Jest wyrok w procesie Kaczyński kontra Wałęsa "Poskarżę się do SN, a nawet do ETPC"

| Aktualizacja:

Sąd Apelacyjny w Gdańsku podtrzymał w poniedziałek wyrok w sprawie o ochronę dóbr osobistych, którą Jarosław Kaczyński wytoczył Lechowi Wałęsie. B. prezydent ma przeprosić prezesa PiS za twierdzenie, że jest on odpowiedzialny za katastrofę smoleńską.

wróć do artykułu
  • ~bies
    (2019-07-24 13:39)
    Ale się pisie trolle nałapkowały. Żenada
  • ~Weelee
    (2019-07-23 13:31)
    W. wykręca kota ogonem. Jak ma niewyparzony język niech teraz odpowiada. Poda do SN? Nic dziwnego, ma tam znajomości z Magdalenki.
  • ~uczciwy Polak
    (2019-07-23 11:02)
    wałesa oddaj nam po 100 min co obiecałes, brzydze sie takim prezydentem.śp. Jana Olszewskiego obalił rzad bo by wyszło że jest konfidentem, tyle zawisci w tak malym czlowieku, a ci co go popieraja pluja na Matkę Boską.
  • ~kibic
    (2019-07-23 09:33)
    panie lechu odwoluj sie pan a moze bog panu pomoze i przeciwnika sprzatnie ja bym na to liczyl
  • ~To ja...kogut
    (2019-07-22 20:33)
    Bolek.i wszystko wiadomo,,,
  • ~Kawal ***** z tego OTUA
    (2019-07-22 20:18)
    Ten Bolek OTUA to kawal drania ,Donosil na pracownikow stoczni ,bral pieniadze ,pil koniaki w Arlamowie /upasl sie gdy inni deportowani schudli /, Teraz ten oszust klamie i obraza innych porzadnych ludzi ,Dran nieprzecietny, Znalazl obroncow w postkomunie ,,,PO ,PSL ,SLD i wszelkiej masci SBecy ,
  • ~PO-KO do de
    (2019-07-22 18:13)
    Bolek, PO-KO-lenie kapusiów
  • ~ja ja do ²
    (2019-07-22 17:37)
    Bolesławie kiepski dajże spokój z ośmieszaniem siebie a przez to bardziej naszej Ojczyzny.
  • ~motek
    (2019-07-22 16:48)
    Ląduj Abel, ląduj!
  • ~Były Żurnalista
    (2019-07-22 15:47)
    W przypadku Wałęsy najlepszym rozwiązaniem jest absolutne tabu wypowiedzi i pisanych przez niego bzdur ze strony dziennikarzy. Jestem przekonany że na takiego pacana to najlepsza recepta.
  • ~aals
    (2019-07-22 15:26)
    Dzwoń do swojego oficera prowadzącego z SB-cji. PO może?
  • ~NOR
    (2019-07-22 15:24)
    Jesli Bolek moze mowic ze Kaczynski jest gupi hehe , to czy ja mogem powiedziec , ze Bolek to nieuk i imbecyl ?
  • ~zin
    (2019-07-22 15:14)
    czytajcie te komentarze a poznacie kulture madrosc polskich mieszkancow
  • ~irka
    (2019-07-22 15:12)
    Walesa to kompromitacja polski na calym swiecie.dlatego nas tak postrzegaja i ponizaja😂😂😂😂
  • ~dida56
    (2019-07-22 15:02)
    Jak trudno Wałęsie zdobyć się na słowo przepraszam. Niech już wreszcie przestanie ziać tym jadem
  • ~Kazkot
    (2019-07-22 14:21)
    Jesli Walesa mowi takie rzeczy ,to albo ma inne zrodla niz my wszyscy ,albo jest psychicznie niezrownowazony. Jesli to ostatnie ,to jest niewinny i powinien byc raczej skierowany na badania psychiatryczne.
  • ~sic.
    (2019-07-22 14:19)
    Najnowsze podreczniki do historii powinny miec tylko dwa rozdzialy - 1. Lech Kaczynski i jego dzielo. 2. Jaroslaw Kaczynski i jego dzielo zniszczenia ... tyle wystarczy, bo pisowska szkola juz pozamiatala ... wychowa glupowili na miere Zalewskiej i Piontkowskiego. I innych nie trzeba sie uczyc.
  • ~Bingo
    (2019-07-22 14:05)
    Dla Bolka jedynym ratunkiem jest kaftan.
  • ~v -ce hrabia de Bragelone
    (2019-07-22 13:47)
    Panie prezydencie niech się pan nie przejmuje malizną ! To powinien pan po prostu po młodzieżowemu o l a ć
  • ~Wieszcz
    (2019-07-22 13:43)
    Dziadu wasaty idz w puszke siedziec a nie ludziom d... zawracac.

Może zainteresować Cię też: