Prezydent Warszawy zakazała Marszu Niepodległości. Sąd uchylił decyzję

Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił w czwartek wieczorem decyzję prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie zakazu organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada w centrum stolicy.

wróć do artykułu
  • ~konstytucja
    (2018-11-09 18:32)
    KONSTYTUCJA stara KROWO !
  • ~warszawiak
    (2018-11-09 18:27)
    Hania kończy PO sowiecku, pies jej mordę lizał, ale że Pan Prezydent Trzaskowski zaczyna PO sowiecku, to trochę przykro !
  • ~Kontemplyta
    (2018-11-09 10:43)
    Bidula z tej Hani. Najpierw działkę marychą obsiewa, by się było czym sztachnąć na tak trudnej służbie policyjnej, potem zakazuje świętowania Polakom 100-lecie ich niepodległości.
  • ~z.
    (2018-11-09 09:18)
    Hanka staje sie coraz bardziej zachlanna. Przed wojna jej bracia w wierze krzyczeli. " Wasze ulice, nasze kamienice ". Rozumiem, ze teraz chca nam tez zabrac ulice ?
  • ~z wolnego rynku
    (2018-11-09 09:12)
    Jak to mówią ręka ręke myje ......czy ktoś ma kosztorys tego pana z TV odczytujący standardowy papier....
  • ~sąd żąda ofiar jako uzasadnienia zakazu marszu ?
    (2018-11-09 08:28)
    Sądowi Odwoławczemu trzeba będzie dać mocniejsze uzasadnienie decyzji o zakazie marszu Szemranych Zrzeszeń: kostki brukowe, płyty chodnikowe, kosze, wyrwane słupki, race, inne wymyślne akcesoria tzw. organizatorów marszu i ich wojowników, wraki spalonych samochodów, rozbite szyby, podarte mundurki i ubrania, butelki, puszki, szaliki, flagi z zakazanymi symbolami, rachunki za sprzątanie gruzu i śmieci, rachunki za dodatkową ochronę bezpieczeństwa mienia i obywateli. Na pewno nie jesteśmy w stanie wyliczyć wszystkich zagrożeń, nie wspominając o zagrożeniu utraty wizerunku państwa prawa i burzeniu ładu. Sąd i sędziowie uchylający decyzję PMW o zakazie marszu n azioli powinien ponieść odpowiedzialność za straty, jakie da się wyliczyć dopiero po 11.11.2018r.
  • ~11.1.1950
    (2018-11-09 08:22)
    Wredna Baba
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2018-11-09 07:36)
    O. Tadeusz powiedział jasno --marsz ma sie odbyć i koniec .Nie podskoczy mu Błaszczak czy inny Kaczyński .O.Tadeusz powinien zostać królem Polski
  • ~antyfaszysta
    (2018-11-09 07:17)
    A wiec polscy faszysci znowu sobie POrozrabiaja.
  • ~Narodowa Demokracja
    (2018-11-08 23:40)
    Roman Dmowski 1864-1939 twórca niepodległej Polski
  • ~Krystyna 2016
    (2018-11-08 22:06)
    UW powinno sie wstydzić ze w swoim gronie ma panią profesor HGW,okazuje się z resztą nie pierwszy raz niedouczonym profesorem prawa ,rece opadają
  • ~i rym,cym,cym
    (2018-11-08 21:56)
    Bufetowa może chcieć!
  • ~hgftr
    (2018-11-08 21:54)
    a Duda z Morawieckim zdązyli zrobić swój własny marsz nie czekając na decyzję sądu, ale to jest ustawka pisowców..masakra
  • ~Ivan
    (2018-11-08 21:12)
    Syuka, bladź
  • ~mmk
    (2018-11-08 21:10)
    Andrzej Duda wszystkich zaprosił, to przypominam: spotkajmy się 11 listopada o 12 na Pl. Piłsudskiego. Z plakatami KONSTYTUCJA. Albo z balonami z takim napisem do nadmuchania wtedy (bo transparenty moga zabrać ).
  • ~Piękna Warszawa
    (2018-11-08 21:10)
    Będzie tak jak powinno być od początku. Prezydent i Premier odpowiadają za całe obchody i bezpieczeństwo !!! Bardzo dobre posuniecie pani HGW. Brawo !
  • ~Albin z Ursusa
    (2018-11-08 21:09)
    No to idziemy na Marsz !
  • ~taczka czeka z zaprzęgioem hien
    (2018-11-08 20:04)
    Antypolska zdzira gronkowiec na taczki.
  • ~jaity
    (2018-11-08 20:00)
    Ciekawe, czy w ten sposób HGW zasługuje się w sprawie swojej nowej posadki w Brukseli?
  • ~ ~
    (2018-11-08 19:56)
    Narodowcy będą wspólnie maszerować z PiS- dzielami którzy zrobili z Polski Ukraińską Kolonie, zaprosili opalonych uchodźców z Indii Bangladeszu Uzbekistanu Kambodży Maroka Algierii Filipin Wietnamu oraz podpisują ustawy w Izraelu pod okiem Mossadu!

Może zainteresować Cię też: