i nie pomogli Ży dom przetrwać 6 lat niemieckiej okupacji, kiedy gdzieś przecież pod jakimiś polskimi nazwiskami i na lewych papierach musieli mieszkać i musieli też chyba coś jeść - to nie mielibyśmy dzisiaj problemu zżydami - bo by nie istnieli! ------------- Doprowadzicie ju-dasze do tego, że zaczniemy żałować!
  • ~Starsi i mądrzejsi od wieków myślą racjonalnie!
    (2018-02-09 12:30)
    Dlatego dla nich zawsze ważne jest to - czy na końcu się "opłaci"?! - Bo co prawda Niemcy parę milionów "starszych braci" puścili z dymem - ale to nieistotne, to w gruncie rzeczy pikuś i nie o to chodzi w całej zadymie! - bo liczy się to, ile kasy można dzisiaj z tego dymu wydusić! Dlatego podczas wojny amerykańscy Ży dzi nie kiwnęli nawet palcem w bucie - tylko już wtedy "inhalowali" w wyobraźni ten upajający dym, czuli jego realną gęstość, aromat i ciężar właściwy (19,3g/cm3) i już w trakcie tej inhalacji powstawała porywająca i oszałamiająca wizja tego, z czym dzisiaj mamy do czynienia!! - Dlatego Niemcy są dzisiaj przez Kneset uznawane z wdzięczności za "dobrą robotę" za najważniejszego w Europie partnera strategicznego - a Polska nie!!! Bo my potrafimy tylko robić zadymy na ulicach i produkujemy tylko jakiś mizerny dymek z jakiejś rachitycznej kukły "ży da" - a Niemcy za takie sprawy biorą się metodycznie i dymią w specjalnych instalacjach na skalę przemysłową! Mam nadzieję, że już kombinują przy jakimś nowym projekcie... ... znacznie tańszym, znacznie bardziej efektywnym i na znacznie większą skalę!
  • ~Wyniku
    (2018-02-08 10:20)
    Zalek to taki zelek z Podlasia zakłamany buc, nie ma co go słuchać , karierowicz co jedzie na państwowym wikcie, zadna uczciwa praca się nie zajmował , żeruje tylko na posadach państwowych.
  • ~poi
    (2018-02-08 10:37)
    Takich posłów PiS ma dużo.Ale do czasu.
  • ~Karmen
    (2018-02-08 11:19)
    Parlament Europejski idiotę za bzdurzenie potrafi wywalić. Polski Parlament takich idiotów ma pełno i im płaci . Idą w prezesy spółek państwowych.
  • ~Fidelis
    (2018-02-08 16:13)
    Tak panie Żalek a Rosjanie tak samo twierdzili, że Katyń to nie oni tylko Niemcy