Szczerski po rozmowach w Waszyngtonie: Wszystkie opcje co do terminów spotkań prezydentów Polski i USA są otwarte

| Aktualizacja:

Wszystkie opcje co do terminów i forum spotkań dwóch prezydentów są otwarte, żadna nie została zamknięta - powiedział po czwartkowych rozmowach w Waszyngtonie szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu
  • ~czopek chamerykanski
    (2018-03-08 19:08)
    bla bla bla kwa kwa kwa
  • ~ostjan
    (2018-03-08 19:13)
    W przedpokojach zapewne.
  • ~dojony
    (2018-03-08 19:29)
    Dajcie już spokój z tymi łgarstwami nieudolne kulsony!!! StosunkI z USA są NAJGORSZE od momentu odzyskania niepodległości, to co robicie bezpośrednio zagraża naszemu bezpieczeństwu. Doprowadziliście do tego mając gęby pełne frazesów od "targowicy"... A Wy - kim jesteście???!!!
  • ~sic.
    (2018-03-08 19:41)
    dalsze zwyciestwo ... spotkanie z asystentem czyli z nikim ... Pis wstawa z kolan i trafol na dpe ...
  • ~Porto
    (2018-03-08 19:46)
    Wojna informacyjna trwa! Moskwa i Berlin zacieraja rece! Co na to Polska?
  • ~Stasiek
    (2018-03-08 19:48)
    Że tak klasykiem pojadę: " a dach wcale nie przeciekał zwłaszcza że prawie w ogóle nie padało" I to by było na tyle !
  • ~S y j o n i ś c i d o S y j am u
    (2018-03-08 20:41)
    A kiedy opcja atomowa przewiduje wykopanie chłopców Trumpa z Polski i dokończenie czynu rewolucyjnego Wiesława Gomułki sprzed 50 lat ?
  • ~sameopcje
    (2018-03-08 21:24)
    Moja opcja spotkania z prezydentem Trumpem tez jest otwarta.
  • ~Karmen
    (2018-03-08 21:43)
    No proszę . Pojedzie Szczerski do Ameryki i wszystko załatwi jak trzeba. Brawo Panie Szczerski. Żaden Sasin i Ziobro by tego tak nie załatwił. Nie mówiąc o Pięcie i Pawłowicz.
  • ~kos
    (2018-03-08 22:26)
    otwarte , \CZYLI PUPA . plus PIC,
  • ~Czekam na was, klawisz
    (2018-03-09 00:20)
    Najbliższe spotkanie prezydentów USA i Polski po najbliższych wyborach w Polsce, chyba, że jakimś cudem pisnotariusz ponownie nim zostanie, to opcja spotkania znacznie się przedłuży, bo notariusz jest cieńki jak rozwodniony barszcz od klawisza.
  • ~kaczor donald
    (2018-03-09 01:22)
    Szczerski mial zalatwic spotkania, bo tak kazal Kaczynski, a on sie miga, ze beda spotkania, ale kiedys, gdzies. Oj pan Kaczynski go pogoni.
  • ~Broszka z Broszkowc
    (2018-03-09 02:30)
    Czyli panie Szczerski Amerykanie nie poprosili o pozwolenie spotkania z panem Duda.Dobra informacja nie bedziecie mieli klopotu z wyznaczaniem audiencji tak jak papiezowi Franciszkowi. Nocniczki do trzymania raczek dobrej zmiany beda sie rozchodzily ja swieze buleczki.
  • ~Tzw Dyplomata
    (2018-03-09 03:26)
    Też bym się przejechał na darmową wycieczkę...
  • ~Pinnochio
    (2018-03-09 05:45)
    Coś jakby po tych oświadczeniach nos temu panu się zaczął wydłużać...
  • ~kulson
    (2018-03-09 07:05)
    Berczynski czlonek PZPR-"prawda smolenska" uciekla do USA Pozdrawiamy suwerena ha ha : Polaczki szczekaja, walcza ze soba.. a my z Komisji Smolenskiej nadal kwitujemy po 35-45 000 zl miesiecznie + premie dyskutujac o parowkach i puszkach...))) Dobrze jest !!
  • ~Unita
    (2018-03-11 09:22)
    strzel sobie w twoj g..i leb.klamco