"Ośle naleśnikowy". Patryk Jaki w sporze z posłem Nowoczesnej

| Aktualizacja:

Poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński wdał się spór na Twitterze z Patrykiem Jakim. Zwrot, który padł podczas wymiany zdań zrobił już furorę w sieci.

wróć do artykułu
  • ~Jelizawieta
    (2018-03-30 20:32)
    Jaki to typowa kariera w PIS – dresiarz w opolskim blokowisku – szef kiboli Odra Opole – internetowy troll – wiceminister sprawiedliwości, kariera równie oszałamiająca jak od władcy moździerza w aptece w Łomiankach do doradcy szefa MON a potem członka rady nadzorczej spółki PGZ
  • ~cobra777
    (2018-03-29 20:59)
    Nijaki "naleśnikiem" ty chyba dziecko sobie robiłeś!
  • ~md
    (2018-03-27 12:38)
    Jednak pomysł zatrudniania zbójów do pomocy na Poczcie Polskiej był fatalny. Niemniej jestem za tym, by zbóje pracowali, ale wystarczy jak pod ścisłym nadzorem będą ręcznymi młotami tłukli kamienie na potrzeby budowy dróg.
  • ~Ryszard
    (2018-03-27 11:35)
    Jaki to typowy kibol.Czego sie po nim spodziewaćie?
  • ~figel w wasze usta
    (2018-03-27 10:05)
    PO i Nowoczesna to partie neokonfidentow.
  • ~Lepiej niech siedxi cicho
    (2018-03-27 05:09)
    Przecieź pan Jaki nie skończył prawa więc co napisze ustawę to może być bublem prawnym .
  • ~daniel
    (2018-03-27 05:08)
    Z dresiarstwa się nie wyrasta nigdy. Zobaczycie jak będzie bluzgał, gdy stanie przed sądem za to wszystko, co zrobił Polsce.
  • ~kot Nocturno
    (2018-03-27 00:53)
    Rzeczywiscie wielu poslow Nowoczesnej to takieosly nalesnikowe do utrudniania ludziom zycia i robienia zamieszania gotowe.
  • ~fdg
    (2018-03-26 23:35)
    Do Pisofskich troli pracujących za 10 gr za post. Robicie mi dużo fanu pisząc PO w każdym wyrazie nadużywając CAPS Locka. Męczycie się w tym miejscu gdzie was nie powinno być czyli "Der Dzienniku". Pomyślcie trochę logicznie , jak ktoś was złapie za 2 lub 6 lat to pozbawi was emerytur, ujawni wasze dane itd - no problem? Oby się się udało. Życzę szczęścia :-))) Takie dane są ujawnianie, a ktoś wam nie powiedział że internet nie jest anonimowy. Alleluja i do przodu kamikadze! Myślenie ma kolosalną przyszłość.
  • ~likefatherlikeson
    (2018-03-26 22:25)
    "daunie permamentny"!!
  • ~Krakus
    (2018-03-26 22:02)
    Ludzie ;nie wnerwiajcie sie to zwierzynieckie -krakowskie ANDRUSY nazwaly by go lub powiedzialy to jest BUC /bardzo uczciwy czlowiek/
  • ~qqq
    (2018-03-26 20:41)
    Kompromitujące jest, że minister nie potrafi się wypowiedzieć spokojnie, merytorycznie i kulturalnie, bez wyzwisk.
  • ~costam
    (2018-03-26 20:40)
    Tak to jest gdy z kibola stadionowego Jakiego robi się ministra !!!
  • ~pistolecik
    (2018-03-26 20:39)
    inteligentny człowiek odpowie na zaczepki ironicznie ale z zachowanie klasy, cham zaczyna rzucać obelgami, bo cham zawsze będzie chamem nawet jak założy garnitur
  • ~j25
    (2018-03-26 20:36)
    z inteligencja trzeba sie urodzic
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2018-03-26 20:14)
    Smażył placki Wegerske co się odbijało OLEJEM PO nich przez TRZY DNI POzjedzeniu
  • ~Monachijski
    (2018-03-26 20:12)
    Mamy niestety byle jakich urzędników konstytucyjnych. Jest oczywistą oczywistością, że skoro "wódz" posługuje się inwektywami, to mogą to robić "dworzanie".
  • ~bbb
    (2018-03-26 20:09)
    Zajrzyjcie do Wikipedii, pan Zembaczyński miał swoją naleśnikarnię w Opolu
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-03-26 20:00)
    Nowieczesne POlszewiki tak mają oni nawet ROZLICZENIA nie są zdolne wypełnić co to za BANDA NIEUKÓW
  • ~c.
    (2018-03-26 19:44)
    Obszczymurek z ławki pod blokiem pozostanie obszczymurkiem na zawsze. Tak samo jak chłopu zawsze słoma z butów wyjdzie - choćby włożył garnitur od Hugo Bossa. Cham pozostanie chamem, Jaki zawsze będzie byle jaki. Co tu komentować.

Może zainteresować Cię też: