Wnuk Anny Walentynowicz otrzymał status pokrzywdzonego w rosyjskim śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej

Piotr Walentynowicz - jako pierwszy obywatel Polski - otrzymał status pokrzywdzonego w prowadzonym przez organy Federacji Rosyjskiej śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej. Dzięki temu powinien uzyskać dostęp do akt sprawy - uważa jego pełnomocnik Lech Obara.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-07-27 20:36)
    Wnusio któremu nie chce się pracować, a za życia babci nie był zbyt z nią blisko, teraz udaje wielce pokrzywdzonego i pogrążonego w smutku...Tyle że to nie jest miłość do babci i cierpienie z jego strony a jedynie chęć zbicia kapitału na jej śmierci! Pewnie na babcinej trumience będzie teraz startował w nadchodzących parlamentarnych wyborach tak jak reszta PiSich hien która już zasiada w sejmie i robi kariery na trupach swoich bliskich "poległych" w wypadku samolotowym pod Smoleńskiem... żenada!!!
  • ~że zapytam ???
    (2018-07-27 20:49)
    Kolejny co "jedzie" na nieboszczyku do fortuny?? A praca śmierdzi ???
  • ~OLska
    (2018-07-27 21:13)
    Ciekawe czy ruskie ruble też mu będą śmierdzieć tak jak mu śmierdziała unijna flaga.
  • ~ ~
    (2018-07-27 20:49)
    No to teraz czekać jak wnuczki prezydenckiej pary, czyli dzieciaki Marty zawsze dziewicy Kaczyńskiej, też będą się ubiegać o status pokrzywdzonych! do wyrwania podwójny bonus... może nawet nowa wnuczka która już jest w drodze,wyjdzie na świat za paręnaście tygodni, też się załapie...
  • ~Jaro
    (2018-07-27 21:08)
    Niby uroda i inteligencja mopa, ale kasę to wyczuje na kilometr.
  • ~Norymberdzki
    (2018-07-27 21:19)
    A kiedy Jarosław Kaczyński zwróci się do Rosji jako pokrzywdzony po śmierci brata bliźniaka ?
  • ~cyc
    (2018-07-27 21:25)
    W każdej komisji nadzwyczajnej dziecko smoleńskie, dla wnusia też coś proszę.
  • ~wawa
    (2018-07-27 22:18)
    Znalazł sobie cwaniaczek sposób na życie .
  • ~lkai
    (2018-07-27 21:11)
    to ile ten koleś zdążył już wydoić z budżetu państwa za zamordowanie babci przez tuska i komoruskiego z putinem?.
  • ~karla
    (2018-07-27 21:03)
    piotrek na prezydenta
  • ~Szyba
    (2018-07-28 05:56)
    Kolejnym krokiem będzie kandydowanie z list PiSu do euro parlamentu . Po zmianie ordynacji będzie miejsce na listach dla takich kolesi , bez krztyny wstydu i elementarnej przyzwoitości .
  • ~Mok
    (2018-07-28 07:00)
    Doją i doją i będą doić. Ich wnuki, prawnuki i prą prawnuki
  • ~Vce hrbia de Bragelone
    (2018-07-28 02:27)
    Rosjanom nigdy nie brakowalo inteligencji i umiejetnosci robienia jaj.
  • ~Y
    (2018-07-28 08:50)
    Anton dawaj kase wnuki czekaja
  • ~Ulla
    (2018-07-28 08:58)
    Metoda "na wnuczka " działa !!!
  • ~motek
    (2018-07-28 07:30)
    Hehehe... a Putin z uśmiechem na twarzy dolewa jeszcze oliwy do płonącej moherowej Polski.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-27 20:26)
    POlszewiki nie dopuszcza do akt sprawy Tusskusow zawsze nawijał żeby Ruskim nie przeszkadzać w śledztwie
  • ~hahahahaha
    (2018-07-28 09:01)
    pą wnusio nie musi uzyskiwać żadnego statusu.... przecież gołym okiem widać, że jest pokrzywdzony...
  • ~kadrowy
    (2018-07-28 08:26)
    Czy to jest nasz Człowiek ?
  • ~logika
    (2018-07-28 12:15)
    Jestem przekonany, że wnusio żadnych kolejnych pieniędzy od nikogo nie dostanie... Bo chodzi tu nie o szmal, tylko o celowe wrzucenie granatu do polskiego grajdołka aby zaognić temat i pobudzić znów chorą wyobraźnię i głupotę części naszego społeczeństwa wierzącej w "zamach" ...! Jak znów będziemy się wzajemnie "gryźć po kostkach" to będziemy dla Rosji "łatwiejsi" do rozpracowania ..... A zamiast myślenia o interesie naszego kraju jeszcze bardziej się skłócimy co leży w interesie naszych wschodnich "braci" ......

Może zainteresować Cię też: