Schetyna do polityków PiS: Milczcie, wyrządziliście Polsce już dość zła. Mazurek: Platforma nie odrobiła pracy domowej

| Aktualizacja:

Rządzące Polską od ponad dwóch lat Prawo i Sprawiedliwość zniszczyło międzynarodowy wizerunek Polski i osłabiło pozycję państwa praktycznie w każdym tradycyjnym kierunku naszej polityki zagranicznej - mówił w sobotę podczas Rady Krajowej PO lider partii Grzegorz Schetyna.

wróć do artykułu
  • ~Stolarz
    (2018-03-01 17:04)
    Mamo ja głupek kup mi TRAMWAJ
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-03-01 17:01)
    Czemu te POlszewiki chcą zlikwidować IPN czyżby mieli złe SNY w sprawie Żołnierzy-Wyklętych coś w tym musi być
  • ~kondeusz
    (2018-03-01 12:53)
    Te wpisy internautów dokładnie odzwierciedlają opinie Polaków na temat tej swołoczy. Może nie wszystkie działania PIS-u są zbyt delikatne ale ta wciąż odradzająca się hydra wymaga tylko radykalnych działań.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-65 LAT-STAZ50 LAT-890 ZL SWIADCZENIE
    (2018-02-25 18:49)
    SCHETYNA DLA CZEGO WY NIE MACIE HONORU O CZYM TY MOWISZ KAPUCYN Z KOLKIEM NA GLOWIE.JAK SZKALOWALES DO UE TO TRZEBA MOWIC PRAWDE.ZE TO W MOJEJ PARTII BYLI ZLODZIEJE I OKRADALI POSKIE I POLAKOW A NATO BYLO NASZE PRZYZWOLENIE.MOW PRAWDE A NIE BEJCUJESZ JAK MOWILA WASZA KOLEZANKA PO FACHU U SOWY I KOLEDZY ZE PANSTWO TO BYLO TEORETYCZNE.JAK BYLO OKRADANIE PANSTWA I NARODU GDZIE BYL WTEDY BOS RZEPLINSKI Z TK GDZIE BYL RPO KOMISJA WENECKA SN KRS.HANBA!!!ZLIKWIDUJEMY PO PSL SLD I NOWOCZESNO BO ONI NIE SO DLA LUDZI TYLKO DLA SWOJEJ KARYJERY OSOBISTEJ.TE PARTJE OFERUJO PRACE DO OPORU BO TRZEBA NA NIEROBOW PRACOWAC.DAL BYM IM TE NASZE890 ZL PO50 LATACH PRACY WIEK65 LATJESZCZE15 WARUNKI SZKODLIWE NIE UZNANE PRZEZ SOD I ZUS PO4 LATACH.WYROK BYL KLAMLIWY.JAK SIE PATRZY NA TE PO TO JEST BAGNO I BLOTO.NIECH SCHETYNA PATRZY NA DZIADOW PRZEZ NICH.
  • ~Genitaliusz
    (2018-02-25 17:49)
    To głupek.
  • ~Nie kodowany
    (2018-02-25 15:10)
    wg lidera pomazańców Polska będzie wielka wtedy jak będzie wykonywać rozkazy rządzących Europą i nie tylko jak to było gdy przyjacielem było ZSRR a ostatnio za rządów PO PSL gdzie wódz wykonywał rozkazy pewnej damy walcząc o pozycję dla siebie a naród wysyłając na emigrację dzięki Bogu naród przejrzał na oczy i wybrał PIS POLSKA została uratowana na jak długo bo upiory nie śpią i walczą o swoje koryto Broń nasz PANIE przed złem.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-02-25 12:05)
    WIDELEC Szczekowy wyjął z KAPELUSZA bankruta Świrkorskiego co proPOnował Germancom opieke nad POlszewizmem w Polsce
  • ~Mikos
    (2018-02-25 11:54)
    Zjazd towarzyszy Szmacianka.Jeden głupszy od drugiego.Pani Bieńkowska wypowiadała się jak prostaczka z zabitej prowincji.Ktotych ludzi wybrał?Żenada!
  • ~do boju
    (2018-02-25 11:45)
    Grzesiu mam widelec idę za tobą !
  • ~koryta nie będzie
    (2018-02-25 11:41)
    Grzesiu co ty z widelcem na wojnę ? Pewnie liczysz, że Kaczyński ze śmiechu pęknie i odda Ci wadzę !
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2018-02-25 11:35)
    Schetynusek świrusek bankrut cmentarny od widelca
  • ~stolarz
    (2018-02-25 10:56)
    jestem stolarzem i dostałem ofertę wykonania na początek 100 klęczników w wersji mini, tak aby można było je przenosić w torebce damskiej lub płaszczu męskim. Wiem, że jak to dobrze zrobię to będę mieć do wykonania ok 30 000 takich sztuk jako obowiązkowe wyposażenie.
  • ~marian
    (2018-02-25 10:49)
    Trolle na tej stronie są śmieszni jak ich wódz, który 13 grudnia spał do południa!Ja o 7 likwidowałem papiery w lokalu Komisji Zakładowej,żeby nie wpadły w łapy bezpieki!Pokażcie mi na świecie polityka, który ma ochronę większą niż wasz wodzuś.Czego ten bohater się obawia?Może suwerena?
  • ~kwikwi
    (2018-02-25 09:56)
    program PO: "precz z PIS" , to wszystko
  • ~myszka agresorka
    (2018-02-25 09:55)
    Wczoraj poznaliśmy język nienawiści i kłamstw jaki serwują urzędnikom w KE i PE pani Bieńkowska i Tusk. To przez ich kłamstwa mamy kłopoty, jako Polska. Całe szczęście , że się zapomnieli i powiedzieli to publicznie na konwencji PO. Głosowanie na PO to zdrada Polski.,
  • ~adamm
    (2018-02-25 09:32)
    PO to partia skuteczna, donoszą, jątrzą to i opinia o Polsce jest zła. Przecież ta szopka w UE to efekt działania PO, całe szczęście, że P.Bieńkowska powiedziała publicznie w Polsce co opowiada tym biednym urzędnikom w KE. Więc wniosek jest taki, że opinia o Polsce będzie lepsza, jak politycy PO zamilkną, lub nie dostaną się do Europarlamentu w wyborach. Głosując na PO stajesz się szmalcownikiem!!
  • ~Jezus Kowalski
    (2018-02-25 09:07)
    Byli ci "politycy" tyle lat przy korycie i co zrobili ? Polityka zagraniczna leży bo jak głupek rządził , a właściwie jego żona to co tu można więcej pisać. Okazała się głupawa partia z przywódcami bez polotu.
  • ~oooo
    (2018-02-25 08:51)
    Milcz ty wredny knurze ,sprzedawczyku .
  • ~pk
    (2018-02-25 08:10)
    o jakim źle ten lwowski żul plecie,że kolegow od kontrabandy zamykają ?
  • ~rysiozplanu
    (2018-02-25 07:45)
    Żeby zostać politykiem PO lub N. należy znać tylko dwa słowa PIS i Kaczyński - reszta to fantazje prelegenta - ŻAŁOSNE !!! Opozycja powinna być silna i merytoryczna , aby władza miała się na baczności ale niestety mamy lwowskiego żulika i nieudacznika/kę Lubnauer !!!

Może zainteresować Cię też: